Home Aktualności Hailey Bieber ujawnia, że ​​cierpi na typową dolegliwość ciążową: „Kto mi miał...

Hailey Bieber ujawnia, że ​​cierpi na typową dolegliwość ciążową: „Kto mi miał powiedzieć?”

72
0


Hailey Bieber dzieli się ważnym momentem ciąży. 27-letni model, który jest obecnie spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Justin Bieberw środę w mediach społecznościowych potępiła swoich obserwujących za to, że nie ostrzegli jej o powszechnej dolegliwości.

„Więc kto miał mi powiedzieć o bólu dolnej części pleców?” – podpisała zdjęcie na swojej Instagram Story. Na selfie Hailey ma na sobie słuchawki, gdy siedzi na zewnątrz w słońcu. Nosi zielony sweter z zamkiem błyskawicznym i czarne spodenki rowerowe, odsłaniające jej rosnący brzuch.

Założyciel Rhode Skin oferował mnóstwo spotkań towarzyskich przez ostatni miesiąc jako pierwsza ogłosiła ciążę w maju. The wieloletnia para podzielił się tą wiadomością słodkim filmem przedstawiającym ich ceremonia odnowienia przysięgi na Hawajach, gdzie wyraźnie widać było ciążowy brzuszek Hailey. Przyszła mama jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży.

Hailey Bieber publikuje na Instagramie najświeższe informacje dotyczące ciąży.Hailey Bieber/Instagram

Na początku tego miesiąca Hailey podzieliła się tym zdjęciem kilka chwytających za serce pseudonimów używa już na swoim nienarodzonym dziecku, w tym „małej fasolki” i „małego kwiatu wiśni”. Podzieliła się także spojrzeniem na nią”największe pragnienie” –“Sałatka jajeczna na ogórku kiszonym z ostrym sosem.”

Dodała z humorem: „I nie, nie wolno ci osądzać !!”

Justin Bieber i Hailey Bieber można zobaczyć 14 grudnia 2023 roku w Los Angeles w Kalifornii.Obrazy Bellocqimages/Bauer-Griffin/GC

Justin, 30 lat i Hailey zawiązać supeł we wrześniu 2018 r. W następnym roku źródło celne ET że Justin „zawsze chciał być młodym ojcem”.

„Rodzice (Justina) byli młodzi, kiedy go urodziło” – podało źródło ET o Pattie Mallette i Jeremym Bieberze, którzy mieli po 18 lat, gdy Justin się urodził. „Zawsze uwielbiał ich związek i to, że przypomina bardziej przyjaźń”.

W lutym 2022 r. źródło celne ET że para chce „kiedyś mieć dużą rodzinę”.

„Oboje wiedzą, jakimi wspaniałymi rodzicami będą razem” – podało źródło. „Oboje czują, że jednym z powodów ich pobytu na ziemi było bycie rodzicami. Wpajano im to od pierwszego dnia i nie mogą się doczekać, aż tak się stanie”.

Źródło mówi ET, że para jest podekscytowana wspólnym wyruszeniem w podróż związaną z rodzicielstwem.

„Justin uważa, że ​​Hailey będzie oddaną, kochającą, opiekuńczą i akceptującą mamą, a Hailey uważa, że ​​Justin będzie zaangażowanym, opiekuńczym, angażującym, zabawnym i dającym tatę tatą” – źródło niedawno udostępnione. „Oboje uważają, że stworzą świetny zespół i będą razem zrównoważonymi rodzicami”.

Źródło dodało: „Hailey radziła sobie świetnie przez całą ciążę i z każdym dniem promienieje coraz bardziej. Czuje się tak błogosławiona, że ​​ta modlitwa została za nich wysłuchana. Justin był bardzo uważny, a Hailey i ich dziecko są jego numerem jeden Oboje są zaangażowani w swój związek, są bardzo zaangażowani i obecni”.

Pattie Mallette, Justina Biebera i Hailey Bieber.Kevin Mazur/Getty Images dla oryginałów YouTube

Po ujawnieniu ciąży ujawniła się matka Justina z radością zabrała się za świętowanie na Instagramie.

„Czekałam więc na ten dzień i teraz, kiedy już się nim podzielili, mogę w końcu świętować z wami wszystkimi i powiedzieć: O mój Boże! Będę babcią! O mój Boże!” Pattie oświadczyła w filmie, który udostępniła platformie.

„Justin i Hailey, będziecie najlepszymi rodzicami na świecie” – kontynuowała Pattie, po czym dodała: „Jestem bardzo podekscytowana!”

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link