Home Aktualności temu magowi kończy się miejsce na jego rekordową kolekcję Ghostbusters

temu magowi kończy się miejsce na jego rekordową kolekcję Ghostbusters

20
0


Zdarza się6:06Temu brytyjskiemu magikowi kończy się miejsce na swoje rzeczy związane z Pogromcami duchów

Jak okiem sięgnąć, dom Darrena McQuade’a to same Slimery, paczki protonowe i piankowe ludziki.

Zawodowy magik z South Ockendon w Anglii złamał Rekord Guinnessa w kategorii największej kolekcji Pogromcy duchów pamiątkiz 2012 pozycjami.

„Wszystko jest w moim domu i teraz jest prawie przejęte. Zaraz zaczniemy pakować rzeczy w pudełka i chować je za innymi, żeby się zmieściły” – powiedział McQuade Zdarza się gospodarz Nil Köksal.

„Zasadniczo mieszkam w Pogromcy duchów muzeum, bo nie można nigdzie zajrzeć i nie zobaczyć Pogromców Duchów. Chyba że wyjrzysz przez okno.”

„Każdy może zostać Pogromcą Duchów”

To kolekcja, która sięga kilkudziesięciu lat wstecz.

McQuade twierdzi, że po raz pierwszy zetknął się z serią filmów o zjawiskach paranormalnych w wieku trzech lat i zaczął oglądać serial animowany w telewizji.

„Od tamtej pory jestem fanem” – powiedział. „Kiedy byłem dzieckiem, pojawiły się inne rzeczy – jak zapasy WWF (i Nastoletni Mutant Ninja) Żółwie – ale nie trwały długo. Bawiło mnie to przez kilka tygodni, a potem wróciło do tego Pogromcy duchów.”

Mówi, że rodzice pozwolili sobie na jego obsesję i zaczęli go dopadać Pogromcy duchów zabawki. Od tego czasu ciągle je kupuje.

„Moja dziewczyna również bardzo to wspiera” – powiedział. „Za każdym razem, gdy coś znajduję, a ja mówię: «Och, nie jestem co do tego pewna», ona po prostu mówi: «No cóż, dlaczego tego nie kupisz? Tylko to się liczy, dopóki my płacimy rachunki .’”

McQuade ma 2012 oficjalnych pamiątek związanych z Pogromcami Duchów, wszystkie w domu, który dzieli ze swoją dziewczyną. (Księga rekordów Guinnessa)

Kiedy po raz pierwszy zobaczył oryginalny film aktorski z 1984 roku, był on nagrany z telewizji na starej taśmie VHS, z reklamami i w ogóle.

Gdy Pogromcy Duchów 2 ukazał się w 1989 r., to był pierwszy film, jaki widział w kinie.

Pamięta, że ​​zdał sobie sprawę, że te filmy są znacznie bardziej ryzykowne niż kreskówki dla jego ukochanych dzieci. Ale to, jego zdaniem, było częścią apelu.

„Wiele osób zapomina, że ​​pierwotnie był to film raczej dla dorosłych” – powiedział. „Kiedy byłem młodszy, różne rzeczy przychodziły mi do głowy. A gdy się starzejesz, pomyślałeś: och, w końcu rozumiem, co to znaczy”.

Płyta McQuade’a jest identyczna z oryginałem Pogromcy duchów film obchodzi swoje 40-lecie. W ubiegły weekend był w Nowym Jorku, aby świętować wraz z innymi fanami w remizie, która w filmie była siedzibą zespołu.

Powiedział, że pobyt w tym kultowym miejscu to chwila, której nigdy nie zapomni.

„To dla mnie prawie przeżycie religijne” – powiedział.

McQuade, który jest także aktorem, był statystą w tegorocznej edycji Pogromcy duchów: Zamarznięte Imperium podczas kręcenia w Londynie.

Mężczyzna ubrany jak Pogromca Duchów trzyma białą kartę z krzyżem.
McQuaid, który pracuje jako zawodowy magik, wykonuje na scenie sztuczkę inspirowaną Pogromcami Duchów. (darrenmcquademagic.co)

„Moim zadaniem było przejść obok księgarni Raya. O ile wiem, nigdy nie zrobiłem ostatecznej wersji. Muszę obejrzeć to na DVD, kiedy się ukaże” – powiedział.

„Ale samo bycie na planie, obok księgarni, obok remizy strażackiej, którą zbudowali w Londynie, było absolutnie niesamowite. To jest coś, czego nigdy nie spodziewałem się, że stanie się w ciągu miliona lat, i coś, co nigdy nie zapomnę.”

Jednak trwałe przywiązanie McQuade’a do serialu wykracza poza błyszczące zabawki, plany filmowe i humor dla dorosłych.

„Myślę, że w tych postaciach podoba mi się to, że każdy może zostać Pogromcą Duchów” – powiedział.

„Superbohaterowie są obecnie bardzo wielcy – Kapitan Ameryka i inni – i mają supermoce. Natomiast w przypadku Ghostbuters (każdy) może przypiąć pakiet protonowy, niszczyć duchy i ocalić miasto”.Source link