Home Aktualności Brittany Mahomes czesze włosy swojego męża Patricka Mahomesa w „wolnym czasie”: zobacz...

Brittany Mahomes czesze włosy swojego męża Patricka Mahomesa w „wolnym czasie”: zobacz zdjęcia przed i po

23
0


Brittany Mahomes może dodać fryzjerkę do swojego CV. 28-latka Ilustrowany Sport Model i była piłkarka pokazała, jak wykorzystać swoje umiejętności po tym, jak dała mężowi Patrick Mahomes‘ loki wymagają odrobiny troski i miłości.

„W wolnym czasie czeszę mojego męża” – napisała Brittany na swoim Instagramie w środę wieczorem. Udostępniła dwa zestawy zdjęć przed i po, podkreślając Kansas City Chiefs fryzurę rozgrywającego, którą odświeżyła.

Na zdjęciach widać Patricka, który ma również 28 lat, siedzącego z gołym torsem i łańcuchem na szyi, naprzeciwko telewizora.

Brittany Mahomes udostępniła na Instagramie zdjęcie włosów swojego męża Patricka Mahomesa sprzed zmiany fryzury.Brittany Mahomes / Instagram
Brittany Mahomes udostępniła na Instagramie zdjęcie włosów swojego męża, Patricka Mahomesa, zrobione po zabiegu.Brittany Mahomes / Instagram
Brittany Mahomes udostępniła na Instagramie zdjęcie włosów swojego męża Patricka Mahomesa sprzed zmiany fryzury.Brittany Mahomes / Instagram
Brittany Mahomes udostępniła na Instagramie zdjęcie włosów swojego męża, Patricka Mahomesa, zrobione po zabiegu.Brittany Mahomes / Instagram

Zmiana fryzury nastąpiła tuż po powrocie pary z burzliwej podróży zagranicznej. Para została sfotografowana razem w Londynie w Anglii w zeszłym tygodniu, gdy wspólnie uczestniczyli w piątym dniu Wimbledonu Tennis Championships.

Patrick Mahomes i Brittany Mahomes biorą udział w piątym dniu turnieju tenisowego Wimbledon w All England Lawn Tennis and Croquet Club, 5 lipca 2024 r. w Londynie w Anglii.Karwai Tang/WireImage
Patrick Mahomes i Brittany Mahomes biorą udział w piątym dniu turnieju tenisowego Wimbledon w All England Lawn Tennis and Croquet Club, 5 lipca 2024 r. w Londynie w Anglii. Karwai Tang/WireImage

Podczas pobytu w Londynie Patrick i Brittany zobaczyli również Morgan Wallen koncert w Hyde Parku 4 lipca.

Dni później, Patrick i Brittany zostali zauważeni ciesząc się nocą 3 Taylor Swift‘S Trasa Eras koncert w Amsterdamie, dołączenie do drużyny Chiefs tight end Travis Kelce na pokaz swojej dziewczyny. W pewnym momencie Brittany nawet sprawdziła Travisa w czułym momencie, w którym wydawał się wzruszony, gdy Taylor śpiewał medley piosenek miłosnych co wydawało się być dla niego.

Dla obu par był to moment zamknięcia koła, ponieważ Patrick wcześniej powiedział, że zaprosił Travisa na swój pierwszy koncert Taylor w lipcu 2023 r. który zapoczątkował ich związek.

Podróż dookoła świata Patricka i Brittany obejmowała również czas spędzony z rodziną i dziećmi3-letnia córka Sterling i roczny syn Bronze w Portugalii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Sympatie ze szkoły średniej zawarli związek małżeński w marcu 2022 r.dekadę po tym, jak się poznali.

W środę para udała się na swoje konta w mediach społecznościowych, aby uczcić najnowszy kamień milowy w karierze Patricka. Słynny QB zdobył nagrodę „Najlepszy zawodnik NFL„w 2024 r. ESPY.

„Fakty” – napisała Brittany, ilustrując to trzema emotikonami przedstawiającymi klaskanie.

Zaszczyt ten nadchodzi przed właściwą ceremonią, która odbędzie się prowadzony przez Serenę Williams i zostanie wyemitowany na żywo w czwartek 11 lipca o 20:00 czasu wschodniego na kanale ABC.

Więcej informacji na temat Patricka i Brittany znajdziesz pod poniższymi linkami.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Source link