Home Aktualności Jeff Bridges opowiada o swojej walce z rakiem, wspomina kręcenie filmu „Stary...

Jeff Bridges opowiada o swojej walce z rakiem, wspomina kręcenie filmu „Stary człowiek” z guzem żołądka

43
0


Jeff Bridges nie pozwolił, by walka z rakiem go spowolniła. 74-letni zdobywca Oscara w przeszłości szczerze mówił o tym, że w 2020 roku zdiagnozowano u niego chłoniaka nieziarniczego, gdy kręcił swój serial FX, Stary człowiek.

Podczas konferencji prasowej Television Critics Association Summer Press Tour, która odbyła się w tym tygodniu, Bridges podzielił się z dziennikarzami informacjami na temat swojego stanu zdrowia.

„Teraz czuję się świetnie” – powiedział Bridges podczas panelu (za pośrednictwem Rozrywka tygodnik).

Bridges gra emerytowanego agenta CIA Dana Chase’a w Stary człowieki wspominał, że kręcił sceny walki, gdy jego ciało zmagało się z innym zagrożeniem.

„Co jest takiego dziwnego, przynajmniej dla mnie, w pierwszym sezonie, kiedy kręciłem te sceny walki, miałem guza o wymiarach 9 na 12 cali w ciele, w żołądku, który w ogóle nie bolał. Więc to dla mnie zaskakujące” – podzielił się.

Jeff Bridges przemawia na scenie podczas wydarzenia FYC sezonu 1 serialu „The Old Man” stacji FX w DGA Theater Complex, 8 czerwca 2023 r. w Los Angeles w Kalifornii.Kevin Winter/GA/The Hollywood Reporter za pośrednictwem Getty Images

Współgwiazda Bridgesa, Jan Lithgowktóry w serialu gra Harolda Harpera, opowiedział także o determinacji aktora pomimo problemów zdrowotnych.

„Nie, nigdy nie martwię się o Jeffa” – powiedział Lithgow. „Zawsze wiedziałem, że go tu nie będzie, jeśli nie będzie wiedział, że może to zrobić. I to był jeden z największych i niezwykle wzruszających dramatów za kulisami tych czterech lat. Jego odwaga i wytrwałość, jego niewiarygodna filozoficzna natura, sposób, w jaki – nikt nie mógłby przetrwać tego, przez co przeszedł, i powrotu do pracy w taki sposób, w jaki on wrócił do pracy. To było niesamowicie inspirujące”.

Bridges pod koniec 2021 r. poinformował, że jego rak jest w remisji. W tym okresie Duży Lebowski U gwiazdy zdiagnozowano również COVID-19, co według niego było trudniejszym doświadczeniem niż choroba nowotworowa.

Jeff Bridges na premierze filmu „The Old Man” w 2022 roku.Leon Bennett/WireImage

„To sprawiło, że mój rak wyglądał jak nic, COVID” Bridges powiedział ET w 2022 r.„Miałem chemioterapię na COVID i to pozbawiło mnie całego układu odpornościowego, więc potem złapałem COVID, co mnie po prostu wykończyło”.

Dodał wówczas, że „czuje się dobrze”, wyjaśniając: „Wszystko wydaje się dziwacznym snem. Zaczęliśmy Stary człowiek trzy lata temu, miałem dwa lata przerwy, a potem wróciłem. To było tak, jakbyśmy mieli długi weekend, a ja miałem ten dziwny weekend. Ale wróciłem i czuję się świetnie”.

Sezon 1 Stary człowiek wyemitowany w 2022 roku. Premiera drugiego sezonu serialu stacji FX zaplanowana jest na 12 września.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link