Home Aktualności BJ Novak opowiada o spotkaniu z córką Mindy Kaling, Anne: „Ona jest...

BJ Novak opowiada o spotkaniu z córką Mindy Kaling, Anne: „Ona jest urocza”

35
0


B.J. Nowak ma nowego malucha w swoim życiu! 44-letni aktor i pisarz opowiedział o spotkaniu z nowym członkiem swojego kumpla Mindy KalingRodzina .

W zeszłym miesiącu, Kaling ujawniła, że ​​potajemnie powitała na świecie dziewczynkę nadano jej imię Anne w lutym.

Kiedy Novak, były i wieloletni przyjaciel Kalinga, został zapytany, czy spotkał małą Anne, odpowiedział: Ludzie„Oczywiście. Jest urocza i najlepsza.”

Kaling, 45-latka, jest również mamą 6-letniej córki Katherine i 3-letniego Spencera. Postanowiła nie ujawniać tożsamości ojca lub ojców swoich dzieci.

Mindy Kaling i BJ Novak przybywają na imprezę Vanity Fair z okazji rozdania Oscarów, której gospodarzem była Radhika Jones, w Wallis Annenberg Center for the Performing Arts, 12 marca 2023 r. w Beverly Hills w Kalifornii.Steve Granitz/FilmMagic

Novak jest ojcem chrzestnym najstarszych dzieci Kalinga. W 2022 r. Kaling rozmawiał z ET o tym dlaczego ona Biuro współgwiazda jest świetnym ojcem chrzestnym.

„On jest bardzo dobry z dziećmi!” – podzielił się Kaling. „Dosłownie napisał bestsellerową książkę pt. Książka bez obrazków dla dzieci.”

„To przychodzi mu bardzo naturalnie, wiesz, jak przebywanie z dziećmi” – dodała. „Więc jest świetnym ojcem chrzestnym”.

Długoletni przyjaciele wywołali plotki o konflikcie na początku tego roku, po tym jak nie zostali widywani razem publicznie ani w Internecie.

Po plotkarskim koncie na Instagramie Two Me opublikował(a) że Kaling i Novak pokłócili się w marcu, Kaling żartobliwie skomentował bezpośrednio na poście: „OMG, tak go nienawidzę”.

Na początku 2023 roku Novak wręczył Kalingowi nagrodę im. Normana Leara za osiągnięcia w telewizji podczas gali Producers Guild Awards, gdzie opowiedział o swoim wczesnym romansie.

„Byliśmy zakochani w sobie i byliśmy bezmyślnymi idiotami. Kłóciliśmy się o wszystkie te rzeczy bez końca, doprowadzając do paraliżu pokoju scenarzystów, aż w końcu byliśmy zbyt zdenerwowani i szliśmy do swoich biur, trzaskaliśmy drzwiami, gdzie kontynuowaliśmy kłótnię przez AOL Instant Messenger” – zażartował Novak. „To był rok 2005. Mój pseudonim ekranowy brzmiał @DaxSucks, ponieważ wyobrażałem sobie, że rywalizuję z aktorem Daxem Shepardem. Jej był jeszcze głupszy – @Fairfax1240, ponieważ to był jej adres domowy”.

Opisał ich związek jako „burzliwy, romantyczny, toksyczny, bezgraniczny bałagan”, mówiąc: „Udało nam się albo nie, udało nam się przetrwać”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Source link