Home Aktualności Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate trafi na PC w czwartym kwartale...

Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate trafi na PC w czwartym kwartale 2024 r., ogłoszono lokalne wsparcie dla trybu kooperacyjnego

39
0


Super Zła Mega Korporacja uwolnię Wojownicze Żółwie Ninja: Podzielone losy Do komputer Poprzez Uap w IV kwartale 2024 roku, ogłosił deweloper.

Wojownicze Żółwie Ninja: Podzielone losy po raz pierwszy uruchomiony dla Gry Apple Arcade 4 maja 2023 r. i ma zostać wydany Odwracać 17 lipca.

Firma Super Evil Megacorp ogłosiła również, że gra po premierze na konsoli Switch będzie obsługiwać tryb lokalnej kooperacji dla czterech graczy.

„Wysłuchaliśmy społeczności, a ich największą prośbą była kooperacja na kanapie, aby mogli grać ze znajomymi i rodziną” — powiedział w komunikacie prasowym szef studia Super Evil Megacorp Ian Fielding. „Kooperacja jest wpisana w DNA gry”. Nastolatki Mutantyżółw ninja gry wideo i główna misja SEMC oraz Splintered DyskrecjaPracujemy ciężko, aby zapewnić, że tryb współpracy będzie dostępny na Switchu wkrótce po premierze. Będziemy nadal słuchać społeczności i ulepszać grę z czasem na podstawie opinii graczy”.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem Strona Steam:

Wypuść żółwia o jak przestępca misja ratowania Splintera przed Klanem Foot! Opanuj umiejętności ninja, zjednocz się gra kooperacyjnagraj i podbijaj kultowe miejsca Nowego Jorku.

Gdy Splinter zostaje porwany przez Shreddera, tajemnicze portale pojawiają się jednocześnie w całym Nowym Jorku. Wraz z April i MetaAnalizując odzyskane artefakty w poszukiwaniu wskazówek, Turtles walczą o uratowanie ojca ze szponów Klanu Stopy. Jednak gdy gang zbliża się do nieziemskiej lokalizacji Splintera, w cieniu pojawia się większe zagrożenie…

Wewnątrz Wojownicze Żółwie Ninja: Podzielone losyPrzygotuj się na szybką akcję roguelike, w której nie ma dwóch takich samych rund. Dzięki losowym wzmocnieniom, układom pomieszczeń i modyfikatorom bossów zabawa nigdy się nie kończy. Przejmij kontrolę nad czterema Turtles, z których każdy ma unikalne moce, i połącz siły ze znajomymi, aby wziąć udział w epickiej grze kooperacyjnej. Eksploruj kultowe miejsca w Nowym Jorku, ulepszaj moce swoich Turtles i przygotuj się na walkę z potężnymi wrogami.

Dzięki intensywnej walce i niekończącym się wyzwaniom Splintered Fate obiecuje, że będziesz zaangażowany, będziesz się dostosowywał i powtarzał pętle portali. Przygotuj się na przywrócenie pokoju w mieście!

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

Sofa spółdzielni przyczepy