Home Aktualności Oferta członkowska Walmart+: 50% zniżki i dołącz za jedyne 49 USD przed...

Oferta członkowska Walmart+: 50% zniżki i dołącz za jedyne 49 USD przed Prime Day

18
0


Na wypadek, gdybyście przegapili, Walmart największa wyprzedaż w historii dzieje się właśnie teraz. Czterodniowe wydarzenie nazywa się Oferty Walmart i jest to odpowiedź wielkiego detalisty na Dzień Amazon Prime w tym roku. Wszyscy kupujący mają dostęp do tysięcy ofert na popularne produkty w różnych kategoriach do 11 lipca, w tym telewizory, urządzenia, meble ogrodowe i zabawki.

Oprócz wszystkich nie do pobicia rabatów na letnie produkty, najlepsza oferta Walmart jest prawdopodobnie na Członkostwo w Walmart+ sama w sobie. Walmart oferuje 50% zniżki na roczne członkostwo do godziny 12:00 czasu wschodniego 18 lipca. To obniża koszt do 49 USD zamiast 98 USD i daje natychmiastowy dostęp do mnóstwa korzyści.

Oferta członkowska Walmart+

Oferta członkowska Walmart+

Dzięki członkostwu Walmart+ członkowie mogą korzystać ze zniżek na paliwo, bezpłatnej dostawy tego samego dnia z lokalnego sklepu Walmart i dostępu do głównych ofert Walmart. Dołącz do Walmart+ przed 18 lipca, aby uzyskać 50% zniżki na roczne członkostwo.

Oprócz wcześniejszego dostępu do ekskluzywnych wydarzeń wyprzedażowych Walmart, takich jak Tydzień Walmart+ i oszczędności w okresie dużych świąt handlowych, takich jak Czarny Piątekkorzyści z członkostwa w Walmart+ są pozornie nieograniczone. Walmart Plus oferuje subskrybentom korzyści w sklepach i online, takie jak nieograniczona darmowa dostawa i zniżki na paliwo na uczestniczących stacjach benzynowych. Otrzymujesz darmową dostawę artykułów spożywczych przy zamówieniach o wartości co najmniej 35 USD, a także bezpłatną dwudniową wysyłkę ze strony internetowej Walmart.

Członkowie Walmart+ mogą również oszczędzaj pieniądze na benzynie. Uzyskaj do 10 centów zniżki na galony benzyny na ponad 14 000 stacjach Exxon, Mobil, Walmart i Murphy w 48 stanach. Wystarczy zeskanować kod QR, który pojawia się na ekranie dystrybutora stacji benzynowej Walmart, aby rozpocząć. Ta korzyść w dłuższej perspektywie przekłada się na znaczne oszczędności.

Przy cenie członkostwa Amazon Prime wynoszącej 139 USD rocznie, Walmart Plus jest o wiele tańszą alternatywą — zwłaszcza gdy możesz zapisać się już dziś za jedyne 49 USD. Ta oferta jest dostępna tylko dla nowych, wygasłych, miesięcznych i obecnych członków próbnych Walmart+. Najlepiej zaoszczędzić 50% na członkostwie Walmart+ teraz, zanim oferta wygaśnie.

Po złapaniu tegorocznego najlepsza oferta członkostwa Walmart+czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o trwającym właśnie wydarzeniu Walmart Deals.

Kiedy odbywa się wyprzedaż Walmart Deals?

Wyprzedaż Walmart Deals rozpoczęła się o 17:00 czasu wschodniego w poniedziałek 8 lipca. Członkowie Walmart+ uzyskali wczesny dostęp do ofert pięć godzin przed wszystkimi innymi, zaczynając od 12:00 czasu wschodniego. Wyprzedaż Walmart będzie trwała cztery dni i zakończy się w czwartek 11 lipca o 23:59 czasu wschodniego.

Kto może korzystać z promocji Walmart Deals?

W przeciwieństwie do Prime Day, wydarzenie wyprzedażowe Walmart Deals będzie otwarte dla wszystkich kupujących. Jednak członkowie Walmart+ otrzymali pięciogodzinny start, aby zdobyć oszczędności. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem Walmart+, nadal możesz uzyskać 50% zniżki na roczne członkostwo Walmart+, aby otrzymywać korzyści przez cały rok.

Otrzymaj 50% zniżki na członkostwo

Najlepsze oferty Walmart do kupienia teraz

Zebraliśmy 20 najlepszych ofert Walmart Deals, które możesz kupić już teraz. Przewiń dalej, aby zaoszczędzić sporo na AirPods, Pielęgnacja skóry La Mermeble ogrodowe, Telewizor Frame firmy Samsung i więcej.

65″ telewizor Samsung The Frame

65″ telewizor Samsung The Frame

Telewizor Frame TV z 2023 r. ma ulepszony ekran Samsunga, który ma matowe wykończenie, aby pomóc w redukcji odbić. Będziesz mógł również cieszyć się wyświetlaczem w najjaśniejszej formie, nie martwiąc się o rozmycie kolorów, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

Czy warto skorzystać z wyprzedaży w Walmart przed Amazon Prime Day?

Wyprzedaż Walmart Deals obejmuje zniżki na poziomie Black Friday, które są podobne do Dzień Amazon Prime. Zdecydowanie warto robić zakupy na obu wyprzedażach, aby znaleźć wyjątkowe okazje we wszystkich kategoriach. Jeśli jednak nie chcesz zapisywać się na członkostwo Prime, wyprzedaż Walmart jest miejscem, w którym znajdziesz niesamowite obniżki.

Biorąc pod uwagę, że Prime Day zaczyna się tydzień po Walmart Deals, nie jest jasne, czy Amazon będzie dopasowywał ceny podczas lipcowej wyprzedaży Walmart. Jeśli chodzi o drogie przedmioty, zawsze najlepiej jest złapać ogromny rabat, zanim będzie za późno.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link