Home Aktualności Gypsy Rose Blanchard mówi, że ciąża to „druga szansa na życie” po...

Gypsy Rose Blanchard mówi, że ciąża to „druga szansa na życie” po wyjściu z więzienia

25
0


Róża cygańska Blanchard ogląda ją nowo ogłoszona ciąża jako nowy początek i sposób na przerwanie cyklu nadużyć.

Dzień po tym, jak podzieliła się nowiną, że ona i jej chłopak, Poznaj Urkerawkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko – siedem miesięcy po jej uwolnienie z więzienia i trzy miesiące później wniesienie pozwu o rozwód z mężem, z którym pozostaje w separacjiRyan Anderson – 32-letnia gwiazda TLC opowiada o zbliżającym się przyjściu na świat jej maleństwa. W wywiadzie dla LudzieGypsy zdradza, jak dowiedziała się, że jest w ciąży, dlaczego tak bardzo chce zostać matką i jakie kroki zamierza podjąć, aby zapewnić swojemu synowi lub córce lepsze życie, niż miała ona sama.

„Wszystko, czego pragnęłam od matki, chcę dać temu dziecku” – wyjaśnia Gypsy. „Moja matka powiedziała mi, że nigdy nie wyjdę za mąż, nie założę rodziny, nie będę mieć dzieci ani nic z tych rzeczy. Więc bycie tutaj, stanie na własnych nogach i oczekiwanie na moje pierwsze dziecko, to coś, co osiągnęłam jako osiągnięcie i osobisty cel. Dziękuję Bogu każdego dnia, że ​​mam teraz drugą szansę na życie z własnym dzieckiem”.

Gypsy zyskała sławę po tym, jak jej życie stało się tematem serialu Hulu, w którym główną rolę grała Król Joey I Patricia Arquette. Scena opowiedział historię matki Gypsy, Dee Dee Blanchard, która celowo rozchorowała Gypsy i fikcyjnie zgłosiła, że ​​jej córka ma kilka chorób, aby otrzymać jałmużnę. Po odkryciu tego Gypsy spiskowała ze swoim ówczesnym chłopakiem, Nicholasem Godejohnem, aby zabić swoją matkę.

Gypsy Rose Blanchard ogłosiła swoją ciążę we wtorek 9 lipcaYouTube/Gypsy Rose Blanchard

Zdramatyzowana historia ocalałej z zespołu Münchhausena przez pełnomocnika i morderstwie jej matki w wykonaniu Hulu oczarowała miliony widzów i otrzymała dwie nominacje do nagrody Emmy. Arquette — która grała Dee Dee — zdobyła nawet nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu limitowanym/antologicznym w 2019 roku. Gypsy wciąż przebywała w więzieniu w momencie premiery serialu, po tym jak została skazana na 10 lat za rolę w zbrodni. Ostatecznie została zwolniona w grudniu po siedmiu latach, podczas gdy Godejohn wciąż odsiaduje karę dożywotniego więzienia.

Wyjaśniając swoją chęć uniknięcia podobnego (i niezwykle rzadkiego) scenariusza w przypadku jej własnego dziecka, Gypsy — która ma urodzić się w styczniu 2025 r., prawie całą dekadę po zamordowaniu jej matki w czerwcu 2015 r. w wieku 48 lat — wyjaśnia, że ​​ma nadzieję być najlepszą możliwą mamą, ponieważ wie lepiej niż ktokolwiek inny, nie do zrobienia.

Gypsy mówi portalowi: „Sposób, w jaki wychowywała mnie moja matka, zdecydowanie nie jest tym, jakim będę. Zawsze mówimy, że dla następnego pokolenia chcemy być lepsi, niż nas wychowano. I dlatego uważam, że nie mogłoby to być bardziej prawdziwe (…) Nauczyłam się z doświadczenia traumy wszystkiego, czego nie należy robić”.

Gypsy faktycznie odzwierciedlała te myśli w swojej pierwsze ogłoszenie YouTubegdzie ona mocno wyraziła chęć zapewnienia swojemu dziecku lepszego życia niż miała.

„Wszystko, czego pragnęłam od matki, chcę dać temu dziecku” – powiedziała w ogłoszeniu o ciąży 9 lipca. „Wiedząc, że jestem teraz matką, jestem szczęśliwa i po prostu chcę być dobrą matką dla mojego dziecka. Chcę być wszystkim, czym moja matka nie była”.

W tym filmie z radością podzieliła się również informacją, że jest na wczesnym etapie ciąży, trwającej 11 tygodni. Ubrana w zwiewną białą sukienkę, by ogłosić tę wiadomość, Gypsy powiedziała fanom: „Ken i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka w styczniu 2025 roku. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani. To nie było w ogóle planowane, to było całkowicie nieoczekiwane. Ale oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy rozpocząć tę nową podróż rodzicielstwa”.

Gypsy spotykała się wcześniej z 31-letnim Urkerem i była z nim zaręczona, gdy była w więzieniu, ale para rozstała się w 2019 roku. Po jej rozstaniu z Andersonem wiosną para nawiązaliśmy ponownie kontakt i czuliśmy się bardzo swobodnie w swoim towarzystwie zanim później potwierdzili swój status związku.

W czerwcu, Cyganka potwierdziła, że ​​jest najszczęśliwsza w życiu odkąd wyszła z więzienia i odnowiła związek z Urkerem — który niedawno przeprowadził się do Luizjany być bliżej niej.

„Złożyłam pozew o rozwód i poszłam za głosem serca ku prawdziwej miłości” – powiedziała, odnosząc się do swojego obecnego związku z byłym narzeczonym. „Czułam, że dokonałam tego wyboru jako wolna kobieta. Dokonałam tego wyboru jako niezależna kobieta i uważam, że każdy powinien podążać za głosem serca”. Jeśli chodzi o jej trwające postępowanie rozwodowe z Andersonem, ich pierwsza rozprawa odbędzie się pod koniec tego miesiąca.

W maju Cyganka rozmawiałem z ET o boskim zbiegu okoliczności, który ponownie połączył ją i Urkera.

„Kiedy moje małżeństwo się skończyło i odeszłam, to wtedy Ken i ja nawiązywaliśmy nowe połączenie i zaczęliśmy odkrywać, że w 2019, w 2017 roku, to nie był dla nas odpowiedni czas” – powiedziała ET o tym, gdzie ona i jej nowy ukochany są teraz. „Teraz, gdy jestem wolna, możemy się ponownie połączyć i zobaczyć, czy ten właściwy czas jest teraz”.

Na razie Gyspy mówi, że skupia się na swoim zdrowiu i szczęściu oraz na zdrowiu i szczęściu swojego przyszłego dziecka. Mówi Ludzie że płeć dziecka zostanie wkrótce ujawniona podczas imprezy, ale ona najbardziej zależy jej na tym, by urodziło się szczęśliwe i zdrowe.

„Myślę, że każdy by tego chciał, gdyby dziecko było zdrowe” – mówi.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link