Home Aktualności Kourtney Kardashian i Travis Barker są „szczęśliwsi niż kiedykolwiek” i „nierozłączni z...

Kourtney Kardashian i Travis Barker są „szczęśliwsi niż kiedykolwiek” i „nierozłączni z wyboru”, mówi źródło

62
0


Kourtney Kardashian I Travis BarkerMiłość wciąż trwa!

Ten Kardashianowie gwiazda i perkusista Blink-182 wciąż rozkoszują się błogością witają razem swoje pierwsze dzieckow listopadzie urodzi im się synek Rocky Thirteen — i będą obchodzić drugą rocznicę ślubu.

„Kourtney i Travis są szczęśliwsi niż kiedykolwiek” – mówi źródło ET. „Od czasu powitania Rocky’ego stało się jeszcze bardziej oczywiste, że są sobie przeznaczeni. Są tak samo zakochani, jak wtedy, gdy się poznali”.

Źródło dodaje, że Kourtney (45 lat) i Travis (48 lat) rzadko spędzają czas osobno.

„Są całkowicie nierozłączni, z wyboru, uwielbiają podróżować, planować wspólnie fajne aktywności i wydarzenia, spędzać czas w domu i robić zakupy dla swojego domu i dziecka” – mówi źródło. „Upewniają się, że wygospodarowują czas dla siebie jako para i wiedzą, że jest to potrzebne i szanowane”.

Według źródła Kourtney Kardashian i Travis Barker są „szczęśliwsi niż kiedykolwiek”.Jay L. Clendenin / Los Angeles Times przez Getty Images

Choć para jest rodzicami Rocky’ego, zarówno Travis, jak i Kourtney połączyli swoje rodziny, co obejmuje dzieci Kourtney: Masona (14 lat), Penelope (12 lat) i Reigna (9 lat), których ma ze swoim byłym mężem, Scottem Disickiem, a także dzieci Travisa: Landona (20 lat) i Alabamę (18 lat), których ma ze swoją byłą żoną Shanną Moakler.

Według źródła, dzieci zaakceptowały fakt posiadania młodszego rodzeństwa.

„Posiadanie nowego rodzeństwa to nieunikniona zmiana dla rodziny, ale wszystkie dzieci przyjmują to z otwartymi ramionami” – mówi źródło.

Po latach przyjaźni Kourtney i Travis potwierdzili swój romans w 2021 roku, a para szczęśliwie zawiązała węzeł podczas gotyckiej ceremonii we Włoszech w maju 2022 roku. W majuPara uczciła tę okazję pełnymi miłości hołdami na Instagramie.

„2 lata temu poślubiłam męża moich marzeń 🖤 i na zawsze z Tobą @travisbarker” – napisała Kourtney na Instagramie obok zdjęć z dnia ich ślubu.

„Wszystkiego najlepszego z okazji drugiej rocznicy ślubu z miłością mojego życia @kourtneykardash 🖤,” napisał Travis na swoim koncie na Instagramie, zamieszczając także więcej zdjęć z dnia ich ślubu.

Wsparcie Kourtney dla jej mężczyzny było w ten weekend silniejsze niż kiedykolwiek ponieważ była u jego boku podczas pierwszego wydarzenia zdrowotnego Run Travis Run w Los Angeles na Kia Forum. Na zdjęciach z wydarzenia założycielka Poosh i jej mąż po przekroczeniu linii mety założyli PDA.

Kourtney Kardashian i Travis Barker okazywali sobie nawzajem czułe gesty podczas wydarzenia Run Travis Run w Los Angeles w zeszły weekend.Olivia Wong/Getty Images

Po wyścigu Kourtney pojawiła się na koncercie Blink-182 na stadionie SoFi w Los Angeles.

Po koncercie rockowym Travis podzielił się na Instagramie zdjęciami z tego ekscytującego dnia. Na pierwszym miejscu znalazło się oczywiście zdjęcie jego i jego żony, tuż przed pocałunkiem w środku lokalu.

„Uwielbiam Los Angeles 🏃🏻🥁,” napisał Travis.

Więcej informacji na temat rockowej miłości Kourtney i Travisa znajdziesz, klikając poniżej.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link