Home Aktualności Na zdjęciu: Mężczyzna, z którym policja chce porozmawiać po tym, jak dwie...

Na zdjęciu: Mężczyzna, z którym policja chce porozmawiać po tym, jak dwie walizki zawierające ludzkie szczątki zostały wyrzucone na most wiszący Clifton

65
0


Po raz pierwszy sfotografowano mężczyznę, z którym policja chce porozmawiać po znalezieniu na moście wiszącym Clifton dwóch walizek zawierających ludzkie szczątki.

Do makabrycznego odkrycia doszło wczoraj tuż przed północą, kiedy pracownicy zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę na słynnym moście w Bristolu.

Mężczyznę opisano jako czarnoskórego, z brodą, ubranego w czarną czapkę baseballową Adidas, czarne dżinsy, czarną kurtkę, czarne trampki z grubą białą podeszwą i miał czarny plecak.

Uważa się, że mężczyzna opuścił most i udał się w kierunku Leigh Woods. Jeden ze świadków twierdzi, że ścigał go rowerzysta.

Opublikowanie zdjęcia nastąpiło po wielogodzinnych poszukiwaniach, które policja przeprowadziła wczoraj wieczorem, w których uczestniczył policyjny helikopter i straż przybrzeżna Jej Królewskiej Mości.

Mężczyzny nie odnaleziono, ale funkcjonariusze analizują nagrania z monitoringu i starają się śledzić jego ruchy po zejściu z mostu.

Jeżeli ktoś zobaczy mężczyznę, powinien nie podchodzić do niego, lecz zadzwonić pod numer 999 i podać numer referencyjny 5224180010 osoby odpowiedzialnej za obsługę połączenia.

Po raz pierwszy sfotografowano mężczyznę, z którym policja chce porozmawiać po znalezieniu dwóch walizek zawierających szczątki ludzkie na moście wiszącym Clifton

Opisywano go jako czarnoskórego, z brodą, ubranego w czarną czapkę baseballową Adidas, czarne dżinsy, czarną kurtkę, czarne trampki z grubą białą podeszwą i miał czarny plecak

Opisywano go jako czarnoskórego, z brodą, ubranego w czarną czapkę baseballową Adidas, czarne dżinsy, czarną kurtkę, czarne trampki z grubą białą podeszwą i miał czarny plecak

To jest pilna wiadomość – wkrótce więcej informacjiSource link