Home Aktualności Kerry Washington reaguje na Tony’ego Goldwyna, który chce ją w „Prawo i...

Kerry Washington reaguje na Tony’ego Goldwyna, który chce ją w „Prawo i porządek”, mówi o 2. sezonie „UnPrisoned” (wyłącznie)

15
0


Kerry Waszyngton wszystko jest dla ponownego spotkania Tony Goldwyn!

W wywiadzie dla Kevina Fraziera z ET aktorka zareagowała na wiadomość, że jej Skandal współgwiazda ma wyraził zainteresowanie w tym, że ona do niego dołączyła Prawo i porządekGdzie jest gotowy do gry nowy prokurator okręgowy po odejściu Sama Waterstona z serialu.

„Po raz pierwszy słyszę (tę) wiadomość” – powiedział Washington ET. „Szczerze mówiąc, kiedy Tony Goldwyn mówi mi, żebym coś zrobił, zazwyczaj odpowiedź brzmi: tak. Więc będziemy musieli po prostu ustalić, kiedy i jak to wszystko zrobić”.

Washington i Goldwyn to ulubieni partnerzy fanów, którzy wystąpili razem w serialu SkandalAktorka zagrała Olivię Pope, zawodową pośredniczkę, która ma romans z prezydentem Fitzgeraldem Grantem III (Goldwyn).

Kerry Washington i Tony Goldwyn pozują razem w maju 2024 r.Wiktoria Sirakova/Getty Images

Czy Prawo i porządek kiedy jej występ dobiegnie końca, Washington powiedziała, że ​​chciałaby powitać Goldwyna i jego pozostałych Skandal kolegów z obsady do swojego programu, Nieuwięzionyktóry zadebiutuje drugi sezon 17 lipca.

„Z twoich ust do uszu Boga” – powiedziała. „Chciałabym, żeby nasze Skandal ludzie tutaj. Kocham nasze Skandal obsada tak wiele. Więc zawsze szukam okazji, aby z nimi pracować i być z nimi.”

Washington jest producentem wykonawczym serialu i gwiazdą wcielającą się w rolę Paige, terapeutki małżeńskiej i samotnej matki, której życie wywraca się do góry nogami, gdy jej ojciec, Edwin (Delroy Lindo), wychodzi z więzienia i wprowadza się do niej i jej nastoletniego syna, Finna (Faly Rakotohavana).

„Sezon 2 jest naprawdę fajny, ponieważ podejmujemy wyzwanie terapii rodzinnej. Mój tata, mój syn i ja, wszyscy chodzimy na terapię do bardzo, bardzo zabawnego i niekonwencjonalnego terapeuty” – powiedział Washington, zanim ujawnił, że w rolę wspomnianego terapeuty wciela się nikt inny, jak Jan Stamos„On jest taki zabawny i tak uroczy. Terapia rodzinna jest trudna, ale dajemy radę”.

Po „niesamowitej sekwencji fantasy z parkietem tanecznym i numerem disco” z pierwszego sezonu Washington obiecał, że „tegoroczna sekwencja fantasy przebija tamtą”.

„To szaleństwo. To dużo… To zaciekłe” – zażartowała.

Fani mogą się spodziewać, że w drugim sezonie serial zagłębi się w przeszłość Finna, w tym pozna jego ojca, w którego wciela się Oliwier Hudson.

„On jest taki niesamowity” – zachwycał się Washington. „… On jest taki, taki zabawny. Można zobaczyć, dlaczego Paige nie skończyła z nim, ale także dlaczego to zrobiła”.

Rakotohavana również chwalił Hudsona, mówiąc ET: „Gra naprawdę zabawnego faceta. Jest zabawny… Nie mogłem zachować powagi przez całą tę scenę. Za każdym razem mnie rozwalał. To świetny facet. Praca z nim sprawiała mi przyjemność”.

Wewnętrzne dziecko Paige, grane przez Jordyn McIntosh, również pojawia się w drugim sezonie serialu.

„Pojawiam się, gdy Paige jest przytłoczona lub nadmiernie niespokojna, albo coś się dzieje, albo Paige nie dogaduje się z kimś innym” – wyjaśnił McIntosh. „A mała Paige wie, że „OK, muszę wykonać swoją pracę. Czas iść”. Więc wchodzę i mówię jej wprost: „No dalej, musisz to zrobić”.

Na domiar złego Paige „próbuje ustalić, czy moglibyśmy się zaprzyjaźnić” ze swoim byłym, Mala (Marque Richardson), który jest również opiekunem społecznym Edwina.

„Sezon 2 dotyczy tego, jak my, rodzina Alexander, radzimy sobie z tą kolejną fazą ich związku, tą kolejną fazą rodziny” – powiedział Lindo ET. „… Bez zdradzania szczegółów, nastąpią nieprzewidziane zwroty akcji. Zwroty akcji, które mamy nadzieję, ostatecznie okażą się dobre dla rodziny”.

Wszystko to razem złożyło się na niesamowity spektakl, powiedziała Brenda Strong, grająca dziewczynę Edwina, z którą związek się rozstaje.

„Tracy McMillan wykonała genialną robotę, biorąc swój ból, rodzinną traumę i podając to na pięknym talerzu człowieczeństwa, abyśmy wszyscy mogli to odkrywać i się z tego śmiać” — powiedziała Strong ET o twórcy serialu, który oparł go na jej życiu. „Jednocześnie (widzowie) mówią: ‘O mój Boże, to jest tak istotne dla tak wielu rodzin w całej Ameryce’”.

Sezon 2 Nieuwięziony Premiera 17 lipca na kanale Onyx Collective/Hulu.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link