Home Aktualności Huma Abedin zaręczyła się z miliarderem Alexem Sorosem – zobacz propozycję

Huma Abedin zaręczyła się z miliarderem Alexem Sorosem – zobacz propozycję

36
0


Oni są Abedinami jest zaręczony!

W środę 47-letnia pracownica polityczna i wiceprzewodnicząca kampanii prezydenckiej Hillary Clinton w 2016 r. ogłosiła swoje zaręczyny z miliarderem Alexem Sorosem, inwestorem i filantropem. Para podzieliła się radosną nowiną w wspólny post na Instagramie.

„To się wydarzyło… nie moglibyśmy być szczęśliwsi, bardziej wdzięczni, bardziej zakochani ❤️ 😍 💍” – napisał 38-letni Soros w podpisie pod ogłoszeniem.

Na zdjęciu widać przewodniczącego Open Society Foundations klęczącego przed zszokowaną Abedin, która wyciąga ręce, mając na sobie oszałamiającą, dopasowaną białą sukienkę. Soros pasuje do swojej narzeczonej w jasnym garniturze.

Cindy Ord/MG24/Getty Images

Nie wiadomo dokładnie, kiedy doszło do oświadczyn, ale najprawdopodobniej miało to miejsce na tarasie z widokiem na ogromny zbiornik wodny.

Za ModaSoros oświadczył się Abedin pod koniec maja w ich wspólnym mieszkaniu w Nowym Jorku, po czym para świętowała to jeszcze bardziej we Włoszech, na większym przyjęciu.

Moda podzielił się również tą wiadomością na Instagramujawniając, że Soros oświadczył się Abedin „w domu w Nowym Jorku pod koniec maja”, a para później „zorganizowała formalną uroczystość we Włoszech”.

W komentarzach znani przyjaciele pary świętowali zaręczyny i składali im gratulacje z okazji szczęśliwych nowin.

„Gratulacje” – napisał Wieczór panieński absolwentka Tayshia Adams.

„Płaczę… Jestem taka szczęśliwa za ciebie Alex ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️” odpowiedziała Jeannie Mai.

W środę, Moda poinformował również, że para „poznała się jesienią ubiegłego roku na przyjęciu urodzinowym wspólnego znajomego, gdzie szybko odkryli swoje wspólne zainteresowania polityką i służbą publiczną”.

Abedin była wcześniej żoną przedstawiciela USA Anthony’ego Weinera od 2010 do 2017 roku, przed skandalem związanym z jego zdradą. Niedawno został połączony w 2022 roku do aktora filmowego i telewizyjnego Bradley Cooper, kto teraz spotyka się z supermodelką Gigi Hadid.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Source link