Home Aktualności Tom Brady składa swoim dzieciom słodkie okrzyki podczas ceremonii Patriots Hall of...

Tom Brady składa swoim dzieciom słodkie okrzyki podczas ceremonii Patriots Hall of Fame

19
0


Tom Brady został wprowadzony patriotów z Nowej Anglii sala sławy w środę podczas wielkiej, pełnej gwiazd uroczystości upamiętniającej jego niezrównaną karierę i dziedzictwo, a ikona NFL z całego serca podziękowała osobom, które znaczą dla niego najwięcej.

Gdy Brady wszedł na scenę podczas wielkiej ceremonii na stadionie Gillette w Foxborough w stanie Massachusettssiedmiokrotny mistrz Super Bowl wyraził wdzięczność Patriotom, fanom i dzieciom.

„Twój tata kocha cię najbardziej na świecie” – powiedział Brady, promieniejąc. „Twoje uśmiechy przyćmiewają poranne słońce. A tam, gdzie teraz mieszkam, jest całkiem jasne słońce”.

„Nie ma większej radości niż obserwowanie waszej trójki, jak dorastacie i uczycie mnie różnych rzeczy na swojej drodze do stania się niesamowitymi młodymi dorosłymi” – dodał Brady.

Tom Brady przemawia do publiczności podczas ceremonii wprowadzenia do New England Patriots Hall of Fame 12 czerwca 2024 r.JOSEPH PREZIOSO/AFP za pośrednictwem Getty Images

Brady jest ojcem 14-letniego syna Benjamina i 11-letniej córki Vivian, którą dzieli z byłą żoną Gisele Bundchen – a także 16-letni Jack z poprzedniego związku Bridget Moynahan.

Podczas swojego przemówienia Brady powiedział, że „dobrze jest być w domu” i wyraził, że „jest przepełniony wdzięcznością i głębokim poczuciem honoru”.

„Relacje buduje się na wspólnych doświadczeniach, a najbardziej znaczące rzeczy w moim życiu to moje relacje” – Brady powiedział wiwatującym tłumom. „Szkoda, że ​​nie mam więcej czasu. Szkoda, że ​​nie mam więcej czasu, żeby dać wam wszystkim. Jak zatem podsumować dwie dekady w Nowej Anglii w jednym krótkim przemówieniu? Odpowiedź jest prosta: nie można”.

Przed wprowadzeniem Brady podzielił się także swoim zdjęciem na Instagramie słodki film jego dzieci stworzony, aby uczcić doniosłe wydarzenie w jego karierze.

„Hej, tato, wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani powrotem do Bostonu w tym tygodniu” – powiedziała Vivian w uroczym klipie – „i pomyślałam, że fajnie byłoby spojrzeć wstecz na te wszystkie niesamowite lata jako patriotka”.

„Moje dzieci zaskoczyły mnie dziś rano tym filmem i chciałem podzielić się nim także z moją rodziną Patriotów” – Brady podpisał post. „Co za przejażdżka. Do zobaczenia wieczorem, Nowa Anglia”.

Brady’ego rozmawiałem w środę rano z Kevinem Frazierem z ET, i podzielił się uroczymi komentarzami na temat swoich dzieci i ojcostwa.

Brady powiedział, że ze wszystkich osiągnięć w jego życiu – a jest ich sporo – bycie tatą to jedna z najbardziej satysfakcjonujących ról, jakie się przyjął.

„Nie ma dla mnie większej radości niż bycie w życiu tych dzieci i obserwowanie, jak dorastają i dojrzewają” – powiedział Brady. „Uwielbiam, kiedy są ze mną i uwielbiam, kiedy są przy tym, co robię. Dzięki tym dzieciom każdy mój dzień jest lepszy”.

Brady został wybrany przez New England Patriots w szóstej rundzie, zajmując 199. miejsce w ogólnym wyborze w drafcie NFL 2000. Wiernie poprowadził drużynę Patriots do sześciu zwycięstw w Super Bowl przez 20 sezonów w drużynie, zanim w 2020 roku odszedł i zaczął grać dla drużyny Tampa Bay Buccaneers. Choć ostatecznie przeszedł na emeryturę po trzech sezonach w drużynie Florida NFL, Brady jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych rozgrywających w historii NFL.

Tom Brady otrzymuje swoją czerwoną kurtkę Hall of Fame od prezesa i dyrektora generalnego New England Patriots Roberta Krafta podczas ceremonii wprowadzenia 12 czerwca 2024 r.Fred Kfoury III/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images

Patriots odeszli nawet od tradycyjnego wymogu, zgodnie z którym gracz musi czekać cztery lata, zanim zostanie wprowadzony do Galerii sław zespołu, nazywając go kluczowym członkiem dynastii Patriots. Jest 35. Patriotą wprowadzonym do Galerii sław zespołu.

„To niesamowite” – powiedział Brady ET, gdy zapytano go, co oznacza otrzymanie tego zaszczytu. „Ta podróż rozpoczęła się tutaj 24 lata temu i wczoraj wieczorem widziałem wielu moich kolegów z drużyny. Powiedziałbym, że jestem po prostu przytłoczony, to prawdopodobnie jedno słowo, które opisuje to wszystko… to dla mnie bardzo wyjątkowy moment. To po prostu naprawdę wyjątkowy moment. fajna uroczystość dla nas wszystkich dzisiaj wieczorem. Tak naprawdę nie chodzi tylko o mnie, chodzi o nas, nasze zespoły i to, co wspólnie osiągniemy. To będzie naprawdę wyjątkowy wieczór.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link