Home Aktualności Kim Kardashian daje Gypsy Rose Blanchard wskazówki, jak radzić sobie z internetowymi...

Kim Kardashian daje Gypsy Rose Blanchard wskazówki, jak radzić sobie z internetowymi hejterami, gdy spotykają się osobiście

45
0


Kim Kardashian I Róża cygańska Blanchard spotkajmy się w tym tygodniowym odcinku KardashianowieKim poleciała do Luizjany, aby spotkać się z Gypsy Rose zaledwie trzy tygodnie po tym, jak była więźniarka wyszła z więzienia.

Po tym, jak Gypsy Rose zwróciła się do Kim z propozycją współpracy nad reformą więziennictwa, matka czwórki dzieci, która publicznie nagłośniła liczne przypadki w tej dziedzinie, zgodziła się spotkać.

Mówiąc jednej ze swoich współpracowniczek, że Gypsy Rose „może mieć naprawdę duży wpływ na młodzież i przypadki nadużyć”, Kim radośnie przywitała Gypsy Rose, mówiąc jej, że śledzi jej sprawę od dłuższego czasu.

„Nie chciałabym spotkać się z kimś, kto według mnie mógłby mieć wpływ tylko ze względu na sensację sprawy” – powiedziała Kim Gypsy Rose. „Rozumiem, że możesz zrobić wielką różnicę, ponieważ naprawdę potrafisz wyrazić, przez co przeszłaś i jak sobie z tym poradzić”.

Kim Kardashian spotyka się z Gypsy Rose Blanchard w serialu „Kardashians”.Hulu

Gypsy Rose ze swojej strony pochwaliła Kim, wyrażając gwieździe reality show „ogromne uznanie” za zgodę na spotkanie z nią.

„Myślę, że wiele osób naprawdę boi się poruszać mój temat, ponieważ jestem zbyt kontrowersyjna” – wyjaśniła Gypsy Rose, gdy Kim zbyła ten pomysł.

Gypsy Rose trafiła do więzienia za udział w zabójstwie swojej matki, Dee Dee Blanchard. Gypsy Rose i jej ówczesny chłopak, Nicholas Godejohn, zostali skazani w 2016 r. za zorganizowanie morderstwa Dee Dee, która manipulowała życiem swojej córki i przedstawiała ją jako śmiertelnie chorą.

Została zwolniona z więzienia w grudniu 2023 r. po odbyciu 85 proc. kary.

„Teraz, patrząc wstecz, myślę sobie, że mogłam zrobić wiele rzeczy inaczej i skończyłoby się to tym, że moja matka trafiłaby do więzienia. Czy zasłużyła na więzienie? Tak”, powiedziała Gypsy Rose Kim.

Kim zgodziła się z Gypsy Rose, że sytuacja jest „bardzo skomplikowana”, ponieważ Gypsy Rose opowiadała o tym, jak zdarzało jej się słuchać w więzieniu ulubionej muzyki swojej mamy i płakać.

„Płacząc w więzieniu, jesteś tak bezbronny, zwłaszcza kobiety, są takie nieśmiałe” – podzieliła się Gypsy Rose. „Ich pierwszym zdaniem jest: »No cóż, zabiłeś ją, więc dlaczego płaczesz z tego powodu?«”

W swoim wywiadzie konfesyjnym Kim podzieliła się swoimi odczuciami na ten temat, mówiąc: „Uważam, że ludzie powinni mieć drugą szansę w życiu i biorę pod uwagę całe jej doświadczenie. To naprawdę szaleństwo, żeby tego nie robić”.

Kim Kardashian w 5. sezonie „The Kardashians”.Hulu

Po tym, jak Kim powiedziała, że ​​uważa Gypsy Rose za „bardzo silną”, odpowiedziała: „Dziękuję, doceniam to… Robię, co w mojej mocy, żeby moja rodzina była dumna”.

Kim udzieliła nawet Gypsy Rose kilku porad dotyczących mediów społecznościowych po tym, jak przyznała, że ​​ma problem z krytyką jej selfie za brak „głębszego przekazu”.

„Czasami trzeba po prostu opublikować — i ja mówię — opublikować, a potem zniknąć” — powiedziała jej Kim. „Myślę, że sposób, w jaki żyjesz swoim życiem, idąc naprzód, jest głębokim przesłaniem… Przeszłaś przez piekło i z powrotem”.

Gypsy Rose wyraziła chęć poprawy warunków w więziennictwie dla osób osadzonych, przyznając, że podczas pobytu za kratkami odmawiano jej dostępu do terapii indywidualnej.

„Chcę być osobą, którą chciałabym mieć, aby mnie prowadziła, ale czuję się w tym bardzo nowa” – wyjaśniła Gypsy Rose, gdy Kim zaproponowała jej pomoc w założeniu zespołu.

„Myślę, że jest idealną osobą do rozmowy z młodszym pokoleniem” – powiedziała Kim w wywiadzie, a następnie powiedziała Gypsy Rose: „Myślę, że masz tak ważną przyszłość, aby pomóc tak wielu ludziom”.

ET rozmawiał z Gypsy Rose w maju o swoim spotkaniu z Kimem.

„To był wielki zaszczyt móc ją poznać i wiem, że reforma więziennictwa to coś, co ją pasjonuje (i) co pasjonuje również mnie, więc możliwość nawiązania z nią kontaktu i porozmawiania o tym była wspaniałym doświadczeniem” – powiedziała. Gypsy Rose: Życie po zamknięciu star powiedział. „Wiem, że widzowie będą się cieszyć, widząc to, o czym rozmawialiśmy”.

Kim stała się znana ze swojej pracy z wieloma administracjami prezydenckimi, starając się o wcześniejsze wypuszczenie więźniów. Sama również studiuje, aby zostać prawnikiem.

Nowe odcinki Kardashianowie oglądaj w czwartki na Hulu.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link