Home Aktualności „Borderlands”: Za kulisami z Kevinem Hartem, Cate Blanchett i innymi (ekskluzywne)

„Borderlands”: Za kulisami z Kevinem Hartem, Cate Blanchett i innymi (ekskluzywne)

29
0


Kto jest gotowy, aby wejść do świata Pogranicza?

W ekskluzywnym materiale ET przedstawiającym kulisy powstawania nadchodzącego filmu członkowie obsady Kevin Hart, Cate BlanchettJamie Lee Curtis, Ariana Greenblatt, Jack Black i inni uchylają rąbka tajemnicy na temat ekranizacji jednej z najlepiej sprzedających się gier wideo wszech czasów.

Pogranicza opowiada historię łowczyni nagród Lilith (Blanchett), która niechętnie wraca na swoją pełną chaosu, „śmietnikową otchłań” rodzinnej planety, Pandorę, z ważną misją – odnalezienia zaginionej córki potężnego i niebezpiecznego Atlasa (Edgar Ramírez). Po drodze tworzy zbieraninę, w skład której wchodzą najemnik Roland (Kevin Hart), ekscentryczny naukowiec Tannis (Jamie Lee Curtis), dowcipny robot Claptrap (Jack black), dzika młoda rozbiórkowiczka Tiny Tina (Ariana Greenblatt) i jej opiekuna, Kriega (Florian Munteanu).

W nowym materiale Blanchett, 55 lat, wyjaśnia, że ​​ten prowizoryczny zespół staje się bardziej „dziwną, dysfunkcyjną rodziną”, gdy wyruszają na misję i przemierzają Pandorę. Etykieta jest poparta jednym klipem, w którym Roland używa bardzo surowego, ojcowskiego głosu z Tiny Tiną.

Aktorzy i ekipa filmu „Borderlands” na zdjęciu z filmuBrama Lwa

„Co ci powiedziałem?” postać Harta mówi do Greenblatta, a ona odpowiada: „Minimalne eksplozje”. On szybko odpowiada: „Powiedziałem, że żadnych eksplozji”.

Według Harta wkraczając do świata Pogranicza wymagało poważnej i rozległej „edukacji” na temat gry. Dotyczyło to również reżysera filmu, Eliego Rotha, który powiedział, że miał przywilej pracować z tymi, którzy najlepiej znają IP.

“Kierowniczy Pogranicza„Na szczęście miałem twórców, którzy poprowadzili mnie przez grę i przez lata i lata historii Borderlands” — mówi Roth.

Podobnie jak film zamierzał, teaser ma moc, pokazując pościgi samochodowe, teleportację, walkę wręcz, statek kosmiczny spadający z nieba i wiele więcej w zaledwie 90 sekund. Jest też klip, w którym gang przejeżdża przez gardło ogromnego potwora.

Cate Blanchett w filmie „Borderlands”Brama Lwa

Dla aktorów w centrum filmu podpisanie umowy na projekt było oczywiste, ponieważ ma on wbudowaną bazę fanów. Gra wideo, na której oparty jest film, doczekała się dwóch sequeli i sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy w całej serii.

„Jestem tak podekscytowany, że będę grał Claptrapa, legendarnego robota” – mówi Black, 54 lata, gdy na nagraniu widać, jak jego postać rozwala dwóch żołnierzy, krzycząc: „Odejdźcie, suki”.

Curtis, 65 lat, która odchodzi od Zwycięstwo w Oscarze 2023 dla Wszystko wszędzie i na raz i jest faworytką do otrzymania za nią nominacji do nagrody Emmy gościnna rola w Niedźwiedź Sezon 2, Pogranicza ma dokładnie to, czego szuka w projekcie.

„Ma w sobie patos, ma humor, ma bardzo „Akcji” – dzieli się aktorka.

Plakat promujący film „Borderlands”, który trafi do kin 9 sierpniaBrama Lwa

„Chcę, żeby ludzie powiedzieli: »To była najlepsza wizyta w kinie od lat«” – wyjaśnia Roth.

Obejrzyj jeszcze jeden pierwszy fragment filmu w odtwarzaczu poniżej:

Pogranicza w rolach głównych występują również Gina Gershon, Cheyenne Jackson, Haley Bennett, Janina Gavankar, Bobby Lee, Olivier Richters, Charles Babalola, Benjamin Byron Davis, Steven Boyer, Ryann Redmond i Penn Jillette.

Kinematografia w kinach od 9 sierpnia.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link