Home Aktualności Pete Davidson i Madelyn Cline rozstają się po 10 miesiącach związku

Pete Davidson i Madelyn Cline rozstają się po 10 miesiącach związku

69
0


Pete Davidson I Madelyn Cline rozstali się, potwierdził ET.

Źródło mówi ET: „Związek Pete’a i Madelyn był rozłączony i zmieniał się przez miesiące. Wszystko się rozpadło i już się nie widują”.

Ten Sobotnia noc na żywo absolwent, 30 lat i Zewnętrzne Ławice gwiazda, 26 lat, spotykała się od około 10 miesięcy. Byli pierwszy link we wrześniu 2023 r., kiedy doniesiono, że „spędzili razem noc w hotelu Beverly Hills, a następnego ranka zjedli tam razem śniadanie”.

Nie jest jasne, jak Davidson i Cline się poznali. Teraz już nieistniejący romans pojawił się niecały miesiąc po tym, jak Davidson zakończyłem to z Cuda Chase’a Sui po dziewięciu miesiącach randek.

Choć nigdy nie potwierdzili związku, istniały inne wskazówki, że Davidson i Cline się spotykali. Miesiąc po ich spotkaniu w Beverly Hills, była na widowni w Studio 8H, gdzie powrócił do kultowego programu komediowego, aby poprowadzić premierę 49. sezonu.

Źródło w tamtym czasie powiedziało ET: „Sprawy między Madelyn i Pete’em wydają się stawać poważniejsze. Madelyn siedziała na widowni obok rodziny Pete’a, gdy prowadził SNL Ostatnia noc.”

„Wyglądała na osobę, która czuje się swobodnie w ich towarzystwie, szczęśliwą i dumną z niego” – dodało źródło.

Madelyn Cline i Pete Davidson opuszczają program komediowy Pete’a Davidsona 28 stycznia 2024 r. w Filadelfii w Pensylwanii.Getty

Podążając za Davidsonem SNL koncert, wówczas para trafiła na SNL after-party, które odbyło się w Catch Steakhouse w Meatpacking District w dzielnicy Chelsea na Manhattanie.

Nie jest jasne, dlaczego dokładnie związek się rozpadł, ale na początku tego roku źródło poinformowało ET, że Davidson starał się „wrócić na właściwe tory” i „skupić się na sobie” po tym jak wyciągnął wtyczkę w swoim programie komediowym Peacock, Bupkispomimo tego, że serial dostał zielone światło na drugi sezon.

Madelyn Cline, Sofia Hublitz i Pete Davidson widziani w Chelsea 15 października 2023 r. w Nowym Jorku.Getty
Madelyn Cline na gali rozdania nagród CFDA, 6 listopada 2023 r. w Nowym Jorku.Getty

A źródło podało ET w marcu „Pete jest w dobrym stanie psychicznym i przejmuje kontrolę nad sytuacją. Świetnie radzi sobie w swoim filmie z Eddiem Murphym i jest niesamowicie profesjonalny. Teraz chce skupić się na stand-upie i filmie”.

Romantyczne eskapady Davidsona w ostatnim czasie przyciągnęły sporo uwagi, a ich popularność wzrosła po tym, jak przez dziewięć miesięcy spotykał się z Kim Kardashian. ich rozstanie w sierpniu 2022 r.. W rzeczywistości były Davidson SNL współgwiazda, Kate McKinnon, żartobliwie wyśmiała jego życie miłosne w Super Bowl reklama, w której przedstawiono drogę Mayo Cat do sławy. Ta słodka kotka staje się tak sławna, że ​​zaczyna umawiać się z — i zrzucanie — Davidson, nawiązując do głośnych romansów komika.

„Wytrzymałaś dłużej niż większość” – mówi McKinnon Mayo Cat po rozstaniu z Davidsonami.

Davidson nie był zmartwiony żartem, opowiadanie ET„To było zabawne. Hej, to Kate. Ona zawsze dostanie przepustkę”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link