Home Aktualności Demokraci w Las Vegas brutalnie oceniają stan zdrowia Joe Bidena: „Przypomniał mi...

Demokraci w Las Vegas brutalnie oceniają stan zdrowia Joe Bidena: „Przypomniał mi moją matkę pięć lat przed śmiercią”

16
0


Wyborcy Demokratów w Las Vegas nadal są zdecydowani głosować na prezydenta Joe Biden – choć boleśnie zdają sobie sprawę z jego pogarszającego się stanu psychicznego.

Wyborcy uczestniczący w spotkaniu wiceprezydenta Kamala Harris‘ wiec w Las Vegas, Nevada we wtorek powiedziała DailyMail.com, że oceniają, czy byliby w stanie zaakceptować, gdyby musiała zastąpić Bidena, który ma 81 lat.

Wielu podzieliło się opinią, że w 2024 r. wybór ten był dla nich wyborem zero-jedynkowym i że nadal głosowaliby na Bidena, nawet gdyby kandydował z domu opieki, ponieważ oznaczałoby to, że nie głosowaliby na byłego prezydenta Donald Trump.

„Przypominał mi moją matkę pięć lat przed jej śmiercią” – powiedziała Kat, 67 lat, zapytana o katastrofalny występ Bidena w debacie. „Ona odeszła pod koniec września, a on przypominał mi ją przez około pięć lat przed jej śmiercią. On jest na tej spadkowej tendencji, rozumiesz?”

Harris ruszyła w tym tygodniu w trasę kampanii, podczas gdy ekipa Bidena kontynuuje ograniczanie szkód po debacie samochodowej prezydenta z Donaldem Trumpem.

Wyborcy uczestniczący we wtorek w wydarzeniu wiceprezydent Kamali Harris w Las Vegas podzielają swój ponury pogląd na temat pogarszania się funkcji poznawczych prezydenta Joe Bidena, ale twierdzą, że nadal głosują za jego reelekcją

„Przypomniał mi moją matkę pięć lat przed jej śmiercią” – powiedziała 67-letnia Kat (na zdjęciu po lewej) portalowi DailyMail.com, gdy zapytano ją o katastrofalny występ Bidena w debacie. „On jest na tej spadkowej fali, rozumiesz?”

„Przypomniał mi moją matkę pięć lat przed jej śmiercią” – powiedziała 67-letnia Kat (na zdjęciu po lewej) portalowi DailyMail.com, gdy zapytano ją o katastrofalny występ Bidena w debacie. „On jest na tej spadkowej fali, rozumiesz?”

„Wszyscy wiedzieliśmy, ile ma lat, kiedy tu wchodził – a prezydentura bardzo, bardzo szybko starzeje większość ludzi. Nic więc dziwnego, że trochę zwolnił” – powiedziała DailyMail.com konsultantka Vivienne Bailey-Reid, 61 lat.

„Uważam, że mogłaby rządzić krajem w nieszczęśliwym przypadku, gdyby zaszła potrzeba jego ustąpienia” – dodała.

Wielu wyborców twierdzi, że głosuje na program Demokratów, zamiast patrzeć tylko na człowieka, który przewodzi liście. Chociaż uważają również, że jest „za późno”, aby Biden wycofał się z wyścigu, Harris jest w ich umysłach jedynym naturalnym wyborem, aby zająć jego miejsce.

„Myślę, że jest już za późno” – powiedział emerytowany pastor Mark Lukens, 68 lat.

Dodał: „Będziemy wspierać każdego, kogo wybiorą. Ale w tym momencie myślę, że wybrałbym Joe Bidena, gdyby dzwonił z domu opieki”.

Pierwszą wizytą wiceprezydent w tygodniu kampanii był wtorek w Las Vegas, gdzie spotkała się z członkami amerykańskiej reprezentacji olimpijskiej w koszykówce, a następnie wygłosiła przemówienie na inauguracji grupy Azjatycko-Amerykańskiej, rdzennej Hawajczyków i mieszkańców wysp Pacyfiku popierającej Bidena.

Następnie w środę będzie główną mówczynią na spotkaniu stowarzyszenia studenckiego w Dallas w Teksasie, po czym uda się do kluczowego stanu Karolina Północna, aby wziąć udział w kampanii w Greensboro.

Podczas swojego wystąpienia w Las Vegas Harris zasygnalizowała poparcie dla Bidena, ale nie odniosła się bezpośrednio do apeli o objęcie przez nią stanowiska lidera Demokratów w listopadzie.

Emerytowany minister Mark Lukens, 68 lat, powiedział: „Będziemy wspierać każdego, kogo wybiorą. Ale w tym momencie myślę, że wybrałbym Joe Bidena, gdyby dzwonił z domu opieki”

Emerytowany minister Mark Lukens, 68 lat, powiedział: „Będziemy wspierać każdego, kogo wybiorą. Ale w tym momencie myślę, że wybrałbym Joe Bidena, gdyby dzwonił z domu opieki”

„Zawsze wiedzieliśmy, że te wybory będą trudne – a ostatnie dni przypomniały nam, że kandydowanie na prezydenta Stanów Zjednoczonych nigdy nie jest łatwe” – powiedział Harris w obronie urzędującego prezydenta. „Jednak jedno wiemy o naszym prezydencie, Joe Bidenie, że jest wojownikiem”.

„I on pierwszy mówi, że jak ktoś upadnie, to się podnosi. Wszyscy wiemy – wielu z nas wie, co to znaczy. Więc walczymy dalej i będziemy się dalej organizować, a w listopadzie wygramy”.

Peter, 51-letni bagażowy w hotelu Palazzo w Las Vegas Strip, powiedział DailyMail.com: „Przejdę przez szkło, żeby na niego zagłosować”.

„Uwielbiam Joe Bidena i administrację, a nienawidzę klauna – tego drugiego faceta. Nie lubię go” – powiedział o postrzeganym binarnym wyborze w listopadzie. „Wielu moich znajomych mówi: »och, głosujesz na Joe Bidena, bo nienawidzisz Trumpa«. Ale dwie rzeczy mogą być prawdziwe w tym samym czasie”.

Laura Langford, 62 lata, powiedziała, że ​​po debacie Biden „powinien był ustąpić i pozwolić wejść następnemu pokoleniu”.Source link