Home Aktualności Benji Gregory, dziecięcy gwiazdor „ALF”, zmarł w wieku 46 lat

Benji Gregory, dziecięcy gwiazdor „ALF”, zmarł w wieku 46 lat

43
0


Benji Gregory nie żyje. Wiele punkty sprzedaży donoszą, że dziecięca gwiazda, która wcieliła się w postać Briana Tannera w ALF w latach 80., zmarł 13 czerwca z przyczyn, które nie zostały jeszcze ustalone. Miał 46 lat.

Siostra aktora, Rebecca, powiedziała TMZkto jako pierwszy podał wiadomość, że Benji został znaleziony martwy w swoim samochodzie na parkingu banku w Peorii w Arizonie.

Rebecca jest przekonana, że ​​jej brat, który cierpiał na depresję, chorobę afektywną dwubiegunową i miał zaburzenia snu, które mogły nie pozwalać mu spać przez wiele dni, zasnął w samochodzie i zmarł na skutek udaru cieplnego w czasie letniego upału.

Jak powiedziała Rebecca, Benji był ze swoim psem przewodnikiem, Hansem, który również zginął w czasie incydentu.

Aby uczcić pamięć Benjiego, Rebecca powiedziała redakcji, że ludzie mogą przekazywać darowizny Fundacja Kapitału Aktorskiego albo ASPCAspraw, które by poparł.

Benji rozpoczął swoją karierę w telewizji od gościnnych występów w Drużyna A, Punky Brewster I Strefa Mroku. NA ALF, Benji grał środkowe dziecko w rodzinie, w której domu mieszkał kosmita. W serialu wystąpili również Max Wright, Anne Schedeen i Andrea Elson.

Aktorzy z obsady „ALF” pozują razem w 1986 r.Archiwa Michaela Ochsa/Getty Images

Po zagraniu roli Briana w ponad 100 odcinkach serialu ALFPortal podał, że Benji opuścił branżę rozrywkową, aby zaciągnąć się do Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, z której w 2005 r. otrzymał honorowe zwolnienie lekarskie.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link