Home Biznes Szybko rozwijający się Pepe Unchained osiąga 3 miliony dolarów w ICO, otrzymuje...

Szybko rozwijający się Pepe Unchained osiąga 3 miliony dolarów w ICO, otrzymuje własny blockchain warstwy 2

64
0


Pepe unchained (PEPU), które wielu ekspertów uważa za doskonałą alternatywę dla monety memowej z motywem żaby PEPE, osiągnęło ważny kamień milowy dzięki swojej pierwotnej ofercie monet (ICO), w wyniku której pozyskało ponad 3 miliony dolarów, a projekt zyskał własny blockchain warstwy 2.

Kwota 3 milionów dolarów została zebrana w ciągu kilku pierwszych tygodni przedsprzedaży PEPU, a projekt stał się jednym z najszybciej rozwijających się aktywów w branży.

Zespół Pepe Unchained ogłosił osiągnięcie 3 milionów dolarów na platformie X, dziękując branży za wsparcie.

„Kolejny łańcuch zerwany! Pepe oficjalnie osiąga 3 mln dolarów! Dziękuję za niesamowite wsparcie. Podróż dopiero się zaczyna.” Zamieszczono wiadomość od zespołu PEPU.

Warstwa 2 Blockchain

Pepe Unchained, alternatywa dla Pepe, popularnej kryptowaluty memcoin z motywem żaby, uruchomiła własny blockchain warstwy 2.

Nowy blockchain PEPU jest kompatybilny z Ethereum, co ułatwia masową adopcję i interoperacyjność. Blockchain L2 łączy Ethereum i Pepe Unchained, oferując jednocześnie wysokie nagrody za staking, niższe koszty transakcyjne i szybkie transakcje.

Uruchomienie blockchaina L2 przyciągnęło inwestorów do projektu PEPU, ponieważ rzadko się zdarza, aby projekt kryptowalutowy będący częścią ekosystemu memecoinów uruchomił blockchain warstwy 2.

Pepe Unchained będzie jednak musiało poradzić sobie z dużym ruchem na blockchainie Ethereum, który niekorzystnie wpłynął na popularne blockchainy warstwy 2, takie jak Arbitrium i Optimisims.

Duży ruch na blockchainie Ethereum może często prowadzić do przeciążeń, które wpływają na komfort korzystania z projektów hostowanych na blockchainie.

Żetony Pepe Themed cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku

Pepe Unchained jest częścią społeczności Pepe, która obejmuje inne tokeny inspirowane Pepe, memecoinem o tematyce żaby. Członkowie ekosystemu PEPE obejmują Pepe Unchained, Pepe 2.0, PepeFork, PepeCoin i PeiPei, znany również jako chiński Pepe.

Eksperci wskazali Ethereum jako katalizator kolejnego hossy na rynku kryptowalut, biorąc pod uwagę, że ETF-y Spot Ethereum mają rozpocząć handel w połowie lipca. Oczekuje się, że ETF-y Spot Ethereum przyciągną ogromny napływ inwestorów instytucjonalnych, co doprowadzi do hossy.

Oczekuje się, że memecoiny oparte na Ethereum, takie jak FLOKI i PEPE, skorzystają na tym byczym biegu Ethereum ETF. Byczy bieg PEPE z pewnością wpłynie na jego społeczność, prowadząc do wzrostu cen innych memecoinów o tematyce Pepe, w tym Pepe Unchained.

Wielu analityków i twórców kryptowalut na YouTube przewidziało wzrostowe trendy dla Pepu, biorąc pod uwagę ostatnie wyniki jego ICO.

Analitycy popularnego kanału YouTube 99 Bitcoins uznali PEPU za potencjalnego memcoina 100-krotnego wzrostu po wynikach przedsprzedaży.

Co wiedzieć

  • Pepe obecnie zajmuje 27. miejsce na liście najlepszych kryptoaktywów według Coingecko. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 3,9 mld USD.
  • Analitycy przewidują, że Pepe będzie jednym z głównych beneficjentów hossy wspieranej przez ETF Ethereum, która pchnie to aktywo w górę drabiny memcoinów, potencjalnie wyprzedzając Shiba Inu i Dogecoin.Source link