Home Aktualności W Macon odbędzie się sesja zdjęciowa do teledysku z udziałem gwiazd

W Macon odbędzie się sesja zdjęciowa do teledysku z udziałem gwiazd

23
0


MACON, Ga. — Lantanya Sandifer jest nauczycielką wychowania fizycznego w Rutland Middle School.

Zazwyczaj spędza weekendy na imprezach z muzyką na żywo, ale w ten weekend założyła buty do tańca, aby wziąć udział w wydarzeniu.

„Każdy, kto mnie zna, wie, że mogę tam być, ale Anthony Hamilton to bardzo znane nazwisko” – powiedział Sandifer.

Była jedną z setek miłośników muzyki, którzy w niedzielę udali się do centrum Macon, aby wystąpić w teledysku pełnym gwiazd.

Latanya z niecierpliwością czeka na koncert Anthony’ego Hamiltona w Macon Amphitheater, który odbędzie się w kwietniu, wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Ale teraz jest szczęśliwy, że jest częścią programu.

„Sama obecność na planie tego teledysku jest dla mnie zaszczytem. Będzie ciekawie zobaczyć, jak wygląda praca za kulisami, więc tak, jestem naprawdę podekscytowany” – powiedział Sandifer.

Były komisarz Bibb, Al Tillman, jest wiceprezesem Teeger Entertainment. Powiedział, że jest podekscytowany zdjęciami i tym, jak zmienia się scena muzyczna w Macon.

„Lata temu nie mieliśmy zbyt wiele zabawy, rozrywki i wydarzeń takich jak to. Więc to, że ktoś taki jak Stacii Adams i Anthony Hamilton przyjechali tutaj i pozwolili społeczności i liderom społeczności wziąć udział w kręceniu filmu, było naprawdę wspaniałe” – powiedział Tilman.

Tilman powiedział, że piosenka, która pojawiła się na planie, zatytułowana „Happy Days”, ma radosny rytm inspirowany stylem lat 90.

Chociaż jest to dopiero kolejne wydarzenie społecznościowe pozwalające publiczności zanurzyć się w świecie muzyki, Tilman patrzy w przyszłość.

Ma nadzieję powołać komisję ds. rozrywki, która zajmie się stworzeniem większej struktury wokół możliwości rozwoju filmu i muzyki w mieście.

„Macon to miasto rozrywki muzycznej i potrzebujemy tej komisji rozrywkowej. Więc kiedy odszedłem z tej komisji, powiedziałem wszystkim, że to właśnie zamierzamy zrobić i staramy się to zrobić” – powiedział Tilman.

Ponad 200 tancerzy zarejestrowało się na niedzielne wydarzenie. Chociaż rejestracja online jest pełna, Tilman powiedział, że każdy jest mile widziany.

Sesja zdjęciowa rozpocznie się o godzinie 17:00 w niedzielę 14 lipca w Tubman Museum przy 310 Cherry Street. Wszyscy uczestnicy są zachęcani do założenia czarnego krawata.