Home Aktualności Kim Kardashian mówi, że wstrzyknięto jej spermę łososia w twarz

Kim Kardashian mówi, że wstrzyknięto jej spermę łososia w twarz

90
0


Kim Kardashian nadal robi wszystko, aby nadać swojej skórze młodzieńczy blask. Zaledwie dwa lata po powiedziała New York Times rozważyłaby zjedzenie kupy (naprawdę) 43-letnia gwiazda reality show opowiedziała o nowym trendzie w makijażu, który wypróbowała, gdyby dzięki temu wyglądała młodziej.

„Poddałam się zabiegowi na twarz z użyciem spermy łososia, wstrzyknięto mi spermę łososia do twarzy” – powiedziała Kim swojej zszokowanej mamie, Kris Jenner, w odcinku programu z tego tygodnia Kardashianowie.

Zabieg ten został już pochwalony przez takich specjalistów jak Jennifer AnistonW wywiadzie z sierpnia 2023 r. Magazyn WSJ55-latek Przyjaciele gwiazda wyznała, że ​​wypróbowała zabieg na twarz z użyciem spermy łososia.

„Po pierwsze, powiedziałam: ‘Czy mówisz poważnie? Jak zdobywasz spermę łososia?’” – powiedziała, zaznaczając, że nie jest pewna, czy to skuteczne.

Kim Kardashian w 5. sezonie serialu The Kardashians.Hulu

To tylko najnowsza z długiej serii niekonwencjonalnych technik, które wypróbowała założycielka SKIMS. W 2013 roku w odcinku serialu „Shower of Vampire” (Shower of PRP) zrobiła sobie słynny „wampirzy zabieg na twarz” Kourtney i Kim biorą Miamiktóra polegała na pobraniu krwi z twarzy i ponownym jej miejscowym zastosowaniu. Jest również znana ze szczegółowego opisywania swoich zabiegów laserowych na twarz.

W Profil 2022 z New York TimesKim mówiła o swojej gotowości do spróbowania wszystkiego… dosłownie wszystkiego… aby poprawić swój wygląd.

„Spróbuję wszystkiego. Gdybyś mi powiedział, że dosłownie muszę jeść kupę każdego dnia i będę wyglądać młodziej, to może tak zrobię” – powiedziała wówczas portalowi. „Może tak”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link