Home Aktualności Najlepsze oferty Early Prime Day 2024 na urządzenia Amazon: zaoszczędź do 55%...

Najlepsze oferty Early Prime Day 2024 na urządzenia Amazon: zaoszczędź do 55% na Blink, Echo, Fire TV i innych

95
0


Prime Day 2024 już tuż za rogiem, oferując tysiące nie do pobicia ofert we wtorek 16 lipca i środę 17 lipca. W klasycznym stylu Amazona, ten mega-sprzedawca detaliczny zaczął już wprowadzać duże rabaty przed 48-godzinną wyprzedażą — przede wszystkim na własne urządzeniaw tym urządzenia do strumieniowania, telewizory, inteligentne głośniki i wiele innych.

Kupuj w Amazon Device Deals

Nie ma lepszego czasu niż Prime Day, aby kupić urządzenie Amazon. Te wczesne oferty to najlepszy sposób, aby pokonać gorączkę Prime Day, ponieważ teraz dostępne są najniższe ceny. Musisz jednak być Członek Amazon Prime aby skorzystać ze wszystkich ofert Prime Day, w tym z tych wczesnych oszczędności. Możesz zapisać się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny jako nowy członek, co jest doskonałą okazją do skorzystania ze wszystkich wyprzedaży poprzedzających główne wydarzenie.

Urządzenia Amazon spadają do rekordowo niskich cen, podobnie jak potężne Fire TV Stick 4K Max za 35 dolarów i Dzwonek wideo Blink za 30 dolarów. Przy tak wielu wczesne oferty Prime Day dzieje się teraz, trudno jest wiedzieć, od czego zacząć. Dlatego zebraliśmy poniżej wszystkie najlepsze oferty na urządzenia Amazon, abyś mógł z nich skorzystać i rozpocząć korzystanie z inteligentnego domu już dziś.

Najlepsze oferty Amazon Prime Day Echo Show

Jeśli chodzi o inteligentny wyświetlacz, który może pełnić również funkcję głośnika, Amazon ma swój Urządzenia Echo Show do 44% zniżki. Przenosząc inteligentne głośniki na wyższy poziom, linia Echo Show firmy Amazon dodaje interaktywny ekran dotykowy do wyświetlania zdjęć, szczegółów utworów lub połączeń wideo.

Pokaz echa 15

Pokaz echa 15

Dzięki 15,6-calowemu wyświetlaczowi Full HD Smart Display i wbudowanemu Fire TV organizacja rodzinna i rozrywka będą wyglądać znakomicie. Możesz zmodyfikować ekran główny, aby wyświetlać to, co dla Ciebie najważniejsze — czy to pogoda, kalendarz czy lista rzeczy do zrobienia.

Echo Show 8 (3. generacja)

Echo Show 8 (3. generacja)

Ułatw sobie życie dzięki Echo Show 8, wyposażonemu w 8-calowy ekran dotykowy HD, adaptacyjne kolory i głośniki stereo, które ożywiają rozrywkę. Dzwonisz do znajomych i rodziny, oglądasz filmy, aktualizujesz listy rzeczy do zrobienia, sprawdzasz pogodę i sterujesz inteligentnym domem – wszystko w jednym.

Echo Show 5 (3. generacja)

Echo Show 5 (3. generacja)

Zarządzaj swoim domem z kanapy za pomocą Echo Show 5. Ten tablet ma wbudowaną kamerę, która umożliwia sterowanie urządzeniami, takimi jak kamery, światła i inne, za pomocą głosu i ruchu.

Najlepsze oferty Amazon Prime Day Echo

Inteligentne głośniki, zestawy i akcesoria Echo są tańsze nawet o 50%. Każde urządzenie Echo jest wyposażone w asystenta Amazon Alexa, dzięki czemu możesz odtwarzać muzykę, zadawać pytania i sprawdzać pogodę za pomocą głosu.

Amazon Echo Dot (5. generacja)

Amazon Echo Dot (5. generacja)

Ciesz się ulepszonym doświadczeniem audio w porównaniu z każdym poprzednim Echo Dot z Alexą, aby uzyskać czystszy wokal, głębszy bas i żywy dźwięk w każdym pomieszczeniu. Ulepszony wyświetlacz LED pokazuje godzinę, alarmy, pogodę, tytuły utworów i wiele więcej.

Echo Pop

Echo Pop

Audiofile będą chcieli Echo Pop, który jest pierwszym pełno-dźwiękowym i kompaktowym głośnikiem Amazon. Oprócz odtwarzania śmiałych dźwięków i koloru idealnego na wiosnę, otrzymasz wszystkie korzyści urządzenia z obsługą Alexy.

Amazon Echo (4. generacja)

Amazon Echo (4. generacja)

Ulepsz swój dom dzięki inteligentnemu asystentowi Amazon Echo. Dowiedz się, jaka jest pogoda, posłuchaj dowcipu, ustaw timer lub wstaw przypomnienie w kalendarzu — wszystko za pomocą prostej komendy głosowej.

Amazon Echo Spot (2024)

Amazon Echo Spot (2024)

Urządzenie Echo Spot przeznaczone jest do ustawienia na stoliku nocnym. Posiada wyświetlacz ułatwiający ustawianie i przeglądanie alarmów, możliwość szybkiego sprawdzenia godziny, pogody i tytułów utworów oraz kierunkowy głośnik zapewniający wyrazisty dźwięk.

Najlepsze oferty Amazon Prime Day Fire TV Stick

Podnieś poziom swojego domowego oglądania dzięki Amazon Fire TV Stick. Teraz możesz zaoszczędzić do 55% na oryginalnym Fire TV Stick wraz z Fire TV Stick 4K i Fire TV Stick 4K Max w najniższej cenie w historii.

Amazon Fire TV Stick

Amazon Fire TV Stick

Zamień praktycznie każdy telewizor w telewizor Smart TV za pomocą Fire Stick, który umożliwia strumieniowe przesyłanie milionów filmów i programów telewizyjnych z serwisów Netflix, Hulu, Prime Video i innych.

Najlepsze oferty Amazon Prime Day Fire TV

W samą porę, aby obejrzyj Letnie Igrzyska Olimpijskie 2024Amazon Fire TV są mocno przecenione dla członków Prime. Amazon zazwyczaj oferuje błyskawiczne oferty na Fire TV podczas Prime Day, ale szybko kończą się zapasy. Omiń gorączkę i zdobądź najlepsze oferty na Fire TV na Amazon Prime Day już teraz.

Najlepsze oferty na dzwonek wideo Blink Video Doorbell na Amazon Prime Day

Możesz zaoszczędzić do 40% na inteligentnych produktach Blink do domu, które pozwalają Ci mieć oko na drzwi wejściowe i odpowiadać na nie, gdziekolwiek jesteś, bezpośrednio ze swojego smartfona. Kupuj najlepsze oferty Amazon na wideodomofony i kamery Blink poniżej.

Najlepsze oferty na dzwonek wideo Amazon Prime Day Ring

Jeśli chcesz ulepszyć kamerę bezpieczeństwa lub wideodomofon w swoim domu, teraz jest idealny moment, aby skorzystać z najlepszych ofert dzwonków i kamer Ring. Możesz zaoszczędzić do 50% na produktach Ring, które pomogą Ci wiedzieć, co dzieje się wewnątrz i na zewnątrz Twojego domu, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy nie.

Dzwonek do drzwi Ring Battery Pro

Dzwonek do drzwi Ring Battery Pro

Zapewnij mamie spokój ducha dzięki Ring Battery Doorbell Pro. Ten bezprzewodowy dzwonek do drzwi oferuje wideo HD, dwukierunkową rozmowę i wykrywanie ruchu, dzięki czemu może monitorować drzwi wejściowe z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Długotrwała bateria i łatwa instalacja sprawiają, że jest to wygodny i praktyczny prezent dla zorientowanych na technologię mam, które stawiają bezpieczeństwo domu na pierwszym miejscu.

Dzwonek wideo Ring Pro 2

Dzwonek wideo Ring Pro 2

Ten przewodowy Ring Video Doorbell Pro 2 jest wyposażony w dwukierunkową rozmowę audio i wykrywanie ruchu 3D. Użyj aplikacji Ring, aby otrzymywać dokładne alerty w czasie rzeczywistym i nagranie wideo tego, co dzieje się poza domem, z Ring Pro.

Dzwonek do drzwi Ring Battery Plus

Dzwonek do drzwi Ring Battery Plus

Zaoszczędź 33% na ulepszonej wersji dzwonka wideo Ring z wideo HD+ od stóp do głów, co zapewnia rozszerzone pole widzenia, dzięki czemu możesz zobaczyć więcej osób stojących u drzwi. Inne funkcje obejmują wykrywanie ruchu, strefy prywatności i Color Night Vision.

Myśląc o zostanie członkiem Amazon PrimeMamy wszystko, czego potrzebujesz Dzień Prime’a 2024 pytania odpowiedziałz informacjami na temat kluczowe daty, wczesne oferty Amazon Prime Day możesz robić zakupy już teraz i co wiedzieć aby uzyskać najlepsze ceny dom, sprzęt fitness, technologia i więcej na Amazonka.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link