Home Aktualności Rozrywka karnawałowa: Rada Miasta Parkersburg chce rozważyć opcje obchodów Czwartego Lipca |...

Rozrywka karnawałowa: Rada Miasta Parkersburg chce rozważyć opcje obchodów Czwartego Lipca | Wiadomości, Sport, Praca

21
0


Trentyn Kelly, pracownik Calliope Productions, firmy zatrudnionej przez American Legion Post 15 do organizacji dorocznego karnawału w City Park, przygotowuje swoją grę 3 lipca. (Zdjęcie: Clara Noelle)

PARKERSBURG — Członkowie Rady Miasta Parkersburg chcą rozważyć opcje organizacji dorocznego karnawału z okazji Dnia Niepodległości w City Park.

Karnawał zakończył się po trzech dniach w zeszłym tygodniu, ale kwestie przyszłych lat znajdą się w programie posiedzenia zarządu zaplanowanego na 25 czerwca.

Gdy pojawiła się uchwała upoważniająca American Legion Post 15 do korzystania z parku na karnawały w latach 2025, 2026 i 2027, przewodniczący zarządu Mike Reynolds przedstawił wniosek o skierowanie go do Public Works Committee. Powiedział, że chce omówić „lepsza rozrywka” około Czwartego Lipca.

„Miasto Wiedeń wykonało świetną robotę organizując Festiwal Wolności, a nasz karnawał jest okropny” powiedział.

Zarząd zagłosował większością głosów 6-0 (trzech członków było nieobecnych) za skierowaniem rezolucji do komisji.

Publiczność korzysta z jednej z atrakcji przygotowanych przez Calliope Productions podczas karnawału w City Park 4 lipca. (Zdjęcie: Clara Noelle)

We wtorek Reynolds powiedział, że na karnawał nie przychodziło tak wiele osób, jak w latach ubiegłych. Powiedział, że nie chce, aby karnawał został zlikwidowany, ale uważa, że ​​miasto może zaoferować więcej atrakcji w tygodniu świątecznym.

„Chciałbym, żeby Legion utrzymał tam karnawał” powiedział Reynolds. „To nie może być jedyna opcja”.

Lee Starcher z American Legion Post 15 nie wiedział o głosowaniu, gdy skontaktowano się z nim w zeszłym tygodniu podczas karnawału. Nie zakwestionował jednak oświadczenia Reynoldsa, przynajmniej w odniesieniu do edycji z 2023 r.

„Członek rady miał absolutną rację, gdy powiedział, że jest brzydko” powiedział Starcher.

Z powodu opóźnień niezależnych od Legionu, powiedział Starcher, nie udało się zarezerwować sprzedawców, których mieli w 2022 r., na czas karnawału w 2023 r. Inni sprzedawcy “wrzucone razem” mnóstwo przejażdżek i atrakcji na ostatnią chwilę – powiedział.

Ludzie jeżdżą na karuzeli 4 lipca podczas karnawału w City Park. (Zdjęcie: Clara Noelle)

„Tak naprawdę bardzo nam pomógł, skoro tu przyszedł” powiedział Starcher.

W tym roku nawiązali współpracę z Calliope Productions, tym samym dostawcą, który zapewnia atrakcje karnawałowe na West Virginia Interstate Fair i Vienna Freedom Festival. Powiedział, że Legion chce, aby karnawał w przyszłości radził sobie lepiej.

Crystal Hilley wzięła udział w karnawale 4 lipca i przyznała, że ​​bardzo jej się podobało, zauważając, że było więcej przejażdżek niż w 2023 roku.

„Dzieci świetnie się bawią” powiedział.

Joshua Davis nie był zadowolony z tegorocznej oferty, ale przyznał, że wprowadzono pewne ulepszenia w porównaniu z poprzednimi edycjami.

„Kiedyś było lepiej” powiedział.

Spotkanie Public Works nie zostało jeszcze zaplanowane. Przewodniczący komisji Jesse Cottrille powiedział, że ma nadzieję zaplanować je pod koniec tego miesiąca.

„Pomyślałem, że zorganizujemy to spotkanie, żebyśmy mogli porozmawiać i omówić pomysły” powiedział. „Myślę, że wszyscy wiemy, że mogłoby być lepiej”.

Zapytany o ostatnią sytuację, burmistrz Tom Joyce powiedział, że karnawały, podobnie jak wiele innych form przemysłu, uległy drastycznym zmianom.

„Mam tylko nadzieję, że zarząd uzna 75–80-letnią historię Legionu związaną z tym wydarzeniem i że zostanie mu dana możliwość utrzymania lub zwiększenia dochodów, ponieważ jest to ważne dla jego organizacji na poziomie lokalnym” powiedział.

Reynolds powiedział, że nie chciał wykluczać Legionu.

„Nikt nie próbuje ich z tego wyciągnąć” powiedział.

Miasto od kilku lat sponsoruje i organizuje pokaz fajerwerków z okazji Dnia Niepodległości, ale przeniosło go z City Park (co pomogło przyciągnąć większą publiczność) do Fort Boreman Park, przyciągając widzów do Point Park i centrum Parkersburg.

Artykuł ten został napisany przez dziennikarkę Clarę Noelle.

Najnowsze wiadomości i więcej w Twojej skrzynce odbiorczej