Home Aktualności Aon mianuje Silitongę na stanowisko dyrektora ds. biznesu w Indonezji

Aon mianuje Silitongę na stanowisko dyrektora ds. biznesu w Indonezji

36
0


Aon mianował Margueritę Silitongę na stanowisko prezesa ds. rozwiązań reasekuracyjnych w Indonezji. Funkcja ta obowiązuje ze skutkiem natychmiastowym.

Marguerita Silitonga

Mieszkający w Dżakarcie Silitonga (na zdjęciu) podlega Musie Adlanowi, dyrektorowi wykonawczemu i szefowi rozwiązań reasekuracyjnych w Azji Południowo-Wschodniej.

Na nowym stanowisku Silitonga będzie odpowiedzialny za opracowywanie i realizację strategii, napędzanie wzrostu i zarządzanie działalnością brokerską w zakresie reasekuracji w Indonezji.

Wcześniej Silitonga pełnił funkcję starszego menedżera ds. relacji i brokera transakcyjnego dla kilku kluczowych klientów Aon, zyskując dodatkowe obowiązki w zakresie operacji biznesowych.

Dołączył do Aon z MSIG Indonesia w 2020 roku, po ponad 12 latach pracy w obszarze optymalizacji strategii reasekuracji.

„Podczas swojej pracy w Aon Marguerita wykazała się skutecznym przywództwem i dogłębną znajomością działalności maklerskiej w Indonezji” – powiedział Adlan.

Aon poinformował, że Silitonga przeszła pomyślnie test przydatności i rzetelności wymagany przez indonezyjski organ regulacyjny ds. usług finansowych, OJK.

„Był kluczowy dla naszego ostatniego sukcesu, a jego wkład odegrał kluczową rolę w realizacji naszej strategii wzrostu i pomaganiu w kształtowaniu lepszych decyzji biznesowych dla klientów. Życzę mu wszystkiego najlepszego w nowej roli” – dodał.

Źródło