Home Aktualności „The Golden Bachelorette” ma datę premiery: oto, kiedy rozpocznie się podróż Joan...

„The Golden Bachelorette” ma datę premiery: oto, kiedy rozpocznie się podróż Joan Vassos w poszukiwaniu miłości

23
0


Joan Vassos‘podróż po miłość zbliża się wielkimi krokami! W środę ABC ogłosiło, że pierwszy sezon Złota Wieczerza premiera odbędzie się w środę 18 września.

Fani po raz pierwszy spotkali Joan w inauguracyjnym sezonie Złoty Kawalerktóry zagrał główną rolę Gerry Turner. Joan skończyła samoistnie eliminując się z serii ze względu na obawy dotyczące zdrowia córki, ale magazyn Bachelor Nation nadal popierał administratora szkoły.

Kiedy Joan dostał główną rolę w maju widzowie – i gwiazdy franczyzy — z radością powitali ją ponownie na ekranie.

Joan poszukuje miłości po tym, jak John, jej mąż od 32 lat, zmarł w 2021 roku po walce z rakiem trzustki. Miał 59 lat.

„Szczerze mówiąc, czuję, że może miał on w tym swój mały udział” – Joan cła ET. „Powiedział mi tuż przed śmiercią: ‘Musisz wyjść i znaleźć kogoś innego. Byłaś najlepszą żoną na świecie i chcę, żebyś była szczęśliwa.’ Dał mi ten wspaniały prezent przed śmiercią i powiedział, żebyś poszła i coś zrobiła, więc oto jestem”.

Joan Vassos pozuje jako pierwsza w historii Złota Wieczór Panieński.Disney/Ramona Rosales

Jeśli chodzi o to, jakiego mężczyzny szuka, matka czwórki dzieci i babcia dwójki wnucząt stwierdziła, że ​​chce „rodzinnego mężczyzny”, który byłby miły i dżentelmeński.

„Szukam też kogoś, kto ma odrobinę ducha przygody. Pracowałem całe życie, żeby dojść do tego miejsca w życiu i planowałem przeżyć wszystkie te przygody z Johnem” Joan powiedziała ET„Kiedy to wszystko jakoś zniknęło, naprawdę brakowało mi tej myśli o planowaniu przyszłości z kimś i robieniu fajnych rzeczy”.

„Jestem gotowa na kogoś, kto ma odrobinę przygody i jest gotowy na zabawę” – dodała. „Można to zrobić tylko raz. Można żyć tylko raz. To wielki świat i jestem gotowa go zobaczyć. Czuję, że muszę się ruszyć”.

Jeśli chodzi o wyniki, jakie ma nadzieję uzyskać, Złota WieczerzaJoan powiedziała, że ​​„stara się podejść do tego bez żadnych oczekiwań” i z nastawieniem, że „co się stanie, to się stanie”.

„Mam nadzieję i szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, jak to wygląda, ale wierzę, że jest to możliwe” – powiedziała. „Zajęło mi to dużo czasu, żeby tam dotrzeć, więc jestem taka szczęśliwa, że ​​tam jestem. Zastanawiam się tylko, co to będzie i mam nadzieję, że będzie to w tym domu”.

Premiera serialu Złota Wieczerza zostanie wyemitowany w środę 18 września na kanale ABC.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link