Home Aktualności Kourtney Kardashian ujawnia, że ​​syn Mason Disick zadzwonił do niej z pobocza...

Kourtney Kardashian ujawnia, że ​​syn Mason Disick zadzwonił do niej z pobocza drogi ze złamaną ręką

64
0


Kourtney Kardashian próbowała pogodzić wiele obowiązków jako matka nowonarodzonego syna Rocky’ego Thirteena w tym odcinku programu Kardashianowie.

45-letnia gwiazda reality show, która w listopadzie 2023 r. powitała na świecie Rocky’ego wraz ze swoim mężem, Travis Barkeropowiadała o spędzeniu 40 dni w domu, w swojej noworodkowej bańce z małym Rockym.

Kourt powiedziała jednak, że czterdziestego dnia otrzymała sygnał ostrzegawczy – dosłownie.

„Mason złamał rękę dokładnie wtedy, gdy miał 40 dni, a ja poczułam, że Bóg powiedział: ‘Twoje 40 dni dobiegło końca. Wynoś się z domu’” – Kourtney opowiedziała swoim przyjaciołom, odnosząc się do swojego pierworodnego dziecka, którym dzieli się z byłym Scott Disick.

Kourtney Kardashian w 5. sezonie serialu The Kardashians.Hulu

„Zadzwonił do mnie Mason i powiedział: ‘Mamo, jestem na poboczu drogi. Złamałem rękę!’” Kourtney podzieliła się tym, ujawniając, że zabrała Masona do szpitala, wysyłając odciągnięte mleko do domu Rocky’ego.

„Nie miałam nawet żadnego zachowanego mleka, ponieważ go nie zostawiam. Ale teraz czuję też poczucie winy za wszystkie dzieci” – wyjaśniła Kourtney.

Oprócz Masona, 14 lat i Rocky’ego, 8 miesięcy, Kourtney jest również mamą córki Penelope Disick, 12 lat i syna Reign Disick, 9 lat, których oboje powitała ze swoim byłym, Scottem. Jest macochą dzieci Travisa — Landona Barkera, 20 lat i Alabamy Barker, 18 lat, które dzieli z byłą Shanną Moakler, a także córki Atiany de la Hoya, 25 lat, którą Travis pomógł wychować.

„Mam dzieci w różnym wieku — przednastolatki, nastolatki, dorośli, niemowlęta — więc naprawdę staram się wygospodarować czas sam na sam z każdym z moich dzieci” — wyjaśniła Kourtney. „Nie chcę niczego przegapić. To jak uczucie bycia ciągniętą w różnych kierunkach, chęć bycia wszystkim dla wszystkich”.

Chociaż pojawił się w pierwszym reality show swojej rodziny, Z kamerą u Kardashianówz uwagi na fakt, że jego narodziny zostały wyemitowane w programie w 2009 r., Mason w ostatnich latach unikał rozgłosu, decydując się nie pojawiać w programie Kardashianowie lub nawet specjalny program Hulu z 2022 r. poświęcony ślubowi jego matki z Travisem.

W grudniu 2023 r. Mason pojawił się na rzadkim rodzinnym zdjęciu grupowym opublikowanym przez jego ciotkę, Kim KardashianChociaż zrobił jego debiut na Instagramie w maju aktualizacje Masona w mediach społecznościowych były skąpe, a niektórzy fani porównywali go do jego wujka, Rob Kardashian.

Penelope Disick, Kourtney Kardashian i Travis Barker w 5. sezonie serialu The Kardashians.Hulu

Młodsze rodzeństwo Masona, siostra Penelope i brat Reign, wystąpili w rodzinnym programie Hulu, Kardashianowie, oraz konta ich rodziców w mediach społecznościowych.

W odcinku z tego tygodnia Kourtney powiedziała Kim, że ma problem z namówieniem Masona, aby dołączył do reszty rodziny w trasie koncertowej po Australii z Travisem i Blink-182, twierdząc, że zamiast tego wolałby spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi.

„Mason nie chce przyjechać, bo jest nastolatkiem i chce być ze swoimi przyjaciółmi i ojcem, a ja nie chcę go nie widzieć” – powiedziała Kourtney.

Nowe odcinki Kardashianowie oglądaj w czwartki na Hulu.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link