Home Aktualności Kim Kardashian odcina sobie część palca, mówi, że było to „bardziej bolesne...

Kim Kardashian odcina sobie część palca, mówi, że było to „bardziej bolesne niż poród”

65
0


W odcinku z przyszłego tygodnia szykują się makabryczne wydarzenia Kardashianowie! W małym podglądzie, Kim Kardashian odwiedza gabinet lekarski, gdzie pokazuje palec bez bandażu.

„Och, wygląda wspaniale!” mówi lekarz, zdejmując Kim bandaż i odsłaniając jej przecięty palec.

„Myślisz, że to wygląda świetnie?” – pyta 43-letnia gwiazda reality show, najwyraźniej zaskoczona reakcją.

Pokazując zdjęcie rentgenowskie uszkodzonego palca, Kim wyjaśnia: „Końcówka się złamała. To było bardziej bolesne niż poród”.

Kim urodziła najstarsze dzieci swoje i Kanye Westa, 11-letnią North West i 8-letniego Saint Westa, a także jest mamą 6-letniego Chicago i 5-letniego Psalma dzięki surogatce.

Kim Kardashian pokazuje obcięty palec w programie The Kardashians.Hulu

Chociaż Kim nie ujawniła, co było przyczyną skaleczenia palca, to już w lutym wzbudziła niepokój, gdy miała na środkowym i serdecznym palcu lewej ręki duże bandaże.

Około tego czasu, Kim rozmawiał z ET na Super Bowl 2024, na który przyszła z bandażami na palcach. Kiedy zapytano ją, komu kibicuje podczas wielkiego meczu, Kim powiedziała ET: „Każdemu”, później wyjaśniając: „Każdemu, kto chce przeprowadzić kampanię SKIMS”.

Plotki głosiły, że Kim romansowała wówczas z gwiazdą NFL Odellem Beckhamem Jr., ale na kilka dni przed tym, jak ją zauważono z bandażami, zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją oglądającą mecz futbolowy. W ten sposób fani zaczęli spekulować, że to właśnie jej popisy sportowe mogły być przyczyną kontuzji.

W następnym miesiącu Kim nie miała już na sobie bandaży, gdy szła na Targowisko próżności Impreza po Oscarach. Wygląda na to, że jej palec już się zagoił.

Choć stan zdrowia matki czwórki dzieci wydaje się być już lepszy, napięcie między nią a jej siostrą, Khloé Kardashian, było wyczuwalne w tym sezonie Kardashianowie.

Nowe odcinki Kardashianowie oglądaj w czwartki na Hulu.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link