Home Aktualności Kelly Ripa mówi, że Chris Rock poprosił ją o zgodę na imię...

Kelly Ripa mówi, że Chris Rock poprosił ją o zgodę na imię swojej córki

17
0


Kelly Ripa I Mark Consuelos nie są zainteresowani utrzymywaniem imienia Lola tylko dlatego, że tak nazwali swoją jedyną córkę, Lola Konsuelas.

W środowym odcinku talk-show małżonka, Na żywo z Kelly i Markiemrozmawiali o imionach dzieci i zasadach, które je otaczają. Ripa opowiedziała historię o komiku Chris Rock przyszedł do niej, gdy nadszedł czas nadania imienia jego dziecku.

„Jest taka zabawna historia. Chris Rock zadzwonił do mnie, kiedy spodziewał się swojej pierwszej córki — właśnie urodziłam Lolę — i powiedział: »Słuchaj, Malaak i ja myślimy o nadaniu dziecku imienia Lola i chcemy się z tobą skontaktować, żeby się upewnić, czy to w porządku«” — wspomina Ripa (według Ludzie).

Kelly Ripa i Mark Consuelos wspólnie prowadzą program Live with Kelly and Mark, emitowany w dni powszednie w ramach syndykacji.DISNEY/Lorenzo Bevilaqua

Ripa zaznaczyła, że ​​nie ma nic przeciwko temu, aby Rock używał tego imienia i nawet chciałaby pożyczyć część imienia córki komika dla swojej Loli.

„Pomyślałam sobie: »Po pierwsze, nie jestem właścicielką imienia Lola, nie zastrzegłam go. A po drugie, wszyscy możemy się zgodzić, że Lola Rock to niesamowite imię«” – dodała Ripa. „Coś w tym stylu: »Czy nie przeszkadza ci, jeśli zmienię nazwisko Loli na Rock?«”

Rock ma z byłą żoną Malaak Compton-Rock córki Lolę (22 lata) i Zahrę (20 lat).

Zahra Savannah Rock, Lola Simone Rock, Chris Rock i Pete Davidson uczestniczą w meczu New York Knicks kontra Toronto Raptors w Madison Square Garden 11 marca 2018 r. w Nowym Jorku.James Devaney/Getty Images

Consuelos pochwalił Rocka za „bardzo uprzejmy” ruch, a Ripa stwierdził, że był on zupełnie niepotrzebny.

„Tak, ale nigdy mi to nie przyszło do głowy” – zauważyła. „Nawet bym nie… Nie jestem jedyną Kelly, ty nie jesteś jedynym Markiem”.

Oprócz 23-letniej Loli, Ripa i Consuelos są również rodzicami synów: 27-letniego Michaela i 21-letniego Joaquina.

W 2023 roku Lola rozmawiała z ET o tym, jak jej sławni rodzice dzielili się w programie szczegółami ze swojego życia prywatnego.

„Oni znają mnie od podszewki, więc myślę, że wiedzą już, jaką granicę powinni przekroczyć, a jakiej nie” – powiedziała Lola o swoich rodzicach w tamtym czasie. „… Tak naprawdę nigdy nie przekroczyli żadnej granicy. Mamy bardzo pełne szacunku relacje, więc nigdy nie było takiego momentu, w którym pomyślałam: ‘O mój Boże, dlaczego miałbyś się tym dzielić?’”

W marcu ET rozmawiał z parą o tym, jak długo planują wspólnie pracować nad Na żywo z Kelly i Markiem.

„Dopóki nie przestaje być zabawnie” – opowiedziała Consuelos w wywiadzie dla ET o swojej współpracy.

„Szczerze mówiąc, spędziłem z nim życie, mogę z nim robić rzeczy przez dekady” – powiedział Ripa. „Myślę, że dekady to twoja odpowiedź”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link