Home Najnowsze wiadomości Biden potrzebuje teraz dawki współczucia. Ale Ameryka też. Co myśli pierwsza rodzina?

Biden potrzebuje teraz dawki współczucia. Ale Ameryka też. Co myśli pierwsza rodzina?

18
0Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Dodatkowo otrzymasz specjalny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium po założeniu konta — bezpłatnie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

NOWYTeraz możesz słuchać artykułów Fox News!

Współczucie i empatia są kluczowymi elementami arsenału każdego lekarza. Dzieje się tak, ponieważ wszyscy ludzie stawiający czoła chorobie robią to z połączeniem lęku, odwagi, zaprzeczenia, a nawet absolutnego przerażenia.

Moim zadaniem jest nawigowanie wśród różnych reakcji i zapewnianie nie tylko leczenia, ale także pomocy. Jeśli chodzi o tę rolę, żaden pacjent nie jest trudniejszy niż ten, który traci zdolności umysłowe.

Często towarzyszy temu zaprzeczenie, jak to się wydaje w przypadku prezydenta Stanów Zjednoczonych. I w takim stopniu, w jakim zdaje sobie sprawę z rzeczywistości, musi to być bolesne. Joe Biden z pewnością musi uznać ogromny spadek poparcia (tylko w środę, George Clooneyjeden z największych zwolenników Bidena, namawiał go do wycofania się z wyścigu w artykule redakcyjnym w New York Times). Rzeczywiście, w tym momencie prezydent jest szczególnie podatny na towarzyszący mu lęk i depresję (co może łatwo pogorszyć jego problemy poznawcze – znane jako pseudodemencja).

„OBAMA BRO” POTWIERDZA TWORZENIA W SZKODLIWYM ARTYKULE BLOKUJĄCYM CLOONEYA NA TEMAT SPRAWNOŚCI PSYCHICZNEJ BIDENA

Czuję współczucie dla prezydenti zażenowanie i konsternację, które musi odczuwać, a także niechęć do wiary, że jest wyraźnie umniejszony. Najsłynniejszy wers poezji walijskiego poety i pisarza Dylana Thomasa, „wściekłość, wściekłość, przeciwko umieraniu światła”, niestety nie ma tu zastosowania.

W tym kraju prezydent nie jest bynajmniej figurantem, a społeczeństwo amerykańskie ma prawo wiedzieć, kto tak naprawdę podejmuje decyzje.

Niestety, czuję jeszcze więcej współczucia i empatii dla kraju, dla nas, dla narodu amerykańskiego. Cztery lata temu widziałem wiele oznak, że tak się dzieje. Procesy neurodegeneracyjne nie zachodzą z dnia na dzień, a prezydent od 2020 r. wykazywał wiele oznak pogorszenia funkcji poznawczych, które stopniowo się pogarszają.

BYŁA SEKRETARKA PRASOWA JILL BIDEN MÓWI, ŻE PIERWSZA DAMA „SAMA NIE PODJMIE TEJ DECYZJI”, ABY BIDEN UTRZYMAŁ SIĘ W WYŚCIGU

Dla mnie tak zwane gafy Bidena nigdy nie były „gafami”, ale potknięciami. To było zupełnie niestosowne dla biały Dom aby to zatuszować, pracownicy wraz z pierwszą damą Jill Biden „zajmują się” problemem, ukrywając prezydenta tak bardzo, jak to możliwe, przed opinią publiczną.

Pamiętajcie, że wszystko to działo się równocześnie z wojną na Ukrainie, wojną w Gazie, rosnącymi cenami żywności i kryzysem zdrowia psychicznego, zwłaszcza wśród nastolatków w Ameryce. Potrzebowaliśmy i potrzebujemy silnego lidera, aby walczyć z tymi problemami.

PELOSI IGNORUJE DECYZJĘ BIDENA O POZOSTANIU W WYŚCIGU W NAJNOWSZYM ZNAKU ROZŁAMU DEMOKRATYCZNEGO

W tym kraju prezydent jest daleki od bycia figurantem, a amerykańska opinia publiczna zasługuje na to, by wiedzieć, kto tak naprawdę podejmuje decyzje. Obecny brak przejrzystości jest ogromną krzywdą dla naszych obywateli i w każdej chwili może dojść do poważnego kryzysu, który mógłby zakwestionować zdolności poznawcze każdego prezydenta, a co dopiero kogoś, kto jest całkowicie zdezorientowany.

Porównajmy naszego najstarszego prezydenta (Bidena) z najmłodszym prezydentem naszego kraju, Johnem F. Kennedym. Zanim został zamordowany w wieku 46 lat, rozwiązał już kryzys kubański, wprowadził ważne ustawodawstwo dotyczące praw obywatelskich, założył Korpus Pokoju itd. Nie sądzę, aby wiek powinien być formalnym kryterium bycia prezydentem, ale sprawność fizyczna powinna.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ OPINII FOX NEWS

Ten kraj radzi sobie najlepiej, gdy każda partia w dwupartyjnym systemie jest w stanie rzucić wyzwanie drugiej. Kampania prezydencka, w której jedna partia nie ma odpowiedniego lub odpowiedniego kandydata, podważa system.

To smutny czas dla Ameryki, w którym Demokraci nie mają lidera, który właściwie reprezentowałby ich idee. Dotarliśmy do tego punktu z powodu zaciemniania i nieuczciwości. Czuję współczucie dla prezydenta, ale także dla każdego Amerykanina, który został okropnie oszukany.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Moja recepta zaczyna się od Dr Kevin O’Connorlekarz Białego Domu, który wychodzi i mówi nam wszystko, co wie, za pozwoleniem Bidena i jego rodziny. Przede wszystkim chciałbym zobaczyć MRI mózgu prezydenta, aby sprawdzić, czy nie ma obszarów uszkodzeń lub niewystarczającego przepływu krwi.

Potem potrzebujemy, aby pierwsza dama się wycofała. Nie wypada jej działać w jego imieniu ani mówić w jego imieniu. Jako kraj widzieliśmy, jak źle to poszło z Edith Wilson, drugą żoną Woodrowa, która zasadniczo zarządzała krajem po tym, jak doznał poważnego udaru w swojej drugiej kadencji.

Ostatnia rzecz, jakiej potrzebujemy, to powtórka tego występu, zwłaszcza że stan obecnego prezydenta prawdopodobnie się pogorszy.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI OD DR. MARC SIEGELSource link