Home Aktualności Joe Jonas opowiada o wydaniu „najbardziej osobistej” muzyki po rozstaniu z Sophie...

Joe Jonas opowiada o wydaniu „najbardziej osobistej” muzyki po rozstaniu z Sophie Turner

27
0


Joe Jonas wychodzi na własną rękę, by napisać kolejny rozdział w swojej dyskografii. 34-letni piosenkarz historycznie występował w zespołach takich jak Jonas Brothers, u boku swoich braci Nick Jonas I Kevin Jonasi DNCE, u boku Jacka Lawlessa, JinJoo Lee i Cole’a Whittle’a.

Jednak w związku z tym, że jego nadchodzący solowy utwór „Work It Out” ma ukazać się 19 lipca, ojciec dwójki dzieci otworzył się na temat swojego nadchodzącego solowego albumu, który, jak ujawnił, ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Podczas występu w Therapuss z Jakiem Shane’em podcastu Joe opowiadał o tym, jak otrzymał „błogosławieństwo” od swoich braci i jak pozwoliło mu to na samodzielne tworzenie muzyki.

„Poprosiłem braci o błogosławieństwo. Pomyślałem sobie: »Hej, pójdę do pracy, nie chcę nazywać tego solo, ale zrobię coś sam i nie czuję, że to DNCE. I muszę po prostu wyrazić coś dla siebie«” – podzielił się Joe. „A oni na to: »Do dzieła«. Nick zarezerwował film. Kevin miał zagrać w kolejnym sezonie Bilet do sławy… i dzięki temu miałem chwilę czasu.

Joe Jonas z zespołu Jonas Brothers występuje trzeciego dnia Festival d’été de Québec, 6 lipca 2024 r. w mieście Quebec w prowincji Quebec.Scott Legato/Getty Images

Gwiazdor Disney Channel przyznał, że nagrał album w zaledwie dwa tygodnie, nazywając go „najbardziej osobistą muzyką, jaką kiedykolwiek wydał”.

Dodał, że jego nadchodzący singiel „Work It Out” opowiada o tym, jak wydostać się z dołka.

„Chodzi o to, że czasami zdajesz sobie sprawę, że musisz się po prostu z czegoś otrząsnąć i jesteś jedyną osobą, która sama to naprawi. Nikt cię nie uratuje” – powiedział.

Jeśli chodzi o to, czego fani mogą oczekiwać od albumu, który ukaże się „pod koniec tego roku”, Joe powiedział: „Ta muzyka jest wszędzie. Jest kilka naprawdę pięknych ballad, jest kilka piosenek o byciu ojcem, są piosenki o miłości, są piosenki o byciu lepszym dla siebie, po prostu wszystko”.

Joe ostatnio wydał solowy album zatytułowany Szybkie życiew 2011 roku. W 2019 roku ponownie połączył się z Jonas Brothers, a w 2023 roku grupa wydała swój szósty album studyjny, Album.

Nick Jonas, Joe Jonas i Kevin Jonas z Jonas Brothers występują na żywo na koncercie 16 kwietnia 2024 r. w Sao Paulo w Brazylii.Mauricio Santana/Getty Images

To był skomplikowany rok dla Joego w jego życiu osobistym. We wrześniu 2023 roku piosenkarz i jego była Sophie Turner ogłosili plany rozwodu po czterech latach małżeństwa. Byli małżonkowie mają córki Willę, 4 lata i Delphine, 2 lata.

W październiku 2023 roku byli małżonkowie zawarli umowa o opiekę tymczasową niedługo po tym, jak Sophie pozwała Joego, twierdząc, że „bezprawne zatrzymanie„swoich młodych córek. W styczniu 2024 r. wniósł o oddalenie pozwu.

Jednak ich rozwód, który Joe pierwszy złożony we wrześniu, nie zostało jeszcze sfinalizowane. W tych dokumentach sądowych, uzyskanych przez ET, Joe powiedział, że „małżeństwo między stronami jest nieodwracalnie zerwane”.

Sophie od tego czasu przeprowadziła się z chłopakiem Peregrinem Pearsonem. Joe miał krótki romans ze Stormi Bree.

Joe Jonas i Sophie Turner na drugiej dorocznej Gali Muzeum Akademii Filmowej, która odbyła się 15 października 2022 r. w Muzeum Akademii Filmowej w Los Angeles w Kalifornii.Michael Buckner/Variety przez Getty Images

W Może obejmować historię Brytyjski Vogueten Gra o tron gwiazda opowiedziała o bolesnym rozstaniu z wykonawcą utworu „Burning Up”.

W trakcie postępowania rozwodowego Sophie zauważyła, że ​​„były dni, kiedy nie wiedziałam, czy dam radę”. Powiedziała, że ​​nawet dzwoniła do swojego prawnika i mówiła mu, że nie sądzi, aby mogła to zrobić.

„Po dwóch tygodniach stagnacji przypomniała mi, że to o moje dzieci walczę” – powiedziała Sophie o swoim prawniku. „Kiedy ktoś mi powie: »Zrób to dla swoich dzieci«, robię to. Nie zrobiłabym tego dla siebie, ale znajdę siłę dla nich”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link