Home Biznes NYRA, TVG/FanDuel osiągnęły nowe porozumienie | Wiadomości lokalne

NYRA, TVG/FanDuel osiągnęły nowe porozumienie | Wiadomości lokalne

6
0SARATOGA SPRINGS — Przed pierwszym wyścigiem zawodów Saratoga Race Course w 2024 roku, który odbył się w czwartek, ogłoszono, że New York Racing Association i TVG/FanDuel osiągnęły porozumienie w sprawie udostępnienia treści NYRA na platformie zakładów z zaawansowanym depozytem.

Wiadomość ta pojawiła się po tym, jak NYRA ogłosiła w zeszłym tygodniu, że wycofała treści z TVG/FanDuel po tym, jak strony nie doszły do ​​porozumienia w sprawie nowej umowy. NYRA powiedziała wówczas, że zamierza kontynuować negocjacje.

„NYRA dostarcza treści wyścigowe, które napędzają zyski ADW spoza stanu, takich jak TVG/FanDuel” — powiedział Tony Allevato, dyrektor ds. przychodów NYRA, w komunikacie z 4 lipca. „NYRA musi nadać priorytet ogólnemu zdrowiu sportu i szerszej branży tutaj w Nowym Jorku i będziemy kontynuować negocjacje w celu znalezienia sprawiedliwego rozwiązania, aby nasze wyścigi były szeroko dostępne w całym kraju”.

NYRA otrzymała wsparcie w tej sprawie od New York Thoroughbred Horsemen’s Association i New York Thoroughbred Breeders, Inc. Najja Thompson, dyrektor wykonawczy New York Thoroughbred Breeders, Inc. powiedziała w zeszłym tygodniu, że „fundusze generowane przez ADWs prowadzące NYRA wspierają farmy hodowlane w całym stanie.

W międzyczasie NYRA Bets pozostało oficjalną platformą zakładów dla Belmont at the Big A przez ostatnie cztery dni wyścigów, aż do przeniesienia relacji na żywo do Saratogi w tym tygodniu. Zakłady były nadal dostępne za pośrednictwem Caesars Racebook, BetMGM i innych platform zakładów z depozytem wstępnym.

Source link