Home Aktualności Kid Cudi pokazuje postępy, chodząc z butem chirurgicznym i kulami po złamaniu...

Kid Cudi pokazuje postępy, chodząc z butem chirurgicznym i kulami po złamaniu stopy na festiwalu Coachella

14
0


Dziecko Cudi nadal ma „długą drogę przed sobą” w powrocie do zdrowia po złamaniu stopy, ale obecnie jest w stanie przenieść 20 procent ciężaru ciała na prawą stopę, która obecnie znajduje się w bucie ortopedycznym.

Raper „Day ‘n’ Nite”, 40-latek, w środę udostępnił w mediach społecznościowych wideo, na którym chodzi o kulach. Widać, że robi to powoli, ostrożnie chodząc i minimalnie obciążając prawą stopę. Kid Cudi podzielił się informacją, że postępy wywołały łzy w oczach jego matki. To ona również nagrywała jego postępy.

„7 lipca 2024, pierwszy dzień robienia „toe touch” z lekkim obciążeniem stopy. Od dziś radzę sobie znacznie lepiej. Mogę przenieść na nią około 20% ciężaru” – napisał na Twitterze. „W miarę upływu tygodni będę dodawał więcej ciężaru i wtedy będę mógł chodzić bez kul, kochanie! Jeszcze długa droga przede mną, ale to był mój pierwszy raz od 4 miesięcy i byłem wściekły, widząc postępy. Moja mama nagrała ten film przez łzy, haha, była taka szczęśliwa, widząc, że znowu chodzę”.

Raper obiecał również, że powróci „silniejszy i bardziej skupiony”. Na razie, jak mówi, będzie „siedział w domu w moim słabo oświetlonym pokoju, planując” swoje odrodzenie.

Niesamowita aktualizacja stanu zdrowia Kida Cudiego pojawiła się po tym, jak raper złamał nogę na Coachella Valley Music Festival w Indio w Kalifornii, w kwietniu. Do katastrofalnego urazu doszło, gdy zeskoczył ze sceny i wpadł w tłum.

Filmy nagrane przez fanów pokazały, jak Cudi spada ze sceny i niezręcznie ląduje na jednej ze swoich stóp, co skłoniło personel ochrony do szybkiej interwencji i zabrania go na pomoc medyczną. Raper później potwierdził uraz w mediach społecznościowych, mówiąc, że to pierwszy raz, kiedy złamał kość.

„To się dzieje, gdy 40-letni mężczyzna próbuje paradować poza sceną, jakby miał 26 lat, tak jak to robił kiedyś. Nauczyłem się cennej lekcji. Koniec z paradowaniem, skakaniem ze sceny” – Cudi podzielił się wówczas w mediach społecznościowych.

Kid Cudi ze swoją narzeczoną, projektantką odzieży męskiej Lolą Sartore, 16 kwietnia 2024 r. w Londynie w Anglii.Getty

Na jego korzyść przemawia Cudi, który jest zaangażowany do projektantki mody męskiej Loli Sartore, która nadal występowała przed wiwatującym tłumem. Kontuzja zmusiła jednak Cudi do anulować jego trasy koncertowej Insano: Engage the Rage World Tour, której start pierwotnie planowano na dwa tygodnie temu w Austin w Teksasie.

„Jestem naprawdę rozczarowany, tak jak i wy, ale wrócę. To obietnica” – powiedział wówczas. „Czuję się dobrze, tylko trochę mnie boli, ale jestem w dobrym nastroju”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link