Home Aktualności Największa wyprzedaż w historii Walmartu kończy się dziś wieczorem — skorzystaj z...

Największa wyprzedaż w historii Walmartu kończy się dziś wieczorem — skorzystaj z 30 najlepszych ofert rywalizujących z Prime Day, zanim znikną

33
0


Sezon letnich oszczędności jest w pełni, a Amazon nie jest jedynym sprzedawcą detalicznym, który ma ogromną wyprzedaż w lipcu. Wcześniej w tym tygodniu Walmart rozpoczął Oferty Walmart — największe wydarzenie oszczędnościowe w historii — z ogromnymi zniżkami na wszystko, co sobie wyobrazisz. Konkurencja sprzedawcy Dzień Prime’a Promocja kończy się jednak dzisiaj o 23:59 czasu wschodniego, więc musisz się pospieszyć, żeby skorzystać z tych dużych lipcowych oszczędności.

Kupuj w Walmart Deals Event

Walmart obniżył ceny nawet o 50% w niemal każdej kategorii na swojej stronie. Dzisiaj jest dzień, w którym możesz kupić wszystkie niezbędne rzeczy na lato za mniej, a także skorzystać z niesamowitych rabatów na najlepsze inteligentne Telewizory, słuchawkiodkurzacze i nie tylko najlepsza technologia i gadżety domowe. Widzimy, Telewizor Samsung Frame za ponad 1000 dolarów zniżki i Ekspres do kawy mrożonej Keurig w sprzedaży za mniej niż 50 dolarów.

Sprzedaż jest otwarta dla wszystkich, ale możesz również otrzymać 50% zniżki na członkostwo w Walmart+ za szybką wysyłkę i mnóstwo innych korzyści. Poniżej znajdziesz wszystkie najlepsze oferty Walmart, które warto kupić, zanim wyprzedaż się skończy dziś wieczorem. Przewiń dalej, aby zaoszczędzić dużo na AirPods, Pielęgnacja skóry La Mermeble ogrodowe i nie tylko.

Najlepsze oferty technologiczne Walmart

85″ telewizor Samsung The Frame

85″ telewizor Samsung The Frame

Największy model The Frame elegancko dominuje nad każdą ścianą, na której jest zamontowany. Dzięki temu wspaniałemu ekranowi 4K możesz studiować niektóre z najbardziej uwielbianych dzieł sztuki na świecie w najdrobniejszych szczegółach, a następnie odprężyć się i obejrzeć ulubione programy. Czy naprawdę możesz sobie pozwolić na pominięcie tego przy cenie niższej o 1658 USD?

Najlepsze oferty Walmart Kitchen

BlendJet 2 przenośny blender

BlendJet 2 przenośny blender

BlendJet 2 to przełomowy, przenośny blender o pojemności 20 uncji, który można ładować przez USB-C. Ma rozmiar, który pasuje do uchwytu na kubek lub mieści się w torbie, a czyszczenie jest dziecinnie proste: wystarczy zmiksować wodę z kroplą mydła, spłukać i gotowe na następne zmiksowane dzieło.

Najlepsze oferty na odkurzacze Walmart

Najlepsze oferty na kosmetyki Walmart

Najlepsze oferty mebli Walmart

Kto może skorzystać z wyprzedaży Walmart Deals?

W przeciwieństwie do Prime Day, wydarzenie wyprzedażowe Walmart deals będzie otwarte dla wszystkich kupujących. Jednak członkowie Walmart+ będą mieli wczesny dostęp do wydarzenia z ofertami z pięciogodzinnym wyprzedzeniem.

Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem Walmart+, możesz zarejestruj się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny aby kupić najlepsze oferty i uzyskać wczesny dostęp do Walmart Deals zanim Twoje ulubione produkty się wyprzedają. Roczny plan kosztuje wtedy 98 USD rocznie lub 49 USD dla kwalifikujących się odbiorców pomocy rządowej.

Oferta członkowska Walmart+

Oferta członkowska Walmart+

Dzięki członkostwu Walmart+ członkowie mogą korzystać ze zniżek na paliwo, bezpłatnej dostawy tego samego dnia z lokalnego sklepu Walmart i dostępu do głównych ofert Walmart. Dołącz do Walmart+ przed 18 lipca, aby uzyskać 50% zniżki na roczne członkostwo.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link