Home Aktualności Jak oglądać „Sausage Party: Foodtopia” online: Transmisja strumieniowa serialu z udziałem Setha...

Jak oglądać „Sausage Party: Foodtopia” online: Transmisja strumieniowa serialu z udziałem Setha Rogena i Kristen Wiig

61
0


Aktor i pisarz Seth Rogen jest ponownie głosem Franka, gadającej kiełbaski, w najnowszym serialu Prime Video, Impreza kiełbaskowa: Foodtopia.

Na podstawie filmu z 2016 roku Impreza kiełbaskowaspin-off również powróci Kristen Wiig Brenda Bunson, Edward Norton jako Sammy i Michał Cera jako Barry. Na ekranie pojawiają się również nowe postacie inspirowane jedzeniem, którym głosu użyczyła obsada pełna gwiazd, w tym Będzie Forte, Natasza Rothwell I Sam Richardson. Pierwszy sezon Impreza kiełbaskowa: Foodtopia trafiło do serwisu Prime Video dzisiaj, w czwartek 11 lipca.

Rogen miesiąc temu podzielił się nowiną o serialu telewizyjnym na swoim Instagramie. Podpisał post: „Nikt o to nie prosił, ale i tak to dostaną! Sausage Party: Foodtopia NADCHODZI!”

Głodny więcej? Poniżej czytaj dalej wszystko, co musisz wiedzieć, aby obejrzeć Impreza kiełbaskowa: Foodtopia na streamingu.

Kiedy robi Impreza kiełbaskowa: Foodtopia premiera?

Impreza kiełbaskowa: Foodtopia został udostępniony w serwisie Prime Video w czwartek 11 lipca o godzinie 3:00 czasu wschodniego.

Gdzie oglądać Impreza kiełbaskowa: Foodtopia na streamingu:

Impreza kiełbaskowa: Foodtopia jest oryginalnym serialem Prime Video, więc będzie transmitowany wyłącznie w serwisie streamingowym Amazon, Prime Video. Wszystkie osiem odcinków pierwszego sezonu zostanie udostępnionych dzisiaj, w czwartek, 11 lipca.

Oglądaj na Prime Video

Klienci Amazon posiadający członkostwo Prime automatycznie uzyskają dostęp do Impreza kiełbaskowa: Foodtopia Jednak oprócz tej serii Amazon oferuje także oddzielną opcję członkostwa, która umożliwia abonentom dostęp do Prime Video za jedyne 9 USD miesięcznie, podczas gdy członkostwo Prime kosztuje 15 USD miesięcznie.

Zarejestruj się w Prime Video

Co jest Impreza kiełbaskowa: Foodtopia oparte na?

Impreza kiełbaskowa: Foodtopia jest oparty na filmie fabularnym z 2016 roku Impreza kiełbaskowa. Serial zaczyna się tam, gdzie film się skończył, więc obejrzenie filmu będzie pomocne, jeśli go nie widziałeś. Jest dostępny do wypożyczenia na Prime Video za 3 dolary już teraz.

Wypożycz na Prime Video

Obejrzyj Impreza kiełbaskowa: Foodtopia oficjalny zwiastun:

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link