Home Aktualności Pierwsze spojrzenie na „Moje wielkie, fantastyczne życie”: Whitney spotyka mężczyznę, którego zamierza...

Pierwsze spojrzenie na „Moje wielkie, fantastyczne życie”: Whitney spotyka mężczyznę, którego zamierza poślubić (wyłącznie)

25
0


Whitney Way Thore mogła spotkać mężczyznę swoich marzeń w najnowszym sezonie TLC‘S Moje wielkie, wspaniałe życie.

W ekskluzywnym wydaniu ET dotyczącym zwiastuna 12. sezonu Whitney zostaje zapytany: „Czy myślisz, że jesteś gotowy odejść od Francuza?” Do czego stuka palcami i zatraca się w myślach o swoim ostatnim związku.

„Nadal bardzo regularnie rozmawiam z Francuzem” – przyznaje Whitney przed kamerami. – Czy jestem żałosny? Prawdopodobnie.

Ale duża rodzinna wycieczka do Hiszpanii na 40. urodziny Whitney może zapoczątkować romantyczne przypadkowe spotkania.

„Mam nadzieję, że urodziny w innej strefie czasowej, w innym kraju wreszcie dadzą mi to, czego szukam” – mówi Whitney.

Wygląda na to, że życzenie Whitney mogło zostać spełnione, gdy znalazła nową miłość.

„OK, więc nikt nie panikuje” – mówi Whitney swojemu bratu, Hunterowi i reszcie rodziny Thore, po czym odtwarzany jest klip przedstawiający, jak całuje tajemniczego mężczyznę. „Poznałem kogoś”.

Kontynuuje: „To mógłby dosłownie być mężczyzna, którego poślubię. Wiem, że brzmię jak szaleniec”.

Podczas gdy większość jej przyjaciół i rodziny osiedla się i wkracza na nowe etapy życia, Whitney jest w trudnej sytuacji podróż w poszukiwaniu radości i miłości na jej przełomowe urodziny. W zwiastunie bierze udział w zajęciach tanecznych, a nawet chodzi na plażę nudystów.

„Jestem bezdzietną kobietą przeżywającą kryzys wieku średniego i jestem zdecydowana znaleźć radość w czwartej dekadzie życia” – mówi Whitney.

Moje wielkie, wspaniałe życie powraca do TLC we wtorek, 9 lipca.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link