Home Biznes Fell Off the Truck Deals przenosi się do Johnstown | Lider...

Fell Off the Truck Deals przenosi się do Johnstown | Lider Herald News

10
0


Jego żona Eva, jednocześnie współwłaścicielka sklepu, która również stała za ladą, twierdzi, że zdarzają się przypadki, w których nazwa jest dokładnym opisem towaru.

„Wiele przedmiotów ma uszkodzone opakowania, więc wygląda na to, że spadły z ciężarówki” – stwierdziła.Sklep z dużymi dyskontami Fell Off the Truck Deals został otwarty w Johnstown w kwietniu, ponad dwa lata po otwarciu w dawnym salonie fryzjerskim w Canajoharie.
Jej małżonek skinął głową i uśmiechnął się.

„Myślę, że to działa w obie strony” – powiedział Pierre LeMoine. „To trochę zabawny żart”.

Właściciele, choć beztroscy w wyborze nazwy, bardzo poważnie podchodzą do swojego sklepu pod adresem 2348 State Highway 30A, który prowadzą bez pomocy żadnego personelu. Pierwszego dnia czerwca sala była oblegana przez potencjalnych klientów.

Akcja Fell Off the Truck Deals powstała jako dodatek podczas pandemii Covid-19, kiedy obaj LeMoine’owie pracowali w służbie zdrowia. Pierre LeMoine był kierowcą firmy świadczącej usługi transportu medycznego, a Eva LeMoine zajmowała się roszczeniami dla firmy ubezpieczeniowej.

Przyjaźń napędza Fairway Karts Unlimited w Amsterdamie

Kiedy LeMoine’owie mieli skrócone godziny pracy w pełnym wymiarze godzin, postanowili rozpocząć sprzedaż towarów w swoim domu w Fort Plain. Artykuły – zwroty, likwidacje, nadwyżki, wycofania z półek i produkty poza sezonem – uzyskano od dystrybutorów, którzy kupowali je od różnych sklepów sieciowych i sprzedawców internetowych.

LeMoines ręcznie rozładowywali samochody dostawcze i przechowywali zapasy w kontenerze magazynowym. W ich rezydencji wystawiono na sprzedaż przedmioty.

„Postanowiliśmy otworzyć sklep, kiedy nasz dom wyglądał tak” – powiedziała Eva LeMoine, wskazując salę sprzedaży, gdzie ludzie szukali pojemników i półek.Oferty Fell Off the Truck w Johnstown

Znaki zwabiają przechodniów w sklepie Fell Off the Truck Deals, który został otwarty w kwietniu pod adresem 2348 State Highway 38 w Johnstown po przeniesieniu go z lokalizacji w Canajoharie.
„Siedząc na kanapie, nie można było oglądać telewizora” – dodał Pierre LeMoine.

W lutym 2022 roku para wynajęła mały sklep przy Church Street w Canajoharie. Firma się rozrosła, a sprzedaż wkrótce przekroczyła kwotę odnotowaną przez LeMoine’ów w Fort Plain. Latem oboje zrezygnowali z pracy na pełny etat, a sklep stał się ich jedynym źródłem dochodu.

Przenieśli Fell Off the Truck Deals kilka domów w dół Church Street do powierzchni handlowej dwukrotnie większej niż pierwszy sklep, ale właściciele nadal czuli się ograniczeni brakiem miejsca do przechowywania i trudnościami w rozładunku cotygodniowych dostaw.

Wkrótce otwarcie Fisher Hot Rods & Classics w Perth

„Potrzebowaliśmy lepszej lokalizacji, w której mogłyby wjechać ciężarówki” – powiedziała Eva LeMoine. – A to miejsce ma podjazd w kształcie litery U.

W kwietniu sklep został przeniesiony do Johnstown. Do starej lokalizacji można dojechać samochodem około 15 minut, a właściciele powiedzieli, że wielu stałych klientów podążało za nimi z Canajoharie do Johnstown. Zyskały także patronat nowych klientów.

„Kupuję tu mnóstwo rzeczy” – powiedział Roy Hossain z Nowego Jorku. Powiedział, że odnawia dwa domy w okolicy i ma zwyczaj wjeżdżać na parking przed sklepem po wyjściu z Thruway w Fultonville i wspinaniu się na wzgórze za Fondą.Oferty Fell Off the Truck w Johnstown

Eva i Pierre LeMoine, właściciele Fell Off the Truck Deals, przeglądają część asortymentu w ich sklepie w Johnstown, który został otwarty w kwietniu po przeprowadzce z mniejszego obiektu w Canajoharie.
„Uwielbiam przychodzić do tego sklepu i zobaczyć, co ma w ofercie” – powiedział Hossain. Jego ulubiony zakup: piła tarczowa, którą zwykle można było nabyć za 300 dolarów, a którą kupił za 120 dolarów w sklepie Fell Off the Truck Deals.

Według LeMoines średnia sprzedaż waha się od 20 do 30 dolarów.

Renee Betti pojechała do sklepu ze swojego domu we Frankfort w hrabstwie Herkimer. Wydała 27 dolarów, wliczając podatki od sprzedaży.

„Mam parowiec do ubrań, produkt do twarzy i pojemnik na płatki śniadaniowe” – powiedziała Betti, zaglądając do plastikowej torby przy ladzie sprzedaży. „Mają prawie wszystko, czego możesz użyć, i to o wiele taniej niż w innych sklepach”.

Kwiaciarnia Bloomfields jest ostatecznym miejscem docelowym dla flory w Amsterdamie

Wkrótce otwarcie Fisher Hot Rods & Classics w Perth

Przyjaźń napędza Fairway Karts Unlimited w Amsterdamie

Towary pochodzą od sześciu różnych dystrybutorów, powiedziała Eva LeMoine, i pochodzą z centrów detalicznych i hurtowych z niemal każdego stanu w kraju. Właściciele co tydzień decydują, z którego dystrybutora skorzystają. Ilości różnią się w zależności od przesyłki. Pierre LeMoine powiedział, że jednego tygodnia w przyczepie dostawczej znajdowała się jedna patelnia Blackstone, a kilka tygodni później rozładowano 27 sztuk.

Właściciele ofert Fell Off the Truck mogą zamawiać produkty od dystrybutorów, ale biorąc pod uwagę charakter sposobu, w jaki dystrybutorzy uzyskują towary — dostępność zależy od rzeczy, które zostały zwrócone, zlikwidowane lub wyciągnięte z półki lub przewrócone z palety wysyłkowej lub tak, spadł z ciężarówki.

„Wiele razy” – powiedział Pierre LeMoine – „jest manifest i mówią nam, co jest na pokładzie. Innym razem jest to ryzykowne i trzeba po prostu zaufać firmie.

Source link