Home Aktualności Jelly Roll twierdzi, że czuł się bezpieczniej w więzieniu niż na ulicy:...

Jelly Roll twierdzi, że czuł się bezpieczniej w więzieniu niż na ulicy: „Byłem najgorszym przestępcą wszechczasów”

17
0


Rolada ponownie odwiedza jego barwną historię. 39-letnia piosenkarka „I Am Not OK” była gościem środowego odcinka programu SiriusXM Przedstawienie Howarda Sternagdzie opowiedział o realiach swojej kryminalnej przeszłości i pobytu w więzieniu.

„Jest tam poczucie bezpieczeństwa” – powiedział o więzieniu. „Kiedy jesteś na ulicy, nie ma bezpieczeństwa. W każdej chwili wszystko może się zdarzyć”.

Dodał: „Przynajmniej w więzieniu była ta odrobina komfortu i szansa na przegrupowanie się, a w więzieniu zawsze sprzedawałeś sobie marzenia. «Och, wymyślę to. Zmieniam się. pomysł.'”

Jelly Roll odwiedza SiriusXM Studios 12 czerwca 2024 r. w Nowym Jorku.Jasona Kempina/Getty Images dla SiriusXM

Gwiazda country, której prawdziwe nazwisko brzmi Jason Bradley DeFord, powiedział wcześniej że na przestrzeni lat przebywał w więzieniu około 40 razy. Został aresztowany w wieku 16 lat za rozbój z użyciem kwalifikowanych środków, a w wieku 23 lat za handel narkotykami.

„Byłam najgorszym przestępcą wszechczasów” – powiedziała Jelly Howarda Sterna. „Moja skuteczność w ucieczce przed policją wynosiła zero do 20”.

The dwukrotna nominowana do nagrody GRAMMY Przypomniał sobie jeden taki nieudany przypadek, gdy miał zaledwie 15 lat.

„Kiedy zatrzymała nas policja, pomyślałem: «Po prostu ucieknę»” – powiedział.

„W myślach wyskoczyłem (z samochodu) i pobiegłem przez pole i prawie mi się udało” – kontynuował. „Byłem tak gruby i odurzony Xanaxem, że wyróżniałem się i zrobiłem dwa kroki. Policjant tam stał i obserwował mnie, a ja upadłam, a on po prostu na mnie położył się”.

Dodał ze śmiechem: „Tak mu było mnie szkoda, że ​​nawet nie obciążył mnie opłatą za próbę ucieczki”.

Jelly Roll występuje na Live from Detroit: The Concert w Michigan Central 6 czerwca 2024 r. w Detroit w stanie MichiganScotta Legato/Getty Images

Miało to miejsce podczas jednego z jego aresztowań że Jelly został ojcemi urodziła się jego obecnie 16-letnia córka Bailee.

„Szczerze myślę, że gdybym nie miał dziecka, nigdy nie przerwałbym tego cyklu” – powiedział Howarda Sterna.

Dziś Jelly ma pełną opiekę nad Bailee i wychowuje ją obok jego żona, Króliczek XOktórą poślubił w 2016 roku. W tym samym roku powitał jego drugie dziecko, syn Noez byłą dziewczyną.

Jelly i Bunnie (44 l.) niedawno ujawniły, że tak przechodzi zapłodnienie in vitro w nadziei na powiększenie rodziny.

„Moja żona i ja rozmawiamy o posiadaniu dziecka. I to naprawdę uświadomiło mi, że w wieku prawie 40 lat pomyślałem: «To oznacza, że ​​muszę dożyć co najmniej 60. Muszę odprowadzić tego dzieciaka do college’u»” – powiedział. na Biznes z chłopakami podcast.

Bunnie ponownie opublikowała klip podcastu na Instagramie, zapisując na górze tekst wyjaśniający swoją decyzję.

„Planowaliśmy zrobić to prywatnie, ale zdecydowaliśmy, że trzeba podzielić się naszą przygodą z zapłodnieniem in vitro, ponieważ zawsze byliśmy bardzo otwarci. A mimo wszystkich przeciwności losu, było to już trudne, a dopiero rozpoczęliśmy” – napisała . „J i ja jesteśmy podekscytowani i przestraszeni jednocześnie”.

„Naprawdę nigdy nie myśleliśmy, że będziemy chcieli powiększyć naszą rodzinę, ale w tym roku coś się zmieniło i oboje chcemy po prostu cząstkę nas razem, aby dodać ją do naszej już doskonałej rodziny z Bailee i Noah” – dodała Bunnie.

Para poznała się po raz pierwszy na jednym z jego występów w 2015 roku i szybko między nimi zawiązał się romans. Zaręczyli się w 2016 roku i postanowili pobrać się tego samego dnia w kaplicy w Las Vegas. Od tego czasu uznawał ją za „światło zmiany w moim życiu” – według wywiadu z 2023 r Billboard.

Bunnie XO, Jelly Roll i Bailee Ann DeFord.Frazera Harrisona/Getty Images

W wywiadzie dla Sterna Jelly przyznał, że jego dzisiejsze największe obawy wynikają z roli rodzica.

„Teraz boję się (o) ludzi, których kocham” – powiedział. „To nowy strach, o którym nigdy nie myślałam, że będę mieć, na przykład to, co czujemy w stosunku do naszych dzieci”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link