Home Aktualności Flavor Flav zakłada amerykańską czapkę do piłki wodnej, aby popływać z żeńską...

Flavor Flav zakłada amerykańską czapkę do piłki wodnej, aby popływać z żeńską drużyną olimpijską – Indianapolis News | Indiana Weather | Indiana Traffic

31
0


(CNN) — Raper, gwiazda reality show i przedsiębiorca Smak Smak dołączyła do żeńskiej drużyny piłki wodnej USA, aby popływać w basenie przed Igrzyska olimpijskie tego lata.

Muzyk miał na sobie oficjalne kąpielówki i czepek US Water Polo, a nad brzegiem basenu zdjął swój charakterystyczny medalion z zegarkiem i skandował „USA, USA” przed wejściem do wody we wtorek.

Czuć, który niedawno podpisał umowę sponsorską będąc „oficjalnym Hype Manem reprezentacji USA w piłce wodnej kobiet i mężczyzn”, powiedział, że czuje się jak sportowiec olimpijski, gdy zakłada tę czapkę.

„To nie jest łatwe!” – wykrzyknął muzyk, próbując kilku ruchów w wodzie. Jednak Rock & Roll Hall of Famer był widziany, jak płynnie strzelał gole na treningu, a członkowie drużyny kobiecej przekonali go, że ma talent.

„Jesteś jedną z najlepszych osób, które weszły z nami do wody” – powiedział jeden z graczy w nagraniu wideo. opublikowano na Instagramie przez USA Water Polo.

Muzyk, najbardziej znany jako współzałożyciel zespołu rapowego Public Enemy, zaoferował swoje usługi jako cheerleaderka kobiecej reprezentacji USA w piłce wodnej przed tegorocznymi Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu po tym, jak zobaczył wpis na Instagramie kapitan Maggie Steffens, w którym namawiała więcej osób do uprawiania tego sportu.

W swojej odpowiedzi Steffensowi na Instagramie obiecał „wykorzystać wszystkie swoje relacje i zasoby”, aby wesprzeć drużynę w przygotowaniach do igrzysk olimpijskich.

„To świetnie, ponieważ piłka wodna potrzebuje, a wiele z tych konkretnych sportów potrzebuje kogoś, kto otworzy drzwi dla naszego sportu. Jako sportowcy możemy zrobić tylko tyle” – powiedział wcześniej Steffens w CNN Sport.

Steffens i jej koleżanki z drużyny chcą zapisać się w historii Paryża jako pierwsza kobieca drużyna piłki wodnej, która zdobędzie cztery kolejne złote medale olimpijskie. 30-latka ma swój udział w każdym z trzech poprzednich sukcesów.

Pomimo swojej dominacji, drużyna jest wciąż stosunkowo nieznana. Podobnie jak wiele sportów, piłka wodna ma problemy ze zdobyciem zwolenników poza światłami reflektorów Igrzysk Olimpijskich, które odbywają się tylko co cztery lata.