Home Aktualności Transmisja na żywo finału Pucharu Stanleya NHL 2024: jak obejrzeć mecz Florida...

Transmisja na żywo finału Pucharu Stanleya NHL 2024: jak obejrzeć mecz Florida Panthers kontra Edmonton Oilers 3 dziś wieczorem

16
0


Florida Panthers wyruszają w trzeci mecz ligowy, w którym zmierzą się z Edmonton Oilers Finał Pucharu Stanleya NHL 2024 dziś wieczorem. Po dwóch meczach przegrywanych Oilers potrzebują zwycięstwa. Kibice z rodzinnego miasta mogą być tym, co pomoże Edmontonowi odnieść zwycięstwo. Wysyłkę krążków z Rogers Place zaplanowano na godzinę 20:00 czasu wschodniego.

Obejrzyj mecz 3 w Sling TV

Po zwycięstwie Panthers 3:0 nad Oilers w pierwszym meczu, Floryda odniosła w poniedziałek zwycięstwo 4:1 w drugim meczu. Mimo że czołowy środkowy środkowy drużyny Florydy i kapitan Aleksander Barkov opuścił boisko po mocnym uderzeniu napastnika Oilers Leona Draisaitla, w środę ćwiczył i pojedzie z Panthers na trzeci mecz finału Pucharu Stanleya.

Pantery dzielą już tylko dwa zwycięstwa od zdobycia pierwszego tytułu mistrzowskiego w historii klubu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak i kiedy oglądać dzisiejszy mecz Florida Panthers kontra Edmonton Oilers, w tym pełny harmonogram finału Pucharu Stanleya i najlepsze opcje transmisji na żywo z trzeciego meczu.

Jak oglądać mecz Florida Panthers kontra Edmonton Oilers 3 bez kabla

Trzeci mecz finału Pucharu Stanleya pomiędzy Florida Panthers i Edmonton Oilers zostanie wyemitowany na żywo w stacji ABC. Jeśli nie masz kabla, finał Pucharu Stanleya 2024 najlepiej obejrzeć w telewizji Sling TV lub w dowolnym usługi transmisji strumieniowej telewizji na żywo szczegółowo opisaliśmy poniżej.

Obejrzyj trzeci mecz Oilers kontra Panthers w Sling TV

Sling TV to najbardziej opłacalny sposób na strumieniowe przesyłanie całego finału Pucharu Stanleya 2024 bez kabla. W tej chwili istnieje Umowa Sling TV oferując 50% zniżki na pierwszy miesiąc — obniżając pakiet Blue z ABC do 22,50 USD miesięcznie. Telewizor na pasku zawiera 50 godzin bezpłatnej przestrzeni do nagrywania DVR w chmurze, idealnej do nagrywania dowolnych meczów hokejowych, gdy nie ma Cię w domu i możesz oglądać je na żywo.

Oglądaj mecz Oilers vs. Panthers 3 za darmo w FuboTV

Fubo’s Pro Plan oferuje 199 kanałów, w tym ABC i ESPN Deportes, na których można oglądać każdy mecz finałowy Pucharu Stanleya. FuboTV jest wyposażony w 1000 godzin nagrań DVR i obecnie oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny. Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego już dziś, aby bezpłatnie obejrzeć dzisiejszy mecz Florida Panthers vs. Edmonton Oilers.

Oglądaj 3. mecz Oilers kontra Panthers za darmo w Hulu + Live TV

Dzięki usłudze transmisji telewizyjnej na żywo Hulu uzyskasz dostęp do ABC i ESPN Deportes, a także ponad 90 innych kanałów. Transmituj finał Pucharu Stanleya 2024 lub oglądaj na żądanie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Już teraz możesz dostać Hulu + Telewizja na żywo, Disney+ i ESPN+, wszystkie z reklamami, za 76,99 USD miesięcznie po: trzydniowy bezpłatny okres próbny.

Obejrzyj trzeci mecz Oilers kontra Panthers w ESPN+

Oprócz emisji w ABC finały Pucharu Stanleya będą transmitowane jednocześnie w ESPN+. Aby uzyskać dostęp do tysięcy wydarzeń na żywo, oryginalnych programów studyjnych i uznanych seriali, subskrypcja ESPN+ kosztuje 10,99 USD miesięcznie lub 109,99 USD rocznie. ESPN+ oferuje również pakiet obejmujący ESPN+, Disney+I Hulu za 14,99 dolarów miesięcznie.

O której godzinie odbędzie się trzeci mecz Florida Panthers vs. Edmonton Oilers?

Trzeci mecz finału Pucharu Stanleya Florida Panthers vs. Edmonton Oilers NHL zostanie rozegrany w czwartek 13 czerwca 2024 r. o godzinie 20:00 czasu wschodniego (17:00 czasu polskiego).

Na jakim kanale jest dziś wieczorem finał Pucharu Stanleya NHL 2024?

Każdy mecz finału Pucharu Stanleya NHL 2024 będzie emitowany wyłącznie w stacjach ABC, ESPN+ i ESPN Deportes (dla osób mówiących po hiszpańsku).

Harmonogram finałów Pucharu Stanleya NHL 2024

Poniżej znajdziesz harmonogram finałów Pucharu Stanleya 2024, w którym znajdziesz wszystkie pojedynki Edmonton Oilers kontra Florida Panthers.

GRA 1: Oilers at Panthers, sobota, 8 czerwca o 20:00 czasu wschodniego (ABC)

GRA 2: Oilers at Panthers, poniedziałek, 10 czerwca, godz. 20:00 czasu wschodniego (ABC)

GRA 3: Panthers at Oilers, czwartek, 13 czerwca, godz. 20:00 czasu wschodniego (ABC)

GRA 4: Panthers at Oilers, sobota, 15 czerwca, godz. 20:00 czasu wschodniego (ABC)

GRA 5: Oilers at Panthers, wtorek, 18 czerwca o 20:00 ET (ABC)*

GRA 6: Panthers at Oilers, piątek, 21 czerwca o 20:00 ET (ABC)*

GRA 7: Oilers at Panthers, poniedziałek, 24 czerwca o 20:00 ET (ABC)*

* = Jeśli to konieczne

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link