Home Aktualności Zapowiedź „The Bachelorette”: Aaron, bliźniak Noaha Erba, wścieka się z powodu grupowej...

Zapowiedź „The Bachelorette”: Aaron, bliźniak Noaha Erba, wścieka się z powodu grupowej wpadki Devina (wyłącznie)

17
0


Mężczyzna z Wieczór panieński przynoszą dramat Down Under. W ekskluzywnym klipie z zapowiedzią drugiego odcinka Jen TranW tym sezonie Devin staje się czarnym charakterem, dominując już na pierwszej randce grupowej.

Klip zaczyna się w żartobliwym nastroju, kiedy Jenn wita swoich chłopaków w Australii i wyjaśnia, że ​​spędzą dzień na zakupach, piciu i jedzeniu.

„Wszyscy ci faceci wkładają tyle wysiłku, żeby stworzyć ze mną wyjątkowy moment” – mówi Jenn do kamer, zanim Devin postanawia podnieść poprzeczkę.

Odciągając Jenn od pozostałych mężczyzn, Devin stwierdza w konfesjonale: „Łatwo zgubić się w grupie. Nie chcę być jednym z wielu. Nigdy nie byłem jednym z wielu”.

„The Bachelorette” Sezon 21: Devin, 28 lat, jest właścicielem firmy transportowej z Houston w Teksasie.Disney/Richard Middlesworth

Jenn i Devin po tym znikają, pozostawiając wszystkich mężczyzn wściekłych i zdezorientowanych. Nikt nie jest bardziej zirytowany niż Aaron, który mówi kamerom, że ruch „przekroczył granicę”.

„Wziął grupową randkę i zrobił z niej pojedynczą. Za kogo ty się uważasz?” – pyta brat bliźniak Noaha Erba. „Nie ma problemu z robieniem z siebie dupka”.

Pewien mężczyzna uważa, że ​​ma rozwiązanie, ponieważ sugeruje: „Możemy ją wszyscy zabrać z powrotem, a jego zostawić w tyle”.

„The Bachelorette” Sezon 21: Aaron, 29 lat, jest inżynierem lotnictwa i kosmonautyki z Tulsy w stanie Oklahoma.Disney/Richard Middlesworth

Fani będą musieli poczekać do poniedziałkowego odcinka, aby zobaczyć, jak Jenn zareaguje na śmiały ruch Devina. Jednak gdy ET rozmawiał ze studentem asystentem fizycznym przed jej podróż, ona przyznała że chce kogoś, kto nie wniesie „zbyt wiele chaosu” do związku.

„Myślę, że w związku jest miejsce tylko dla jednej osoby, która może być chaotyczna, i to ja. Ja to twierdzę” – zażartowała. „Chcę, żeby ktoś mnie uziemił. Jestem Strzelcem, jestem znakiem ognia, więc jestem trochę szalona… Wnoszę tę ognistą energię. Chcę, żeby ktoś miał odrobinę ognistej energii, ale też trochę mnie uziemił, umieścił w jakimś miejscu”.

Jenn dodała o swoich nadziejach wobec partnera: „Jeśli twoje poczucie humoru jest moim poczuciem humoru, to jest wszystko, czego naprawdę chcę, ponieważ pod koniec dnia pożądanie zniknie, a cała ta nowość zniknie, a jeśli masz takie samo poczucie humoru i nadal masz tę przyjaźń, to właśnie to stworzy trwały związek”.

Wieczór panieński emitowany w poniedziałki na kanale ABC.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Source link