Home Aktualności SPORT: IVL i DVL ogłaszają składy All-League na sezon wiosenny

SPORT: IVL i DVL ogłaszają składy All-League na sezon wiosenny

16
0


Liga Imperial Valley League niedawno ogłosiła składy wszystkich drużyn. Lillian Strahm z liceum Holtville High School została wybrana sportsmenką roku w kategorii lekkoatletyki, a Yoshua Espinoza z liceum Calexico High School został wybrany zawodnikiem roku w kategorii siatkówki chłopców.

„To zaszczyt i wspaniałe zakończenie mojej kariery lekkoatletycznej” – powiedział Strahm. „Uwielbiam wszystkich trenerów w Valley, wszyscy mnie wspierają. To wielki zaszczyt otrzymać takie uznanie”.

Po wygraniu czterech wydarzeń IVL, nagroda była punktem kulminacyjnym kariery biegowej Strahma. Jest członkiem drużyny lekkoatletycznej Vikings od czasu, gdy był studentem pierwszego roku i jest zadowolony z tego, jak jego kariera zakończyła się w Holtville.

„Właściwie miałem tylko jeden (najlepszy wynik osobisty) w tym roku” – powiedział. „Ale świetnie się bawiłem, próbując pobić swój czas. Zaproszenia, w których braliśmy udział, były naprawdę wymagające. W tym sezonie drużyna zyskała kilku fajnych nowych członków. Przez pierwsze trzy lata drużyna była zawsze mała, więc fajnie było obserwować rozwój programu”.

Strahm jesienią rozpocznie naukę na Concordia University Irvine. Nie planuje jednak startować w drużynie lekkoatletycznej. Będzie członkiem szkolnej drużyny mówców i debatantów, a także powiedział, że będzie uprawiał sporty wewnątrzszkolne. Chociaż jego kariera biegacza wyczynowego dobiegła końca, Strahm jest zadowolony z tego, co osiągnął podczas czterech lat rywalizacji dla Vikings.

„Jestem wdzięczna za moje cztery lata na bieżni i w biegach przełajowych” – powiedziała. „To była bardzo fajna i z pewnością wymagająca podróż. Pomogła mi ukształtować się jako osobie i uczyniła mnie silniejszą. Jestem wdzięczna moim trenerom, kolegom z drużyny, rodzinie i Fellowship of Christian Athletes za ich wsparcie. To było wspaniałe doświadczenie”.

Do drużyny dziewcząt All-IVL dołączyła Strahm koleżanka z Viking Isabel Garcia (bieg na 300 metrów przez płotki). Alana Ortiz z Central Union High (skok w dal i bieg na 100 metrów przez płotki) została nazwana lekkoatletką roku. Kinzy Duarte (skok w dal na 100 metrów) i Leilana Favila (skok w dal) ze Spartan również znalazły się w pierwszej drużynie, podobnie jak Jimena Valdovinos (bieg na 200 i 400 metrów) i Georgia Gomez (rzut dyskiem) z Imperial High oraz Karly Espinoza z Southwest High.

Marlon de la Torre (800 i 1600) z Brawley Union High School został lekkoatletą roku wśród chłopców. Arturo Estrada (100, skok w dal, trójskok) z Central został lekkoatletą roku wśród chłopców. Jimmy Dorame (200), Alfredo Dorame (400), Jayden Leyva (300 przez płotki) z Imperial, Maximus Alvarez (pchnięcie kulą) i Levi Mincher (rzut dyskiem) zostali powołani do pierwszej drużyny, podobnie jak Francisco Cota (3200) i Roy Rosas (110 przez płotki) z Brawley oraz Diamaggio Wyatt (skok wzwyż).

Drużyna siatkówki chłopców Bulldog zdobywa najwyższe wyróżnienia

Podczas gdy Yoshua Espinoza z Calexico został nazwany Zawodnikiem Roku IVL w męskiej siatkówce, jego trener, Beto Sierra, został nazwany Trenerem Roku. Gerardo Diaz z Bulldogs został nazwany Zawodnikiem Roku, a Roman Velez, Ricardo Ponce, Max Garcia i Beto Soto zostali nazwani Drugorzędnymi.

Pierwszą drużynę uzupełnili Jorge Castillo, Joshua Padilla i Darius Lindberg z Southwest, Tommy Gomez z Imperial i Charles Mason z Central. Angel Aguilera i Domingo Alcaraz z Southwest oraz Everett Newendschwander z Central uzupełnili drugą drużynę. James Walker z Brawley został nazwany Graczem Roku Desert Valley League, a trener Wildcats Jamie Gudino został nazwany Trenerem Roku. Adrian Rodriguez i Daniel Garcia z Holtville zostali nazwani graczami pierwszej drużyny, podobnie jak Chris Camillo, James Walker i Talan Franco z Brawley oraz Luis Solis i Aaron Hurtado z Calexico Mission. Cesar Yanez z Holtville został nazwany do drugiej drużyny, do której dołączyli Anthony Loza, Gilbert Valenzuela i Joseph Ramirez z Brawley, Angel Lopez i Erick Huang z Calexico Mission oraz David Lopez z West Shores.

Orły zdobywają najwyższe wyróżnienia w baseballu

Jose Salcido z Southwest został nazwany baseballistą roku IVL, a trener Eagles Matt Redden został nazwany trenerem roku. Tanner Currier z Brawley został nazwany miotaczem roku.

David Lara, Davian Ramirez i Andres Ontiveros z Calexico oraz Ayden Avila z Holtville zostali wybrani do pierwszej drużyny All-IVL. Jerry Niebla, Jesus Arreola i Nicholas Montano z Southwest oraz Ozyel Villanueva z Brawley uzupełnili pierwszą drużynę.

Drugą drużynę tworzą Duke Strahm i Bruce Buscaglia z Holtville, Antonio Gonzalez, Jose Ortega i Sean Torres z Calexico, Kenneth Urquidez, Isaiah Aguilera i Cole Redden z Southwest oraz Sergio Garcia i Tate Preece z Brawley.

Gerardo Hernandez z Imperial został nazwany Graczem Roku DVL. Javier Ramos z Tigers został nazwany Trenerem Roku, a Carter Tucker został nazwany Miotaczem Roku. JJ Jimenez i Ares Velarde z Imperial dołączyli do nich w pierwszej drużynie, w której znaleźli się również Tony Pelligrini, Drew Wright i Alonso Hernandez z Palo Verde, Freddy Terrazas i Julian Hernandez z Central oraz Jaiden Espinoza z Calipatria.

Do drugiego składu wybrani zostali Humberto Martinez, Jacob Gastelum i Logan Higginbotham z Imperial, Christian Aguilar, Aaron Garcia i Jaydon Castillo z Palo Verde, Angel Solano i Yuri Otero z Central oraz Brandon Espinoza i Juan Perez z Calipatria.

Tygrysy dominują w nagrodach za softball

Andrea de la Trinidad z Imperial została nazwana zawodniczką softballu roku IVL. Trenerka Tigers Ashley Caro-Brown została nazwana trenerem roku, a Jayden Rutledge z Imperial został nazwany miotaczem roku.

Zobacz też

Brooke Strahm z Holtville została wybrana do pierwszej drużyny, podobnie jak Carolina Chong i Victoria Vallejo z Calexico. Hannah Johnson i Addison Clark z Imperial oraz Isabella Yescas, Tamarra Carranza i Joyce Ubence z Brawley uzupełniły pierwszą drużynę.

Drugą drużynę tworzyły Kenzie Price i Kinzie Toth z Holtville, Natalia Gastelum i Isabella Esquer z Calexico, Caitlyn Padilla z Brawley oraz Clarissa Davila, Raegan Ray, Mirella Baron, Mariana Pesqueira i Madeleine Magadaleno z Imperial.

Kaydence Wiewel z Southwest została nazwana Zawodniczką Roku DVL. Aaranda Rosas z Eagles została nazwana Pitcher of the Year, a ich trener, Joel Manzano, został nazwany Trenerem Roku. Jocelyn Cooley i Kianah Alvarez z Southwest, Alexia Rubio i Yanely Romero-Feliz z Central, Charlotte Dagnino, Nikki Rocha i Irina Lainez z Palo Verde oraz Joselyn Gamboa z Calipatria zostały wybrane do pierwszej drużyny.

Drugą drużynę tworzyły Alyana Aguirre, Sophia Sauceda, Aaliyah Booth i Emilie Marquez z Southwest, Jillian Flores i Damaris Barcenas z Palo Verde, Jayleen Beltran i Kaylani Torres z Central oraz Selena Cano i Natalie Montes z Calipatria.

Tygrysy i Spartanie zdobywają nagrody za najlepsze pływanie

Tania Estrada z Imperial i Trypp Duarte z Central zostali nazwani pływakami roku IVL. Ramses Duarte z Central został nazwany trenerem roku, a CD Cervantes, Enrique Cervantes i Kaylee Rosales z Southwest zostali nazwani trenerkami roku.

W składzie kobiecej drużyny All-IVL znalazły się: Aimee Montes z Holtville (500 metrów stylem dowolnym), Julia Garcia z Calexico (500 metrów i 100 metrów stylem dowolnym para), Annika Mitosinka z Southwest (50 metrów stylem dowolnym), Danielle Osterman (100 metrów stylem klasycznym), Adara Pena Ayon, Osterman, Mitosinka i Maori Villarreal (sztafeta 200 metrów stylem zmiennym i sztafeta 400 metrów stylem dowolnym), Cassiana Escalera z Brawley (200 metrów stylem dowolnym, 100 metrów stylem dowolnym) oraz Iliana Estrada z Imperial (200 metrów stylem zmiennym, 100 metrów stylem grzbietowym) i Tania Estrada (100 metrów stylem motylkowym). Duarte (200 m stylem zmiennym, 100 m stylem dowolnym) dołączy do Ethana Vasqueza z Southwest (200 m stylem dowolnym), Vasqueza, Landlynn Olivas, Matala Cervantesa i Williama Liliena (sztafeta 200 m stylem zmiennym, sztafeta 200 m stylem dowolnym), a także Olivasa (500 m stylem dowolnym), Luke’a Goddarda z Brawley (50 m stylem dowolnym) i Ethana Gonzalesa z Central (100 m stylem grzbietowym) oraz Gonzalesa, Duarte, Jonathana Villi i Evana Mascareny (400 m stylem dowolnym).

Tigers, Eagles na szczycie listy golfistów IVL

Austin Tucker z Imperial został nazwany golfistą roku IVL. AJ Escalera z Southwest został nazwany trenerem roku. Tucker, Emilio Rojas i Alejandro Gudino z Vincent Memorial, Aydan Cavasos z Palo Verde, Aiden Soto z Brawley, Logan Jungers z Southwest i Braden McElvany z Central zostali wybrani do pierwszej drużyny. Do drugiej drużyny zostali wybrani Griffin Garcia z Holtville, Jackson Sanders i Ralph Callao z Southwest, William Yuan z Imperial oraz Adrian Luque i Jose Esquer z Vincent Memorial.