Home Najnowsze wiadomości Bardziej lekceważące podejście wyborców Bidena do rodziny pokazuje przyspieszenie „erozji” lewicy –...

Bardziej lekceważące podejście wyborców Bidena do rodziny pokazuje przyspieszenie „erozji” lewicy – ​​twierdzi grupa konserwatywna

13
0


Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tych treści

Plus specjalny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium na Twoim koncie – bezpłatnie.

Wpisując swój adres e-mail i naciskając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki Fox News Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasze Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

A nowy raport stwierdzenie, że zwolennicy prezydenta Bidena postrzegają małżeństwo i rodzinę jako mniej ważne dla społeczeństwa niż zwolennicy Trumpa, oznacza „erozję” jednostki rodzinnej przez lewicę – argumentuje grupa zwolenników.

„Ogólna tendencja nie była zaskakująca. Ale przyznaję, że stopień rozbieżności między nimi był zaskakujący” – powiedział Timothy Head, dyrektor wykonawczy konserwatywnej grupy politycznej, Koalicja Wiara i Wolność Cyfrowe wiadomości Fox News. „I myślę, że między innymi obserwujemy stałe traktowanie priorytetów przez bardziej konserwatywnych wyborców i rodziny. Jednak widzimy bardzo wyraźną erozję w całym kraju wśród osób o poglądach lewicowych”.

„Myślę, że obserwujemy to przyspieszenie, wygląda na to, że obecnie dzieje się to prawie w czasie rzeczywistym” – dodał. Głowa kontynuowała.

Wydany w tym miesiącu raport Pew Research Center „Zagadnienia kulturalne a wybory 2024W raporcie zapytano 8709 dorosłych o różne kwestie kulturowe, w tym o ich poglądy na temat małżeństwa i rodziny.

WARTOŚCI AMERYKAŃSKIE: „JEGO UMRZE”: RODZICE, DZIADKOWIE MARTWIJĄ SIĘ O PRZYSZŁOŚĆ AMERYKAŃSKIEGO SNU

Z nowego badania Pew wynika, że ​​zwolennicy Trumpa trzy razy częściej niż zwolennicy Bidena twierdzili, że społeczeństwo będzie w lepszej sytuacji, jeśli ludzie traktują małżeństwo i posiadanie dzieci jako priorytet. (iStock)

Zwolennicy Trumpa trzy razy częściej niż zwolennicy Bidena twierdzili, że społeczeństwu będzie lepiej, jeśli ludzie priorytetowo traktować małżeństwo i posiadanie dzieci – jak wynika z badania. Choć 59% zwolenników Trumpa zgodziło się z tym stwierdzeniem, to samo stwierdziło zaledwie 19% zwolenników prezydenta Bidena.

Obie grupy różniły się także w raporcie dotyczącym tego, czy spadający wskaźnik urodzeń w kraju jest dobrą, czy złą rzeczą dla społeczeństwa.

Zwolennicy Trumpa ponad dwukrotnie częściej (47%) niż wyborcy Bidena (23%) uznali tę tendencję za szkodliwą dla społeczeństwa.

Head stwierdziła, że ​​wyniki badania odzwierciedlają również to, że młodsi wyborcy, którzy skłaniają się ku Demokratom, często przedkładają karierę i inne pasje nad ślub i założenie rodziny.

Dodał jednak, że badanie pokazuje również, jak bardziej liberalni wyborcy polegają na programach rządowych w zakresie pomocy, zamiast szukać wsparcia u rodziny.

ULOTKI POŻYCZKOWE BIDEN UZYSKAJĄ ZGODĘ TYLKO 3 NA 10 AMERYKANÓW

Dług studencki

Konserwatywna organizacja non-profit twierdzi, że liberalni wyborcy zwykle polegają na rządzie, zamiast na rodzinie. (Zdjęcie: Kevin Dietsch/Getty Images)

„Nie jest to zjawisko wyjątkowe w tej epoce. Jednak wielu młodszych wyborców koncentruje się bardziej na karierze, a w niektórych przypadkach nawet na działalności politycznej i nawiązywaniu kontaktów, podczas gdy starsi wyborcy również zwykle skupiają się bardziej na kwestiach związanych z rodziną. Ale myślę, że to tylko kolejny przykład, kolejny dowód na to, że prawica tak naprawdę nie tylko bardziej stawia rodzinę na pierwszym miejscu, ale także częściej na nią patrzy, czy to w pozytywny, potwierdzający sposób, czy też zawsze, gdy pojawia się problem, kiedykolwiek następuje jakiś kryzys życiowy, podczas którego pierwszym odruchem jest szukanie rodziny” – zasugerował.

„I myślę, że coraz więcej lewicowych wyborców ich pierwszym odruchem lub reakcją jest natychmiastowe zwrócenie się do programu rządowego, który pomoże im w przypadku kryzysu finansowego, kryzysu zdrowotnego, kryzysu w relacjach itp. Myślę więc, że po prostu coraz częściej widzimy, jak tego typu rzeczy mają miejsce i wygląda na to, że nawet w bardziej wyraźny lub rozbieżny sposób, teraz w Ameryce” – dodał.

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Według pierwszego Fox News Śledzenie problemów z rankingami mocy w wyborach w 2024 r. Trump przewodzi Bidenowi w zakresie imigracji (Trump +18), gospodarki (Trump +15), polityki zagranicznej (Trump +7) i przestępczości/broni (Trump +7).

Wyborcy wolą Bidena w kwestii aborcji (Biden +12), zachowania demokracji i integralności wyborów (Biden +7) oraz opieki zdrowotnej (Biden +7).

Rémy Numa z Fox News przyczynił się do powstania tego raportu.Source link