Home Aktualności „Bridgerton”, sezon 3, część 2: Wszystko, co wiemy o szczęśliwym zakończeniu Colina...

„Bridgerton”, sezon 3, część 2: Wszystko, co wiemy o szczęśliwym zakończeniu Colina i Penelopy

28
0


Drogi Czytelniku, czas wrócić do tony Bridgertona sezon 3, część 2!

Zaledwie kilka tygodni po opuszczeniu świata pragnę więcej Penelope Featherington (Nicola Coughlan) i Colina Bridgertona (Łukasza Newtona) w miarę jak przemieniali się z przyjaciół w kochanków, Netflix wypuścił w piątek drugą połowę trzeciego sezonu. Serwis streamingowy drażnił ostatnie cztery odcinki, które na pierwszy rzut oka zdawało się nie pokazywać gładkiej drogi do ołtarza dla pary.

Po gorącym zakończeniu sezonu 3, części 1 – i zaimprowizowanej propozycji, która wprawiła fanów w szok, podekscytowanie i natychmiast błagali o część 2 – serial rozpoczyna się kilka minut po ostatniej scenie, w której Colin (uwaga, spoiler!) opowiada swoje matka, Violet Bridgerton (Ruth Gemmell) i siostry Eloise (Claudia Jessie), Hiacynt (Florence Hunt) i Francesca (Hannah Dodd), że on i Penelope są zaręczeni.

Choć dla szczęśliwej pary – Penelopy, która od lat kocha Colina z daleka – powinna to być chwila uniesienia, w powietrzu unosi się wyłaniający się sekret jej sekretnej tożsamości jako Lady Whistledown, zwłaszcza w przypadku Eloise, która wie o tym i grozi jej wystawić Penelopę Colinowi.

Na cześć nowego zwiastuna i nadchodzących odcinków, Pani Whistledown ET przygotował listę wszystkich odpowiedzi na wasze palące pytania dotyczące sezonu 3, część 2.

Kiedy robi Bridgertona sezon 3, część 2 w serwisie Netflix?

Druga połowa trzeciego sezonu Bridgertona zadebiutuje w serwisie Netflix 13 czerwca. Zaledwie kilka dni dzieli od miesiąca, odkąd część 1 pojawiła się w aplikacji do przesyłania strumieniowego 16 maja i według danych serwisu Netflix w pierwszym tygodniu uzyskała 25,3 miliona wyświetleń Netflixa. Po dwóch tygodniach trzeci sezon obejrzano już ponad 42 miliony godzin. To wyróżnienie sprawia, że ​​jest to największe otwarcie sezonu Shondę Rhimes-wyprodukował do tej pory serię.

Gdzie zakończyła się część 1?

Pod koniec pierwszego sezonu 3 Colin prosi Penelopę, aby została jego żoną, po zabawie w powozie – w rytm utworu „Give Me Everything” Pitbulla, który piosenkarka niedawno odpowiedziała. Trzeci syn Bridgertona w końcu odzyskuje rozsądek i przyznaje się do swojej miłości do wallflower, co skłoniło ją do zrobienia tego samego.

Sytuacja jest jednak więcej niż niepewna, ponieważ Penelope jest w posiadaniu zmieniającego życie sekretu dotyczącego jej tożsamości Lady Whistledown, który może zagrozić jej małżeństwu z mężczyzną jej marzeń. W promocjach sezonu 3, część 2, była najlepsza przyjaciółka Penelopy i (potencjalna) nowa szwagierka, Eloise, grozi, że wyjawi jej sekret, jeśli Penelope sama się nie wyzna.

„Jeśli wyjawienie prawdy jest dla ciebie zbyt trudne, sama mu ją wyjawię” – mówi Eloise Penelope w zwiastunie.

W innym miejscu Francesca Bridgerton godzi się ze swoją miłością do hrabiego Kilmartin (Victor Alli), a Violet Bridgerton flirtuje z możliwością ponownego odnalezienia miłości w bracie Lady Danbury (Adjoa Andoh), lordzie Marcusie Andersonie (Daniel Francis). .

Cressida Cowper (Jessica Madsen) – która spędziła sezon na zbliżaniu się do Eloise – rzuca się na zalotnika Penelopy, lorda Alfreda Deblinga (Sam Phillips), po niegrzecznej, ale ostatecznie ważnej przerwie Colina podczas ich tańca.

„Osiem odcinków ma naturalną strukturę i robiliśmy to właściwie w każdym sezonie. Odcinek czwarty kończy się w przełomowym momencie” – powiedziała showrunnerka Jess Brownell. Tudum Netflixa. „Widzowie wiedzą, że nad Penelopą i Colinem wisi coś dodatkowego, co spowoduje konflikt w obronie”.

ET rozmawiał z obsadą i ekipa na premierze części pierwszej w maju i wszyscy zgodzili się, że chociaż sytuacja może zająć trochę czasu – podobnie jak w przypadku wzajemnej miłości Colina i Penelopy – zapowiada się ekscytujący sezon.

„To powolne, ale naprawdę dobre, powolne spalanie” – powiedział Rhimes z trzeciego sezonu. „Czujesz to – to bardzo dobrze… chcemy wzbudzić to oczekiwanie i sprawić, że ci się spodoba”.

„Warto czekać” – dodała Harriet Cains, aktorka grająca Philippę Featherington. „To najseksowniejsza rzecz, tak. Jest tak dużo seksu. Powiem to w ten sposób”.

„Było gorąco i parno, trochę powolnie, a teraz osiągamy punkt kulminacyjny trzysezonowego oczekiwania” – powiedziała aktorka Lady Danbury Adjoa Andoh. „Myślę, że ludzie naprawdę zainwestowali w tę historię”.

Aby uczcić ostatnie cztery odcinki, Coughlan udostępniła na Instagramie zdjęcie siebie i Newtona na planie wraz z połamanym meblem, który fani książek będą wiedzieć, że pochodzi z bardzo dynamicznej sceny!

„Część druga jest już dostępna, włożyliśmy w nią nasze serce i dusze, mamy nadzieję, że pokochacie ją oglądać tak samo, jak my uwielbialiśmy ją kręcić ❤️
#PolinForever” – podpisała zdjęcie.

Ile odcinków ma część 2?

Część 2 składa się z czterech odcinków, co jest spójne z pierwszymi dwoma sezonami popularnego serialu. W lutym 2024 roku ukazały się pełne tytuły wszystkich ośmiu odcinków.

Serial rozpocznie się od 305. odcinka, zatytułowanego „Tick-Tock”. Kolejne odcinki noszą tytuły „Romancing Mister Bridgerton” – tak brzmi tytuł książki, na której oparty jest trzeci sezon – a następnie „Joining of Hands” i „Into the Light”.

Czy wypuszczono już zwiastun?

4 czerwca Netflix wypuścił pierwszy pełnometrażowy zwiastun drugiej części sezonu 3. Serwis streamingowy udostępnił wcześniej krótki zwiastun, który pojawił się na końcu części 1 i krótko zapewniał przedsmak tego, co miało nastąpić w części 2.

Obejrzyj nowo wydany zwiastun Bridgertona sezon 3, część 2 w odtwarzaczu poniżej:

Która książka będzie głównym tematem trzeciego sezonu?

Pierwsze dwa sezony Netflixa były zgodne z kolejnością książek. Sezon 3 będzie jednak luźno oparty na czwartej książce Quinna, Romantyczny pan Bridgertonskupiający się na historii miłosnej Colina i Penelopy.

Coughlana ogłosił nowinę sama przy Bridgertona panelu FYSEE w maju 2022 r., a Rhimes potwierdził to później na Instagramie.

Według oficjalnego streszczenie Netflix, sezon 3, część 2, pokazuje, że wiadomość o zaręczynach Colina i Penelopy szybko rozchodzi się po tonach, podczas gdy społeczeństwo zmaga się z szokującym obrotem wydarzeń dla najlepszych przyjaciół. Wiadomość jest tym bardziej zaskakująca, że ​​drugi sezon zakończył się otwarciem oświadczenia Colina, że ​​nigdy nie będzie mógł zabiegać o względy Penelopy.

„Niektórzy – jak romantyczna mama Violet – są zachwyceni. Inni – w tym zarówno rodzeństwo Colina, jak i Penelopy – są zszokowani. Polin jednak chce po prostu rozkoszować się ich miłością; będziecie musieli obejrzeć klip, aby zobaczyć wiele słodkich (i zmysłowych) ) momenty pomiędzy parą”, opis czyta.

Kto jeszcze występuje w sezonie 3, część 2?

Oprócz Coughlana i Newtona w serialu występuje liczna obsada, w dużej mierze dzięki licznemu rodzeństwu Bridgerton i bogactwu występujących postaci.

W rodzinie Bridgerton powracają matriarcha Violet (Ruth Gemmell) i rodzeństwo Anthony (Jonathan Bailey), Eloise (Claudia Jessie), Francesca (Hannah Dodd), Hiacynt (Florence Hunt), Benedict (Luke Thompson), Gregory (Will Tilston). wraz z żoną Anthony’ego, Kate (Simone Ashley). Członkowie rodziny, którzy nie wracają, to Daphne (Phoebe Dynevor) i jej mąż, Simon Bassett (Regé-Jean Page).

Matka Penelopy, Portia (Polly Walker) oraz siostry Prudence (Bessie Carter) i Philipa (Harriet Cains) również powracają wraz ze swoimi świeżo upieczonymi na ekranie mężami, Harrym Dankworthem (James Phoon) i Albionem Fince (Lorn MacDonald).

Inne powracające postacie to Królowa Charlotte (Golda Rosheuvel), Lady Danbury (Andoh), Brimsley (Hugh Sachs), Cressida Cowper (Madsen) i Will Mondrich (Martins Imhangbe), Genevieve Delacroix (Kathryn Drysdale) i Alice Mondrich (Emma Naomi) .

Jeśli chodzi o nowicjuszy, sezon 3 wita brata Lady Danbury, Lorda Marcusa Andersona (Francis), Lady Tilley Arnold (Hannah New), Lorda Johna Stirlinga (Alli) i Lorda Alreda Deblinga (Phillips).

Julie Andrews nadal podkłada głos Lady Whistledown, pomimo faktu, że pod koniec pierwszego sezonu ujawniono, że prawdziwą autorką jest Penelope.

„Och, to wraca. Och, zdecydowanie, tak” – Andrews potwierdzone ET w kwietniu po powrocie do obowiązków narratora.

Jakie zdjęcia z sezonu 3, część 2 zostały opublikowane?

Lord John Stirling (Victor Alli) i Francesca Bridgerton (Hannah Dodd) w sezonie 3 „Bridgerton”, część 2Liama ​​Daniela/Netflixa
Colin Bridgerton (Luke Newton) i Eloise Bridgerton (Claudia Jessie) w sezonie 3, część 2Netflixa
Penelope Featherington (Nicola Coughlan) na kadrze z trzeciego sezonu „Bridgerton”, część 2Netfix
Eloise Bridgerton (Claudia Jessie), Alice Mondrich (Emma Naomi) i Will Mondrich (Martins Imhangbe) w filmie „Bridgerton”Liama ​​Daniela/Netflixa
Violet Bridgerton (Ruth Gemmell) trzyma się za ręce z Penelope Featherington (Nicola Coughlan)Liama ​​Daniela/Netflixa
Brimsley (Hugh Sachs) i królowa Charlotte (Golda Rosheuvel) w sezonie 3 „Bridgerton”, część 2Liama ​​Daniela/Netflixa
Benedict Bridgerton (Luke Thompson) na kadrze z trzeciego sezonu „Bridgerton”.Liama ​​Daniela/Netflixa
Cressida Cowper (Jessica Madsen) na zdjęciu z 3. sezonu „Bridgerton”Liama ​​Daniela/Netflixa

Pierwsze dwa sezony Bridgertona i sezon 3, część 1 są teraz przesyłane strumieniowo w serwisie Netflix wraz z Królowa Charlotte: historia Bridgerton.

Aby uzyskać więcej Bridgertona artykuły i nagłówki, sprawdź poniższe linki.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link