Home Najnowsze wiadomości Co myślą: Dla wielu Demokratów milczenie mówi samo za siebie w sprawie...

Co myślą: Dla wielu Demokratów milczenie mówi samo za siebie w sprawie Bidena

16
0


Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Osiągnąłeś maksymalną liczbę artykułów. Zaloguj się lub utwórz konto BEZPŁATNIE, aby kontynuować czytanie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Lata temu, doświadczony, szanowany dziennikarz zwrócił mi uwagę na napisany przeze mnie tekst informacyjny.

Mój grzech: Zamiast wskazywać, że ktoś powiedział coś, napisałem, że oni wierzył coś.

Mój kolega mnie poprawił.

NOTATNIK REPORTERA: ODPOWIEDŹ NA KORYTARZACH KONGRESU

“Wiemy Co mówią. Ale nie możemy wiedzieć, co oni uważać– poradził mi mój przyjaciel.

Zmieniłem kopię.

Żaden dziennikarz nie jest jasnowidzem.

Pytania o bystrość umysłu prezydenta Bidena i wezwania do jego ustąpienia wywołały nowy rozłam w Partii Demokratycznej. (Tło: Win McNamee/Getty Images; Wkładka: Anna Moneymaker/Getty Images; Win McNamee/Getty Images; Justin Sullivan/Getty Images; Kevin Dietsch/Getty Images; Alex Wong/Getty Images)

Ale czasami my, członkowie korpusu prasowego Kapitolu, wiemy Dokładnie co myślą ustawodawcy.

To nie jest to, co Członkowie Kongresu powiedz nam. To jest to, co oni nie Powiedz nam.

Często cisza może być głośniejsza niż dźwięki.

CHIP ROY PLANUJE DYSKUSJĘ W IZBIE NA TEMAT 25. POPRAWKI DOTYCZĄCEJ SPRAWNOŚCI PSYCHICZNEJ BIDENA

Tak jest w przypadku tegorocznej wersji Kongresowej Olimpiady Śmiechu, gdy reporterzy ścigali Demokraci Kongresu na wzgórze Izby Reprezentantów i w dół doliny Senatu, próbując ustalić, jakie jest ich stanowisko wobec prezydenta Bidena.

Łatwo było znaleźć cheerleaderki prezydenta.

„Joe Biden na całego” – krzyknął Rep. Kweisi Mfume, D-Md., zmierzając na spotkanie Izby Reprezentantów Demokratów.Joe Biden do samego końca.”

Demokratyczny przedstawiciel Maryland Kweisi Mfume

Demokratyczny poseł z Maryland Kweisi Mfume otwarcie zadeklarował swoje poparcie dla prezydenta Bidena „całkowicie”. (Chip Somodevilla/Getty Images)

„Jest jedna osoba w tym kraju, która skopała tyłek (byłemu prezydentowi) Trumpowi w 2020 roku. To tam są teraz moje pieniądze w 2024 roku” – powiedział Senator John FettermanDemokrata-Penn.

„Jedziemy z Bidenem” – oświadczył Rep. Jim Clyburn, DS.C.

Istnieją jednak obawy, że jeśli prezydent pozostanie w wyścigu, Demokraci odniosą większe sukcesy.

Można to nazwać „krwawieniem z Bidenem”.

REP. CLYBURN DEKLARUJE POPARCIE DLA KAMALI HARRIS JAKO KANDYDATKI DEMOKRATYKÓW, JEŚLI BIDEN MUSI SIĘ WYCOFAĆ: „BĘDĘ JĄ WSPIERAŁ”

Kilku, którzy mieli poważne obawy, wygłosiło krótkie, ale konkretne komentarze.

„Musi po prostu ustąpić, bo nie może wygrać” – powiedział Kongresmen Mike Quigley, Demokrata z Illinois.Prezydenta.

Przedstawicielka Mikie Sherrill, DN.J., w oświadczeniu wezwała pana Bidena do ustąpienia.

„Proszę, aby oświadczył, że nie będzie ubiegał się o reelekcję i pomoże nam w przeprowadzeniu procesu wyłonienia nowego kandydata” – powiedział Sherill.

Mikey Sherrill

Demokratyczna kongresmenka z New Jersey Mikie Sherrill wydała oficjalne oświadczenie, w którym wezwała prezydenta Bidena do wycofania swojej kandydatury na reelekcję. (Zdjęcie: Kevin Dietsch/Getty Images)

Reprezentant Pat Ryan, DN.Y., który reprezentuje okręg wahadłowy, również poprosił o zamianę na szczycie.

Ale gdy naciskani są niektórzy, by wypowiedzieli się, co naprawdę czują, wielu Demokratów „nie używa słów”.

Była przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy PelosiDemokrata z Kalifornii przywitał tłum reporterów przed budynkiem Demokratycznego Komitetu Narodowego w upalny wtorek rano.

„Dzień dobry. Dzień dobry” – powiedziała Pelosi.

„Czy prezydent powinien ustąpić?” – zapytał reporter.

Pelosi milczała.

PELOSI ODGRYWA NA REPORTERCE PYTAJĄCEJ, CZY CHCE, ABY BIDEN WYCOFAŁ SIĘ Z WYŚCIGU: „CZY MÓWIĘ DO CIEBIE PO ANGIELSKU?”

Reporterzy próbowali się dodzwonić Senator Elizabeth WarrenDemokrata z Massachusetts, aby wyrazić opinię na temat prezydenta Bidena.

„Czy popierasz Bidena?” – zapytała Rachel Scott z ABC.

Warren i jego asystent szybko przeszli obok grupy dziennikarzy.

„Pracuję w Wydziale Finansów” – powiedziała Warren, wpadając na zaplecze komisji.

„Naprawdę nie mam nic do powiedzenia na ten temat” – powiedział Rep. Mark Takano, D-Calif., czołowy demokrata w Komisji ds. Weteranów Izby Reprezentantów.

Naprawdę? Nic o kandydacie na chorążego twojej partii?

Przynajmniej nic – na widoku.

Piotr Welch

Senator Peter Welch z Vermont jest pierwszym Demokratą w swojej izbie kongresowej, który wzywa prezydenta Bidena do ustąpienia. (Zdjęcie: Anna Rose Layden/Getty Images)

Po cotygodniowym lunchu demokratycznym w Senacie senatorowie Chris Murphy (demokrata z Connecticut) i Brian Schatz (demokrata z Hawajów) zasugerowali, że nie będą omawiać kwestii poruszanych na prywatnych spotkaniach partyjnych.

„Mamy jeszcze długą drogę do przebycia” – powiedział senator Peter Welch, demokrata z Vermontu – „Ale nie będziemy negocjować publicznie”.

Welch został pierwszym Senator Demokrata wezwać prezydenta do ustąpienia.

PIERWSZY SENATOR DEMOKRATYKÓW WZYWA BIDENA DO WYCOFANIA SIĘ „DLA DOBRA KRAJU”

Koleżanka Aishah Hasnie w pewnym momencie poinformowała, że ​​ustawodawcy nawet nie reagowali na pytania reporterów dotyczące prezydenta Bidena i tylko się na nich gapili.

Konsternacja dotycząca prezydenta sprawiła, że ​​niektórzy Demokraci wycofali się publicznie z komentowania jego żywotności. Jednak byli szczerzy za zamkniętymi drzwiami.

„W poufnej rozmowie z innymi członkami kierownictwa Demokratów w Izbie Reprezentantów wyraziłem te same obawy, z którymi zmagają się Amerykanie w całym kraju — i tutaj, w moim okręgu — dotyczące możliwości wyboru prezydenta Bidena na szczycie listy” — powiedział Reprezentantka Susan Wild, Demokratka z Pensylwanii.który reprezentuje okręg niezdecydowany.

Przedstawicielka Susan Wild

Demokratyczna kongresmenka z Pensylwanii Susan Wild twierdziła, że ​​wyraziła „obawy” co do skuteczności wyborów prezydenta Bidena za zamkniętymi drzwiami – ale nie zabrała głosu, gdy naciskała ją Fox. (Zdjęcie: Bill Clark/CQ-Roll Call, Inc. za pośrednictwem Getty Images)

Wild wzięła udział w niedzielnej telekonferencji z innymi czołowymi demokratami, pełniąc funkcję najważniejszego członka Komisji ds. Etyki Izby Reprezentantów.

Wild był jednym z prawodawców, z którym większość dziennikarzy chciała rozmawiać w tym tygodniu. Kiedy Izba przeprowadza głosowania imienne, Fox stosuje to, co nazywam obroną „bez podwójnych”. W baseballu obrona „bez podwójnych” polega na tym, że pierwszobazowy i trzeciobazowy podchodzą bliżej linii, aby zapobiec „podwójnym”. Robimy to samo na Kapitolu. Są dwa wyjścia w pobliżu głównego budynku zewnętrznego Schody do domu. Więc jedna załoga pilnuje głównego wyjścia. Inna trochę oszukuje w stronę Senatu, gdzie jakiś członek, który chce być nieuchwytny, próbuje uciec.

Rzeczywiście, Wild odeszła przez bardziej niejasne wyjście, kierując się w stronę Senatu. Ale to właśnie tam ją dogoniliśmy. Wild była ostrożna, gdy pytano ją o jej zastrzeżenia co do prezydenta Bidena.

WIELE LISTÓW KRĄŻĄCYCH WŚRÓD DEMOKRATÓW W IZBIE REPREZENTANTÓW, WZYWAJĄCYCH BIDENA DO ODSTĄPIENIA OD STANU NA 2024 R.: ŹRÓDŁA

„Moje oświadczenie mówi samo za siebie” – powiedział Wild.

„Czy wyraziłeś niektóre z tych obaw wczoraj podczas rozmowy?” – odparłem.

„Moje oświadczenie jest moim oświadczeniem, moim oświadczeniem” – upierał się Wild.

„Czy są jakieś obawy wśród niezdecydowanych Demokratów, takich jak ty?” – zapytałem.

„Można zadać to pytanie na wiele różnych sposobów” – powiedział Wild.

„To zupełnie inna sprawa” – zauważyłem.

„Nieważne” – powiedział Wild. „Nie powiem nic więcej. Złożyłem oświadczenie i to wszystko, co powiem”.

Don Beyer

Pomimo doniesień, że przedstawiciel Wirginii Don Beyer określił prezydenta Bidena jako „bardzo kruchego” w rozmowach z kolegami, demokrata z obszaru Waszyngtonu podwoił swoje poparcie w niedzielę wieczorem. (Bill Clark/CQ-Roll Call, Inc. za pośrednictwem Getty Images)

Rep. Don Beyer, D-Va., włączył się do niedzielnej telekonferencji jako najwyższy rangą demokrata Izby Reprezentantów w Joint Economic Committee. Punchbowl News wskazał, że Beyer powiedział swoim kolegom podczas rozmowy, że pan Biden jest „bardzo kruchy” i ma trudności ze złożeniem „dwóch zdań”.

Wieczorem w niedzielę biuro Beyera rozesłało oświadczenie, w którym stwierdził, że popiera prezydenta Bidena.

W południe w poniedziałek w Kapitolu, wasza skromna osoba spotkała Beyera i Rep. Joe Courtneya, D-Conn., spacerujących korytarzem w pobliżu podłogi. Przeprosiłem Courtneya, mówiąc, że mam kilka pytań do Beyera – tak jak każdy inny dziennikarz w Waszyngtonie.

DEMOKRACI STAJĄ W OBLICZU ROZLICZENIA W KAMPANII BIDENA, GDY USTAWODAWCY POWRACAJĄ DO KAPITOL HILL

Beyer był uprzejmy, odpowiadając na moje pytania, gdy szliśmy tunelem w kierunku Cannon House Office Building. Ale, podobnie jak Wild, Beyer był ostrożny.

„Czy możesz wyjaśnić swoje wczorajsze komentarze? Wczoraj wydałeś oświadczenie. Pojawiły się doniesienia, że ​​nie zgadza się ono w 100% z tym, co zostało powiedziane” – powiedziałem Beyerowi.

„Czuję, że jestem bardzo oddany Joe Bidenowi. Ale na pewno wygląda na to, że będzie naszym kandydatem. I mogę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby doprowadźcie do jego wyboru. I odsyłam cię tylko do oświadczenia poparcia — odpowiedział Beyer.

„Czy to, co zostało zgłoszone, było nieprawdziwe?” – dodałem.

„Nie chcę charakteryzować doniesień w jedną lub drugą stronę” – powiedział Beyer. „Ale chciałem jasno przedstawić, jakie jest moje stanowisko w sprawie oświadczenia, które wczoraj opublikowałem”.

Aguilar przed budynkiem Kapitolu

Kongresmen z Kalifornii Pete Aguilar, przewodniczący frakcji Demokratów w Izbie Reprezentantów, podkreślił, że jego partia pozostaje zjednoczona przeciwko byłemu prezydentowi Trumpowi, pomimo obaw o szanse prezydenta Bidena w wyborach. (Samuel Corum/Getty Images)

Na pierwszej konferencji prasowej liderów od czasu debaty, przewodniczący frakcji Demokratów w Izbie Reprezentantów Pete Aguilar, demokrata z Kalifornii, przedstawił argumenty przeciwko były prezydent Trump.

„Donald Trump nie może wygrać. A my jesteśmy zjednoczeni” – powiedział Pete Aguilar, przewodniczący Izby Demokratów, D-Calif., we wtorek po południu.

Wyglądało jednak na to, że Demokraci przedstawiali mocniejsze argumenty przeciwko byłemu prezydentowi Trumpowi, a nie za prezydentem Bidenem.

Aguilar pozostawił jednak pewne pole manewru.

WIELU DEMOKRATÓW Z KOMISJI IZBY REPREZENTANTÓW CHCE, BY BIDEN ODSZEDŁ

„W tej chwili kandydatem jest prezydent Biden” – powiedział Aguilar.

Już teraz.

Rozmowy o prezydencie Bidenie są teraz szeptane. Sub rosa. Zwróć uwagę na drobne zmiany w języku Aguilara i innych.

To właśnie wydarzyło się, gdy Pelosi powiedziała w programie MSNBC, że „to od prezydenta zależy, czy będzie kandydował”.

Lider mniejszości Hakeem Jeffries wygłasza przemówienie po wyborze Kevina McCarthy’ego na spikera

Lider mniejszości demokratycznej w Izbie Reprezentantów Hakeem Jeffries zauważył, że jego frakcja ma „prawo i obowiązek” prowadzenia „rozmów na temat dalszej drogi” w obliczu słabnących perspektyw reelekcji prezydenta Bidena. (OLIVIER DOULIERY/AFP przez Getty Images)

Tymczasem Jeffries dał swoim członkom trochę oddechu.

„Mamy prawo i obowiązek, w imieniu narodu amerykańskiego i w imieniu ludzi, których reprezentujemy, prowadzić rozmowy na temat drogi naprzód, która leży w najlepszym interesie narodu amerykańskiego” – powiedział Jeffries.

Demokraci musieli sprowadzić wszystkich z powrotem do Kapitolu po przerwie 4 lipca, aby zmierzyć temperaturę polityczną. Demokraci znosili dni, gdy reporterzy nękali ich w salach Kongresu, pytając, gdzie stoją z prezydentem Bidenem. Teraz chcą wyprosić wszystkich z Kapitolu, aby mogli odetchnąć i nie musieli stawiać czoła reporterom na każdym rogu. Kongres nie obraduje w przyszłym tygodniu, więc Republikanie mogą zwołać swoją konwencję w Milwaukee. Podczas przerwy Demokraci mają czas na indywidualne ogłoszenia o Prezydencie – być może pojawiające się w lokalnych stacjach radiowych i telewizyjnych.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Nikt nie ma powiedział nic z tego. Nie było nic werbalnego.

Ale to rzadki przypadek, kiedy wszyscy wiedzą, co robią myślący.Source link