Home Aktualności 35 najlepszych wczesnych ofert Amazon Prime Day 2024 do kupienia już teraz:...

35 najlepszych wczesnych ofert Amazon Prime Day 2024 do kupienia już teraz: oszczędzaj na technologii, domu, kosmetykach i nie tylko

35
0


Pozostał nam mniej niż tydzień Dzień Amazon Prime 2024coroczna ekstrawagancja sprzedaży detalicznej, która odbędzie się 16 i 17 lipca. W międzyczasie gigant handlu detalicznego rozpoczyna imprezę masą wczesne oferty Prime Day Możesz już robić zakupy.

Członkowie Prime nie musisz czekać, aby uzyskać najniższe ceny w roku technologia, Urządzenia kuchenne, bagaż i więcej. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, możesz zarejestruj się na bezpłatny okres próbny aby wypróbować Amazon Prime i uzyskać dostęp do głównego wydarzenia w przyszłym tygodniu. Poniżej zebraliśmy najlepsze oferty z okazji wczesnego Prime Day, które są Właściwie warto zrobić zakupy już dziś.

Naturalnie urządzenia Amazon odnotowują duże spadki cen, w tym Fire TV i Dzwonki wideo Ring. Jest jednak o wiele więcej ofert. Od AirPodsy Apple które są w sprzedaży po najniższej cenie 69 dolarów, co czyni je bestsellerami na Amazonie klimatyzator przenośny to 120 dolarów zniżki na letnie upały – to zniżki, których nie możesz przegapić w okresie poprzedzającym Prime Day.

Najlepsze wczesne oferty Amazon Prime Day Tech 2024

Amazon Echo Spot (2024)

Amazon Echo Spot (2024)

Urządzenie Echo Spot przeznaczone jest do ustawienia na stoliku nocnym. Posiada wyświetlacz ułatwiający ustawianie i przeglądanie alarmów, możliwość szybkiego sprawdzenia godziny, pogody i tytułów utworów oraz kierunkowy głośnik zapewniający wyrazisty dźwięk.

Najlepsze wczesne oferty Amazon Prime Day Home 2024

Dzwonek do drzwi Ring Battery Pro

Dzwonek do drzwi Ring Battery Pro

Zapewnij mamie spokój ducha dzięki Ring Battery Doorbell Pro. Ten bezprzewodowy dzwonek do drzwi oferuje wideo HD, dwukierunkową rozmowę i wykrywanie ruchu, dzięki czemu może monitorować drzwi wejściowe z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Długotrwała bateria i łatwa instalacja sprawiają, że jest to wygodny i praktyczny prezent dla zorientowanych na technologię mam, które stawiają bezpieczeństwo domu na pierwszym miejscu.

Termostat Google Nest

Termostat Google Nest

Oprócz chłodzenia i ogrzewania domu w bardziej energooszczędny sposób, możesz także kwalifikować się do ulg, w zależności od stanu, w którym mieszkasz, co oznacza dodatkowe oszczędności.

Najlepsze wczesne oferty Amazon Prime Day Kitchen 2024

Vitamix E310 Eksplorator

Vitamix E310 Eksplorator

Blender Vitamix E310 Explorian robi wszystko, od siekania lodu po przecieranie zup lub miksowanie dowolnych mrożonych napojów, na które masz ochotę. Średniej wielkości blender Vitamix z pojemnikiem o pojemności 48 uncji ma również imponującą moc 1400 watów, a jeśli ostrze się stępi, można je wymienić.

Najlepsze wczesne oferty Amazon Prime Day Beauty 2024

Najlepsze wczesne oferty Amazon Prime Day Fashion 2024

Sukienka tenisowa Ewedoos

Sukienka tenisowa Ewedoos

Otrzymaj 30% zniżki na sukienkę tenisową, którą możesz nosić na rowerze, tenisie, golfie, bieganiu i ćwiczeniach na siłowni. Jest elastyczna, zapewniająca wsparcie i oddychająca, idealna do codziennego noszenia i wygrywania wyników.

Najlepsze oferty na bagaże na Amazon Prime Day 2024

Myśląc o zostanie członkiem Amazon PrimeMamy wszystko, czego potrzebujesz Dzień Prime’a 2024 pytania odpowiedziałz informacjami na temat kluczowe daty, wczesne oferty Amazon Prime Day możesz robić zakupy już teraz i co wiedzieć aby uzyskać najlepsze ceny dom, sprzęt fitness, technologia i więcej na Amazonka.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link