Home Aktualności Julie Chen Moonves wyjaśnia, w jaki sposób zwrot akcji w „Big Brotherze”...

Julie Chen Moonves wyjaśnia, w jaki sposób zwrot akcji w „Big Brotherze” dotyczący sztucznej inteligencji zmieni sezon 26 (wyłącznie)

12
0


Julie Chen Moonves zapowiada nieoczekiwane zwroty akcji, jakie przyniesie sztuczna inteligencja Duży brat!

Przed 26. sezonem kultowa prowadząca spotkała się z ET i opowiedziała o tym, co uważa za „BBAI” i dlaczego fani powinni być zaskoczeni nadchodzącymi wybrykami.

„Ludzie myślą: «O mój Boże, czy to się zmieni w zło?». Cóż, kto wie, w rękach Duży brat„Moonves żartował z Nischelle Turner z ET. „Skłaniamy się ku szaleństwu, ale dodajemy mu nasz własny, specjalny sos”.

Podczas gdy kąt BBAI ma przynieść trochę emocji, Mooves obiecuje, że nadal będzie to zabawa, w tradycyjnym sensie programu. Jednak uczestnicy powinni się trochę bać.

„Wiesz, kąt do tego, co oznacza, że ​​będzie zabawnie” – powiedziała. „Będzie to z przymrużeniem oka. Będzie trochę strasznie. Ale nie naszym kosztem. Kosztem gości. Spójrz, to trwa już 26 sezonów, ci goście są ekspertami, mówią: „Och, to tydzień numer pięć, to znaczy, że zrobią podwójną eksmisję lub złotą, platynową”. Więc musimy to trochę podkręcić”.

Dodała: „W przypadku AI wszystkie zakłady są niepewne”.

Uczestnicy będą musieli wypatrywać AI, kiedykolwiek będą w domu. Ale w szczególności sypialni przegranych.

„Na przykład w sypialniach, jak w pokoju Have Not, zawsze, wiesz, trzech lub czterech gości, którzy przegrywają jakąś rywalizację, musi się czuć naprawdę niekomfortowo. Mieliśmy fotele dentystyczne, na których musieli spać, i takie jasne światła. Tak się składa, że ​​mi się to podoba” – podzielił się Moonves.

Dodała: „Mamy jedną sypialnię, w której jest coś takiego: ‘O nie, AI, nigdy BBAI, coś poszło nie tak, sypialnia nie została ukończona’. Myślę, że łóżka wyglądają jak trumny. Właściwie, wiesz jak wyglądają? Wyglądają jak, wiesz, kiedy widzisz na koncercie rozstawienie i jak gdyby wtaczali sprzęt, to jest po prostu jak duże czarne pudełko i są tam rzeczy audio, wygląda to tak, jakby spali na dużym czarnym pudełku audio, ale AI sprawiła, że ​​wygląda ładnie, ponieważ są na nim zielone linie. Są też sypialnie BBAI, które są przepiękne. Jedna wygląda jak, myślę, że nazywamy ją Krainą Baśniowej Fantazji. Są jednorożce, wygląda jak bajka, las. Gdybym była małą dziewczynką, pomyślałabym, że to moja wymarzona sypialnia”.

Po 26 sezonach Moonves zna klucz do Duży bratwytrzymałość — uczestnicy.

„Myślę, że chodzi o obsadę i gości” – powiedziała ET. „Każdego roku poznajesz nową grupę ludzi, w których się zakochujesz lub może oni działają ci na nerwy, ale nie możesz się od nich odwrócić. Chodzi o obsadę i strukturę gry. Szesnastu nieznajomych musi mieszkać razem w połączonej przestrzeni. Mam na myśli, że nie musimy nawet organizować zawodów, to będzie dla mnie interesujące do oglądania. Widząc mieszankę, czy to miłość, walka, śmiech, łzy, wszystko. Angażujesz się. Śmiejesz się z nimi, płaczesz z nimi, krzyczysz do telewizora”.

Duży brat Premiera 17 lipca na kanale CBS.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link