Home Aktualności Dwie walizki zawierające szczątki ludzkie pozostawione na moście wiszącym Clifton, podczas gdy...

Dwie walizki zawierające szczątki ludzkie pozostawione na moście wiszącym Clifton, podczas gdy policja szuka sprawcy

51
0


Policjanci znaleźli dwie walizki, w których prawdopodobnie znajdowały się szczątki ludzkie. Był to „niepokojący incydent” w ramach prowadzonej przez policję obławy.

Wczoraj krótko przed północą funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie zachowującym się podejrzanie na moście wiszącym Clifton w Bristolu.

Rzecznik policji powiedział, że funkcjonariusze dotarli na most w ciągu 10 minut, ale mężczyzna uciekł, zostawiając dwie walizki leżące obok siebie.

Policja podała, że ​​w obu przypadkach prawdopodobnie znajdowały się szczątki ludzkie.

Rozpoczęto dochodzenie mające na celu odnalezienie nieznanego mężczyzny i zidentyfikowanie szczątków. W tym celu wykorzystano śmigłowce i straż przybrzeżną do przeszukania okolicy.

Mężczyznę przewieziono na most taksówką, która została zarekwirowana. Kierowca pomaga policji w dochodzeniu.

Dziś odbędzie się sekcja zwłok.

Wczoraj krótko przed północą funkcjonariusze zostali wezwani do zgłoszenia o mężczyźnie, który zachowywał się podejrzanie na moście wiszącym Clifton w Bristolu (na zdjęciu)

P.o. komendanta Bristolu Vicks Hayward-Melen powiedziała: „To bardzo niepokojący incydent i jestem w pełni świadoma obaw, jakie wywoła on w naszych społecznościach.

Śledztwo prowadzi nasz major Przestępczość Zespół dochodzeniowy składa się ze specjalistów i pracowników z całej naszej organizacji.

„Naszym pilnym priorytetem jest odnalezienie mężczyzny, który zabrał walizki na most, zidentyfikowanie zmarłego i powiadomienie jego najbliższych.

‘Specjalistyczni oficerowie są gotowi udzielić im wszelkiego potrzebnego wsparcia.

„Po odkryciu walizek natychmiast przeszukano teren przez funkcjonariuszy na ziemi przy wsparciu National Police Air Service i HM Coastguard. Przeszukania te są nadal w toku”.

Na miejscu zdarzenia obecni są specjaliści od kryminalistyki, a zabytkowy most pozostaje zamknięty, ponieważ badają teren.

Rzecznik policji dodał: „Obecnie w tym rejonie przebywa więcej policjantów i każda osoba, która ma jakiekolwiek wątpliwości, proszona jest o kontakt z funkcjonariuszem”.Source link