Home Aktualności Xbox Game Pass Ultimate ponownie przeceniony przez ograniczony czas

Xbox Game Pass Ultimate ponownie przeceniony przez ograniczony czas

25
0


Xbox letni występ okazał się ogromnym sukcesemprzedstawiając niektóre z najlepszych gier pojawiających się w ekosystemie Xbox, w tym Black Ops 6, Doom: The Dark Ages, Perfect Dark, Fable i Gears of War: E-Day.

Jeśli ta zapowiedź Cię podekscytowała, mamy więcej dobrych wiadomości: 3-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate spadła do zaledwie 34,49 USD przez ograniczony czas. W sprzedaży są również kody na 1 miesiąc i do 11,49 dolarów. Ta nowa zniżka w Woot (firma Amazon) to najlepsza dostępna obecnie oferta Game Pass i warto ją rozważyć. Przypomnienie: możesz kumulować Game Pass przez maksymalnie trzy lata (36 miesięcy).

(Kode Digital) Xbox Game Pass Ultimate – 3 sztuki

8

(Kode Digital) Xbox Game Pass Core 12 Bulan

(Kode Digital) Xbox Game Pass Core 12 Bulan

0

Konwertuje do Game Pass Ultimate na 4 miesiące, jeśli jesteś już członkiem.

Przeceniona jest także subskrypcja Xbox Game Pass Core roczne członkostwo spada do 38,99 USD (jeśli jesteś już członkiem Xbox Game Pass Ultimate, jego wykorzystanie zostanie automatycznie przekonwertowane na cztery miesiące Ultimate). Dlatego te przecenione kody Game Pass Core okazują się bardziej przydatne przy dodawaniu członkostwa. Tak czy inaczej, zyskujesz świetną ofertę.

W przypadku nowych członków subskrypcji Xbox Game Pass Walmart oferuje teraz także dwa miesiące Xbox Game Pass Ultimate za darmo dla obecnych lub nowych członków Walmart+. Jeśli nie jesteś obecnie członkiem Walmart+, sprzedawca oferuje 30 dniowy okres próbny (co kwalifikuje Cię do oferty Game Pass) wraz z planem o wartości 12,95 USD płatnej miesięcznie lub 98 USD płatnej rocznie.

Ten kod jest ważny tylko dla tych, którzy są aktualni nie ma aktywne członkostwo Game Pass Ultimate, a Walmart podkreśla, że ​​to dla niego tylko nowi członkowie. Jeśli to ty, dobrym pomysłem jest skorzystanie z oferty Walmart+, a następnie uaktualnienie swojego członkostwa za pomocą oferty Woot, aby zmaksymalizować oszczędności.

Jeśli zastanawiasz się, co dzieje się teraz na Xboxie, oto coś interesującego Wystawa Xboxamamy wiele ofert w naszej kolekcji najlepsze oferty Xbox. Możesz zdobyć serię

Ogólnie rzecz biorąc, teraz jest świetny czas na kupowanie gier ze zniżką, ponieważ latem rozpoczyna się wiele wyprzedaży. W tej chwili możesz trochę zaoszczędzić Niesamowity tytuł na Switcha w Best Buy także te, których ceny spadły do ​​zaledwie 39,99 dolarów Mario Kart 8 Deluxe, Legenda Zeldy: Breath of the WildI Pluton 3. Oto niektóre z nich najlepsze oferty Nintendo idz już.

Możesz śledzić wszystkie aktualizacje Summer of Gaming wszystko, co pokażemy w tym roku w ramach IGN Live. Nie zapomnij sprawdzić wszystko, co Sony ogłosiło w ostatnim raporcie State of Playteż i koniecznie sprawdź najważniejsze momenty prezentacji z tegorocznego Summer Game Fest.