Home Aktualności Miley Cyrus otwarcie opowiada o swoim braku przyjaźni w branży rozrywkowej: „Nie...

Miley Cyrus otwarcie opowiada o swoim braku przyjaźni w branży rozrywkowej: „Nie czuję, że moi ludzie”

32
0


Miley Cyrus opowiedział o braku bliskich przyjaciół w branży muzycznej.

Podczas wywiadu zasiadanego u Davida Lettermana Netflixa seri Mojego następnego gościa nie trzeba przedstawiaćn, 31-letni piosenkarz ujawnił, że nie czuje, że ci, którzy pracują w świecie rozrywki, są jego „ludźmi”.

„Nie jestem zbyt aktywną częścią społeczności artystów, animatorów i innych celebrytów” – powiedział.

Miley, która jest matką chrzestną Dolly Partonwyjaśnił: „Kiedy byłem w tym pokoju, nie czułem się jak moi ludzie”.

Wspomniał jednak o swoim ostatnim współpracowniku Beyonce jako ktoś, z kim czuł się związany.

Miley Cyrus opowiedziała otwarcie o braku bliskich przyjaciół w branży muzycznej.

W wywiadzie dla serialu Netflixa Davida Lettermana „Mój następny gość nie potrzebuje wprowadzenia” 31-letni piosenkarz ujawnił, że nie uważa, że ​​osoby pracujące w branży rozrywkowej są jego „ludźmi”.

W wywiadzie dla serialu Netflixa Davida Lettermana „Mój następny gość nie potrzebuje wprowadzenia” 31-letni piosenkarz ujawnił, że nie uważa, że ​​osoby pracujące w branży rozrywkowej są jego „ludźmi”.

„Ale są pewni artyści” – powiedział Cyrus. „Jak Beyoncé – która, podobnie jak my, znamy się od dawna”.

Następnie opowiedział, jak śpiewał z urodzoną w Teksasie supergwiazdą wraz z Mary J. Blige, Carrie Underwood, Fergie, Natashą Bedingfield, Ashanti i innymi znanymi piosenkarzami podczas teletonu Stand Up to Cancer w 2008 roku.

„Byłam wciśnięta pomiędzy Rihannę i Queen Bey, a oni byli dojrzali, piękni, prawdopodobnie w moim wieku. Górujący nade mną widok był naprawdę budzący podziw” – wspomina.

„Jestem naprawdę drobna, mam trądzik, aparat na tylnej części zębów i stoję obok Mariah Carey, która jest wysadzana diamentami. A Beyonce była dla mnie taka dobra” – powiedział Lettermanowi.

Miley dołącza do Beyoncé przy jej najnowszym albumie „Cowboy Carter” w duecie II Most Wanted.

Piosenka osiągnęła szóste miejsce na liście Billboard Hot 100.

„Teraz, patrząc na to, stworzyłam coś w rodzaju połączenia, może trochę głębszego” – wyjaśniła Miley.

Zwróciła uwagę gospodarzowi talk show: „Nigdy nie rozmawialiśmy w ten sposób, więc teraz może ty i ja moglibyśmy być bardziej przyjaciółmi niż przyjaciółmi z Beyonce, ale Beyonce i ja łączy nas tylko życzliwość i konsekwencja we wszystkim”. .’

Miley wymieniła niedawną współpracowniczkę Beyoncé jako osobę, z którą czuje się związana;  oboje zostali sfotografowani w 2008 roku podczas teletonu Stand Up to Cancer

Miley wymieniła niedawną współpracowniczkę Beyoncé jako osobę, z którą czuje się związana; oboje zostali sfotografowani w 2008 roku podczas teletonu Stand Up to Cancer

W innym miejscu wywiadu z Davidem Miley Cyrus wspomniała o swoim szczególnym związku z matką chrzestną Dolly Parton;  na zdjęciu w 2019 roku

W innym miejscu wywiadu z Davidem Miley Cyrus wspomniała o swoim szczególnym związku z matką chrzestną Dolly Parton; na zdjęciu w 2019 roku

Była gwiazda Disneya podkreśliła: „Jestem częścią mojej społeczności, ale liczy się ilość, a nie jakość. Nie jestem w tym zbyt aktywny.

W innym miejscu wywiadu z Davidem piosenkarz Wrecking Ball omówił swoje szczególne relacje z matką chrzestną Dolly Parton.

„(Dolly) nie boi się trudnych rozmów” – powiedziała Miley.

„Odbyłam z nim trudną rozmowę: powiedziałam mu: «Zastanawiam się, czy wystąpię na rozdaniu nagród Grammy, czy nie».

A on odpowiedział: „Oczywiście, że wystąpisz na rozdaniu nagród Grammy i nie tylko się pojawisz, ale także się popiszesz”. I będziesz wszystkim, jeśli dobrze usiądziesz. tu, przede mną.”

Następnie Miley wykonała poruszający występ swojej przebojowej piosenki Flowers podczas lutowego rozdania nagród i zdobyła dwie nagrody — za najlepsze solowe wykonanie popowe i nagranie roku.