Home Najnowsze wiadomości Barry Sanders przekazuje pozytywne informacje po „problemach zdrowotnych związanych z moim sercem”

Barry Sanders przekazuje pozytywne informacje po „problemach zdrowotnych związanych z moim sercem”

15
0


Legenda NFL Barry Sanders powiedział, że „zezwolono mu powrócić do normalnych zajęć” po strach o zdrowie w zeszłym miesiącu.

Ten Członek Galerii Sławktóry w przyszłym tygodniu skończy 56 lat, w czerwcu doznał „problemu zdrowotnego związanego z sercem”.

Chociaż Sanders nie podał dokładnych szczegółów dotyczących stanu zdrowia, podkreślił, jak ważne jest zachowanie „czujności” w kwestii „dobrego samopoczucia fizycznego”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Były zawodnik Detroit Lions Barry Sanders wchodzi na boisko przed meczem pomiędzy drużynami Lions i Seattle Seahawks na Ford Field w Detroit, 17 września 2023 r. (Nic Antaya/Getty Images)

Jednak po tym, jak pod koniec ubiegłego miesiąca zauważono go na turnieju Rocket Mortgage Classic w Detroit, Sanders twierdzi, że jest już gotowy do startu.

„Po pierwsze, nie mogę wystarczająco podziękować rodzinie, przyjaciołom i fanom. Ogrom miłości i wsparcia w ciągu ostatniego miesiąca był niesamowicie pokorny…” Sanders napisał na X. „Wykorzystajmy wszyscy ten strach, aby nadać priorytet naszemu zdrowiu”.

Były rozgrywający powiedział wówczas, że strach był „nieoczekiwany i stanowił przypomnienie o tym, jak ważne jest zachowanie czujności w kwestii naszego dobrego samopoczucia fizycznego, nawet gdy czujemy się dobrze”.

Sanders spędził całą swoją bogatą karierę w Lions, zanim niespodziewanie odszedł po sezonie NFL 1998. Zakończył karierę z 15 269 jardami biegu.

Od czasu przejścia na emeryturę Sanders pełni funkcję ambasadora Lions. Pojawił się na Projekt NFL w kwietniu, które odbyło się w centrum Detroit.

Barry Sanders w październiku 2022 r.

Były zawodnik Detroit Lions Barry Sanders został uhonorowany podczas ceremonii odsłonięcia 8-stopowego pomnika ku jego czci w przerwie meczu pomiędzy drużynami Lions i Miami Dolphins w Detroit 30 października 2022 r. (Amy Lemus/NurPhoto przez Getty Images)

‘HAWK TUAH GIRL’ NOSI KOSZULKĘ TUA TAGOVAILOA PODCZAS WYSTĘPU W KLUBIE NA POŁUDNIOWEJ FLORYDZIE

Lwy pokonał Tampa Bay Buccaneers w rundzie dywizyjnej play-offów NFL w styczniu, aby zdobyć miejsce w meczu o mistrzostwo NFC po raz pierwszy od sezonu 1991. Sanders był obecny na meczu o tytuł NFC przeciwko San Francisco 49ers w Santa Clara w Kalifornii i pełnił funkcję honorowego kapitana meczu. Niestety, widział, jak jego Lions zmarnowali prowadzenie 24-7 w przerwie, a Niners ostatecznie przeszli do Super Bowl LVIII.

We wrześniu ubiegłego roku Detroit uwieczniło Sandersa, gdy drużyna odsłoniła pomnik na jego cześć. Pomnik umieszczono przed Ford Field, domowym stadionem Lions.

Sanders w każdym z 10 sezonów w NFL przebiegł ponad 1000 jardów.

Barry Sanders kontra Bucs

Barry Sanders z drużyny Detroit Lions prowadzi piłkę podczas meczu z drużyną Tampa Bay Buccaneers na stadionie Tampa w Tampie na Florydzie, 2 października 1994 roku. (Brian Cleary/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Otrzymał również wyróżnienia Pro Bowl w każdym sezonie, w którym grał. W momencie przejścia na emeryturę Sanders był niemal rekordzistą Lions w bieganiu. Obecnie zajmuje czwarte miejsce na liście wszech czasów NFL pod względem biegu.

Do przygotowania tego reportażu przyczyniła się Chantz Martin z Fox News.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe na Xi zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.

Source link